Ceturtdiena, 30.marts

redeem Igmārs, Ilgmārs, Nanija

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardEiropas Savienība

Eiropas Komisija (EK) pozitīvi novērtējusi Latvijas Finanšu ministrijas sagatavoto valsts budžeta projektu 2023.gadam, ierakstā "Twitter" kontā norāda EK priekšsēdētājas izpildvietnieks Valdis Dombrovskis.
24.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienībā (ES) pieteikumu skaits par patvēruma piešķiršanu pērn pēc Covid-19 ceļošanas ierobežojumu atcelšanas pieaudzis par 50%, salīdzinot ar 2021.gadu, un sasniedzis augstāko atzīmi kopš 2016.gada migrācijas krīzes.
22.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienība (ES) paudusi dziļu vilšanos un pārsteigumu par Izraēlas lēmumu otrdien izraidīt Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Anu Mirandu, kura pārstāv Spāniju un bija ieradusies oficiālā vizītē palestīniešu teritorijās.
21.feb Ziņu aģentūra LETA
Bulgārija atliek savu mērķi par pievienošanos eirozonai no 2024. un 2025.gadu, piektdien pavēstīja finanšu ministre Rozica Velkova.
18.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlamenta (EP) deputāti ceturtdienas rezolūcijā aicina atbrīvot 2021.gada Saharova balvas laureātu Alekseju Navaļniju un citus Krievijas politieslodzītos, kuri cīnās par demokrātiju valstī, informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
16.feb Portāls nra.lv
Eiropas Parlaments (EP) prasa Eiropas Savienībai (ES) rīkoties saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas atzinumu un ratificēt Konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē apkarošanu, aģentūru LETA informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
15.feb Ziņu aģentūra LETA
Izlemts, ka svina skrošu munīcijas izmantošana mitrājos visās 27 Eiropas Savienības (ES) valstīs, kā arī Islandē, Norvēģijā un Lihtenšteinā ir aizliegta,  informē Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) komunikācijas konsultante Kitija Balcare.
15.feb Ziņu aģentūra LETA
Stājas spēkā Eiropas Savienības (ES) noteiktie dabasgāzes vairumtirdzniecības cenu griesti - 180 eiro par megavatstundu (MWh) noteiktos apstākļos. 
15.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas valstīm ir jāveic kopīgi iepirkumi aizsardzības jomā, lai varētu lētāk un ātrāk iegādāties bruņojumu saviem aizsardzības spēkiem un Ukrainas atbalstam, uzskata Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs (LA).
13.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlaments (EP) plāno izskatīt rezolūcijas projektu, kurā iecerēts aicināt pārtraukt vilcināt Eiropas Savienības (ES) pievienošanos Stambulas konvencijai, informē EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
12.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlamenta (EP) deputāti pirmdien, 13.februārī, kopā ar Eiropas Komisiju (EK) spriedīs par Eiropas Savienības palīdzību pēc zemestrīcēm Turcijā un Sīrijā, informē EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
12.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlaments (EP) trešdien, 15.februārī, pieņems rezolūciju par bijušā Gruzijas prezidenta Mihaila Saakašvili stāvokli, informē EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
11.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienībā sestdien atzīmē vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
11.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlamenta (EP) plenārsēdē Strasbūrā, kas notiks 14.februārī, Latvijas Valsts prezidents Egils Levits plkst.12.30 uzrunās deputātus par Ukrainas vietu Eiropā un Krievijas atbildību par pastrādātajiem noziegumiem, informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
9.feb Portāls nra.lv
Eiropas Savienības (ES) noteiktais embargo un cenu griesti Krievijas naftas produktiem nebūs spēkā, ja šie naftas produkti būs ražoti no Krievijas jēlnaftas trešajās valstīs, liecina Eiropas Komisijas (EK) vietnē publicētā instrukcija.
7.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis sestdien panākušas vienošanos par cenas griestiem Krievijas naftas produktiem, lēmumu pieņemot pirms starptautiskā embargo, kas stāsies spēkā nedēļas nogalē, tviterī pavēstīja ES prezidējošās valsts Zviedrijas amatpersonas.
3.feb Ziņu aģentūra LETA
Apstākļos, kad arvien pieaug mākslīgā intelekta, lielo tehnoloģisko un mediju platformu loma informatīvajā telpā, regulas par Eiropas Mediju brīvības aktu izskatīšana Eiropas Savienības Padomē būtu nozīmīgs solis pretī kopīgai, plašākai Eiropas mediju politikai, piektdien Eiropas lietu komisijas sēdē uzsvēra Andris Sprūds (P).
3.feb Ziņu aģentūra LETA
Gada inflācija eirozonā janvārī samazinājusies līdz 8,5%, salīdzinot ar 9,2% decembrī, tādējādi kritums reģistrēts otro mēnesi pēc kārtas, liecina piektdien publiskotais Eiropas Savienības statistikas departamenta "Eurostat" ātrais novērtējums.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis 2022.gadā pirmo reizi saražoja vairāk elektroenerģijas no vēja un saules, nekā no dabasgāzes, secinājusi domnīca "Ember".
31.jan Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienības (ES) ministri ceturtdien apsprieduši nelegālās imigrācijas ierobežošanas veidus, tai skaitā tādas pretrunīgi vērtētas idejas kā žogu celtniecība un patvēruma centru veidošana ārpus Eiropas.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlaments (EP) atteicies atklāt plašāku informāciju par EP prezidentes Robertas Metsolas un viņas vīra vizīti Francijas vīna reģionā un nakšņošanu pieczvaigžņu viesnīcā, ko apmaksājusi vīna darītāju brālība.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Komisija (EK) un Eiropas zāļu aģentūru vadītāji (HMA), sadarbojoties Zāļu piegādes pārtraukumu un drošuma koordinācijas izpildgrupā (MSSG), seko līdzi un reaģē uz šī brīža antibiotiku piegādes pārtraukumiem Eiropas Savienībā (ES), informē Zāļu valsts aģentūra (ZVA).
20.jan Ziņu aģentūra LETA