Sarunas ar Veidemani

13.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs -
12.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs - spriež par nepieciešamību un iespējām Latvijā ražot ieročus.
11.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir pārliecināts, ka nedrīkst saraut diplomātiskās attiecības ar Krieviju. Lūk, viņa skaidrojums:
9.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs - 24. februārī, tas ir, dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, atradās Kijivā.
8.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs skaidro, kā notiek ārvalstnieku iekļaušana tā sauktajā "melnajā sarakstā". Tiesa, savā skaidrojumā ministrs bija visai izvairīgs.
7.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta par ES noteikto sankciju ietekmi uz Latvijas ekonomiku.
6.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzsver, ka pirms 24. februāra pasaule Baltijas valstis un Poliju uzskatīja par histēriķēm. Pēc šī datuma daudzi teica: "Mēs kļūdījāmies. Jums bija taisnība".
6.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis būs ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Raidījums būs skatāms pulksten 19 portālā nra.lv.
6.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta, kādu atbalstu straujā cenu kāpuma laikā saņems iedzīvotāji.
5.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta par iespēju samazināt degvielas cenu mazumtirdzniecībā. Diemžēl Latvija to neizmanto.
4.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Elitas Veidemanes jautājums "Kāpēc Latvijas veikalos joprojām ir Krievijas un Baltkrievijas preces?" ministri nepārsteidza.
1.jūl 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojas ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Neatkarīgās žurnāliste Elita Veidemane centās noskaidrot, vai "Latvijas gāzes" un "Latvenergo" peļnai ir saistība ar dabasgāzes un elektrības cenu kāpumu Latvijā.
29.jun 2022
Šodien Neatkarīgās diskusiju raidījumā viesojas ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa atklāj, ka drīzumā valdībā plānota diskusija par iespēju samazināt akcīzes nodokli degvielai. "Šobrīd situācija ir tik kritiska, ka jāatbalsta visi iedzīvotāji," intervijā saka I. Indriksone.
29.jun 2022
Šodien viesos būs ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa par ministri kļuva tikai pirms aptuveni mēneša - 24. maijā.
26.jun 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aktieris Andris Lielais, kurš ikgus gadus dzīvoja Krievijā, ir atgriezies Latvijā. Kā viņš pats saka - uz palikšanu
25.jun 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aktieris Andris Lielais -neslēpj, ka ir precējies trīs reizes.
24.jun 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aktieris Andris Lielais - uzsver, ka karš Ukrainā viņam nav tikai televīzijas, avīžu un interneta portālu atspoguļojumā tverams notikums.
23.jun 2022
Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, partijas sāk lūkoties pēc "lokomatīvēm", tas ir cilvēkiem, kas partijai nodrošinātu lielāku vēlētāju skaitu. Arī Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesi - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidentu, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieku Andri Biti uzrunājušas vairākas partijas.
22.jun 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite uzsver, ka Latvijā ir augstākie darbaspēka nodokļi Baltijā.
21.jun 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite uzsver, ka problēmas, ar ko saskārās uzņēmējdarbība līdz 24. februārim, ir viens stāsts, bet tās, kas tagad ir jārisina uzņēmējiem, jau ir pavisam cits stāsts.
20.jun 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite atklāj, ka uzņēmuma ražoto zivju konservu cenas jau ir kāpušas par 30%. Viņš prognozē, ka līdz rudenim konservu cenas pieaugs vēl par 20%.
19.jun 2022
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite