To ka poļi māk ar muti braukt nav nekas jauns. Kad būs kas reāls, tad parunāsim. Pagaīdām kārtējie poļu plāni, ne pirmie un ne pēdējie. Reklamēt savus mega projektus poļi māk, bet kas sanāks, to redzēsim.
kā visi var labi iedomāties, tas viss ir eksperimentāls un viegli var pārvērsties par ekskrementālu. Lai sarunātos pa lāzera staru, ar to ir jātrāpa. Pieņemsim, ka grupa poļu panu ir ielauzusies ienaidnieka pozīcijās un sēž kādā blindāžā. Ar parasto kabatas rāciju viņiem nav problēmu, bet ko izdarīt ar lāzeru? Ar kustīgiem objektiem vispār milzu problēmas. Tehnoloģija zināma jau 50 gadus, bet lietošana nav praktiska. Tad jau vieglāk aizsūtīt dronu ar stikla šķiedras gaismas vadu.
Priecīgas visiem Lieldienas! Kristus ir augšāmcēlies!
Nav ne mazāko šaubu, ka militārais uzbudinājums visiem piešķirs jaunas iespējas visu militāro tehnoloģiju attīstībai.
Cik var nojaust, arī LV ceļu labošana un tiltu remonti ir daļa no militārās gatavošanās. Mazliet žēl, ka tiltu katastrofisko stāvokli pamanīja tikai šai kontekstā, bet... ja tā bija vienīgā iespēja risināt problēmu ,tad labi arī tā.
Jurka, nespļauj Dievam ģīmī šajā diena, nopulgojot citus!. Dievs ir Mīlestība, jau tev to neviens nav teicis
Pavasara saule , Gunti, Tev ir sasildījusi to vietu, kur mitinās demagoģija un nu tā laužas laukā. Tu apvaino citus tajā, ko dari pats. Es izteicu komplimentu militārā uzbudinājuma radītajam progresam un nevienu neapvainoju, kamēr Tu mums draudzīgās NATO valsts tehnoloģiju kvalitāti nosauci par "ekskrementālu". Gunti, Tu staigā pa slidenu ledu... .
Kristus ir augšām cēlies!
Patiesi ir augšāmcēlies!
Godātie draugi !
Iesaku jums neielaisties diskusijās ar subjektu vārdā "ir tāds".
Viņš ir nacists, kas cilvēka piederību noteiktai nācijai vērtē pēc DNS analīzēm (lasi - ādas krāsas, galvaskausa izmēriem, attāluma starp acīm un citām iedzimtām pazīmēm, ko nosaka DNS).
Lūdzu skatīt viņa komentārus rakstam "Ukrainas Bruņotie spēki sagādā pasaulei milzu pārsteigumu. Šīs brīvdienas būs izšķirošas."
(Bens Latkovskis)
🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒