Komentāri: Tikai prezidenta personiskā iejaukšanās ļāvusi atsākt robežas izbūvi – tas nav normāli

viesis

Mhm, runga ar diviem galiem. No vienas puses- "kontrolētāji", no otras puses- mums tie būvnieki arī interesanti, atliek paskatīties uz dzīvojamo māju renovāciju. Vēl nav redzēta renovācija, kas būtu notikusi civilizēti.... varbūt, arī jāsauc palīgā zemessargi? :))))))

25.jun Atbildēt
Valdis

Vai tad tādām lietām kā poligoni, lidlauki, citi armijas objekti un robežas zona nav īpašs statuss?

Kur kurš katrs nevar grozīties un kontrolēt.

25.jun Atbildēt
IMIK

Mūsu zobens būs redzīgs un ass,

Mūsu vairogs būs neredzams bet ne mazs.

Tikai no visa tā

Nav mums vēl nekā,

Stāv tikai vientuļš kā spoks

Uz robežas žogs.

25.jun Atbildēt
labus

Par simtiem gadiem reizi

Mazs rūķīts augšā nāk

Un apskatās, vai migla

Ap kalnu nodzist sāk

25.jun Atbildēt
labus

Bet reizi Pērkoņdēli

Tai kalnā lodes spers;

Tad bēdzīs visi jodi,

Pēc zobina tas ķers.

... Imanta nevaid miris ...

25.jun Atbildēt
ivars

No lasītā var secināt , ka milzīgā ierēdņu armija it tikai traucēklis valstij un tautai . Brīnos ka netika izveidota parlamentārā izmeklēšanas komisija par jukām valsts robežas žoga izbūves sakarā. Parlamentārieši varētu pētīt gadu bez rezultāta .Kad pēc K. Ulmaņa norādījuma cēla Liepājas cukura fabriku , valsts prezidents no Rīgas pils pārcēlās uz dzīvi Liepājā , lai kontrolētu celtniecības gaitu ,bet tas nav ne demokrātiski , ne progresīvi.

25.jun Atbildēt
IMIK

Apkārt visur mīnu lauki,

Gaisā lido tukši trauki,

Kokos karas sēņotāju tauki.

Vai tas viss nav varenjauki?

25.jun Atbildēt
baiba baibiņa

Izskatās, ka tādam žogam ar traktoru mierīgi var izbraukt cauri. Ja tā, tas žogs palīdzēs vienīgi kādam sēņotājam neiemaldīties kaimiņvalstī, mežacūkas neievazās cūku mēri un krievu stirnu buki netiks pāroties ar mūsu stirnu jaunkundzēm. Un tas viss par pārsimts miljoniem?

25.jun Atbildēt
Lauma

Īsts lāsts valstij ir milzīgā ierēdņu varza. Padome virs padomes, komisijas. apakškomisijas, biroji u.t.t., un lietas kā neiet, tā neiet. Vienīgi algas ceļas neskatoties uz to, ka šādam "darbam" rezultātu nav vispār

25.jun Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Slavas dziesma prezidentam skan, bet lielie jautājumi palikuši neizgaismoti. Katram kontrolētājam ir vārds, uzvārds, amats, katram bremzētājam tāpat, kuri, konkrēti, rosināja kriminālprocesus, kuri rakstīja, lai rosina, kādus šķēršļus raitai būvniecībai rada esošie likumi, iepirkumu padarīšanas? Un visbeidzot - kā prezidents iejaucās? Viņam nemaz nav tādu tiesību kā vien nobraukt un paskatīties.

25.jun Atbildēt
baiba baibiņa

Varbūt, kamēr sēta nav gatava, viņš var pagaidu rezidenci Ludzā vai Zilupē iekārtot un katru rītu ar 2riteni gar robežu inspicēt kā būvējas. Pa ceļam varēs kādu apmaldījušos ogotāju no meža izvest, kaķīti no koka nocelt. Galma dzejniekam nevajadzēs fantazēt par slīkstošām meitenēm Rīgas HESā.

25.jun Atbildēt
labus

nūja- žurnaļugas te pļūtī, bet NEVIENA konkrētā uzvārda!

25.jun Atbildēt
Inars

Nevis žogu jāstiprina, bet kaimiņattiecības. Žogu tak var jebkurš debiliķis uzbūvēt. Rinkeviča kungs bija tas kam vajadzēja panakt savstarpējas attiecības uzlabošanu, bet izradās , ka viņš mak tikai žogu būvēt... Šīs ir konkrēts jautājums par prezidenta spējam.

25.jun Atbildēt
Valdis

Nafig būvēt žogu Zoodārzā lauvām un tīgeriem.

Labāk nodibināt labas attiecības.

25.jun Atbildēt
Inars atbilde Valdis

Šķībs ir tavs salīdzinājums, bet ja nu atceresimies, ka valsts prezidentu ievēlēja zoodarza, tad ir saprotams... tiešām, ja latvija ir zoodarzs - tad žogu obligāti! ka nu savādāk makakam izdzīvot, ja apkart lauvas un tīgeri :)

27.jun Atbildēt

Komentēt