Komentāri: VID inspektores bojāeja, visticamāk, saistīta ar darbu iestādē

Vova the Vagabond

«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

24.mai 2023 Atbildēt
Atis Priedītis

Raksts liecina, ka šis gadījums ir tipisks psiholoģiskā terora metodes Zersetzung izmantošanas gadījums. Ne velti pa šo metodi lielie masu mediji kategoriski atsakās rakstīt, jo šī metode visticamākais tiek aktīvi lietota arī pašlaik.

24.mai 2023 Atbildēt
Katerina

Neprecizitātes rakstā, Sandra neuzrēķināja pati. Rīgas satiksmei bija audits, uzrēķināja auditori, bet lēmums bija pārsūdzēts, Sandra izskatīja lēmumu.

24.mai 2023 Atbildēt
Ainārs Taspats

Katerina, nav jēga skaidrot. Ja "pētījuma" pierādījumu bāze ir iestāžu gala ziņojumi un "viena tante teica", ko tur vēl skaidroties. Standarta ierēdņa amata apraksts pat šķiet "īpaši sarežģīts".

Lasot pēdējā laika rakstus, šķiet, ka veidojas tāda mūsdienu žurnālistikas tendence - veidot "skaļus" rakstus par neko uz citu rēķina mazizglītotai auditorijai.

Ja kļūdos, atvainojos visiem, kurus esmu aizskāris.

24.mai 2023 Atbildēt

Komentēt