TSI aicina pieteikties studijām jau šodien

© Publicitātes foto

Transporta un sakaru institūts (TSI) izsludina studentu uzņemšanu 2021./2022. studiju gadam. TSI piedāvā aktuālas un nozarē pieprasītas studiju programmas IT un robotikas, loģistikas un aviācijas, vadības un biznesa jomās. Talantīgākajiem reflektantiem ir pieejamas budžeta vietas, kas sedz studiju maksu līdz pat 100%. Pievienojies un kļūsti par TSI studentu un absolventu kopienas biedru, kas Tevi sagatavos starptautiska līmeņa karjerai!

Jau tagad ir atklāta pieteikumu iesniegšana studijām TSI reflektantiem, kuri vidējo izglītību ieguvuši Latvijā līdz 2021. gadam - tiem, kuri vēlas studēt maģistrantūras un doktorantūras programmās vai arī vēlas iegūt bakalaura grādu, kas nav izdevies uzreiz pēc vidussskolas absolvēšanas.

Tiem, kuri vidējās izglītības diplomus saņems šogad, oficiālā reģistrācija augstskolā sāksies 1. jūlijā un ilgs līdz 31. augustam. Tomēr pieteikumu studijām var aizpildīt jau tagad. Ja vēlaties studēt Datorzinātnes, TSI aicina pieteikties studijām jaunajā dubultā diploma bakalaura programmā “Datorzinātnes: mākslīgais intelekts” līdz 30. jūnijam un saņemt īpašu piedāvājumu. Viss, kas jāizdara, jāaizpilda pieteikums oficiālajā vietnē un jāierodas uz tikšanos neformālā gaisotnē ar programmas koordinatoru. Dubultā diploma programma ir izstrādāta sadarbībā ar Rietumanglijas Universitāti UWE (Bristole, Lielbritānija), kas ieguvusi TEF Gold (Teaching Excellence Framework) atzinību par izcilu mācīšanas procesu 2018. gadā un ierindojas labāko Lielbritānijas universitāšu vidū. TSI aicina pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits programmā ir ierobežots.

Reflektanti ar labiem rezultātiem mācībās, olimpiāžu dalībnieki, var pretendēt uz īpašām atlaidēm studiju maksai, tai skaitā TSI šogad atkal piedāvās vairākas budžeta vietas vistalantīgākajiem puišiem un meitenēm. Speciāli “Robotikas” programmas reflektantiem, sadarbībā ar partneri OU “Robologic” ir pieejami trīs granti, kas 100% nosedz studiju maksu. Lai pretendētu uz pilnībā apmaksātām studijām, pieteikumi jāiesniedz līdz 18. jūlijam. Turklāt visiem TSI studentiem darbojas plaša lojalitātes programma, kas ļauj pieteikties atlaidēm gan uzņemšanas, gan studiju laikā. Gandrīz puse no pašreizējiem TSI studentiem saņem dažādu veidu studiju maksas atlaides.

Publicitātes foto

TSI piedāvā 16 aktuālas bakalaura, maģistra un doktora studiju programmas. Studijas ir pieejamas dažādās formās: pilna laika - dienā vai vakarā, nepilna laika - sestdienās, pēc moduļa grafika un tālmācībā.

Plašāka informācija par priekšrocībām un pieteikšanos studijām TSI atrodama šeit. Pieteikšanās process ir ātrs un vienkāršs!

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir privāta augstskola, kas jau vairāk kā 20 gadu garumā sagatavo Latvijā un visā pasaulē pieprasītus speciālistus. Institūts piedāvā inženierzinātņu studiju programmas tādās jomās kā informācijas tehnoloģijas un telekomunikācijas, robotika un elektronika, aviācija un loģistika, kā arī vadība un digitālais bizness. Studiju programmas apgūstamas angļu un latviešu valodās.

Vairāk informācijas:

www.tsi.lv

Izglītība

Jautājums par mācību gada pagarināšanu dažiem politiķiem kļuvis aktuāls, ilgtermiņā vērtējot drošības situāciju Latvijā. Pagarinājuma iespēju valsts aizsardzības mācības (VAM) ietvaros izsaka viens otrs militārais analītiķis, un tā mērķis ir: iesaistīt jauniešus arvien nopietnākās apmācībās. LTV raidījumā “Šodienas jautājums” aizsardzības ministrs Andris Sprūds gan neizrādīja gatavību tūdaļ lemt par mācību gada pagarināšanu, sak, nogaidīsim un izvērtēsim.

Svarīgākais