Kas notiks tālāk ar “Rail Baltica”? Nekas nevar notikt, jo nav jau projekta!
Andris Kulbergs vadīja parlamentāro izmeklēšanas komisiju, kurā bija 7deputāti, kas saņēma sešus mēnešus tūkstošiem eiro piemaksās!
Bet kur r rezultāts?
Es, ar lielu projektētāja stāžu, gribēju palīdzēt atrisināt šo problēmu.
Es rakstisi palūdzu, katram komisija loceklim. kas ir projetēšanas organizācija un projeta galvenais inženieris un vai var iepazīties ar projetu?
Tad atklajās, ka projekta nemaz nav! Tātad, izmeklēja to kā nav! Tad komisijas iztērēto naudu vajadzētu atmaksat atpakaļ! ?
Jābeidz sapņot, ka “Rail Baltica” būs gatavs 2030. gadā, jo projekta, kas atbilstu projetēšanas normatīviem nemaz nav!
Lai veiktu rasējumu PSRS laikos bija SNIPS, bet tagad ISO - 5457; - 5455; - 128-24; - 129-1.
Te es pieminu tikai dažus noteikumus, kas jāievēro projektējot!
Kad piedalījos Vēcijā, viena projekta izstrādašanā priekš Latvijas, kuru cerējām realizēt.....
Tad atklaju, ka Oma likums nav atkarīgs no karoga krāsas!!!
Būs jāatsakās no visām “ekstrām”, kas nozīmē daļēju pārprojektēšanu?
Kā tas ir iespējams? Projeta taču nav!
Nav pat trases topogrāfija, ģeoloģija.....
Te piemin, ka ir ļoti svarīgi to darīt ātri, jo sākas jaunais Eiropas Savienības finansēšanas cikls, un šajā ciklā “Rail Baltica” nebūs ierakstīts pilnā apmērā, ja nebūs pilnībā sagatavots piedāvājums, tas ir projekts.
Pēc zīmējuma un foto bildes neko nedrīkst celt!
Ir jābūt rasējumiem uz kuriem ir atbildīgo personu paraksti, kas apstiprina aprēķinu pareizību ar pilnu savu atbildību.
Kas atmaksās izniekoto naudu?
Pajautāsim Saeimas deoputatiem, jo nāk velēšanas un visi grib tur palikt!?
Iesaku jums neielaisties diskusijās ar troļliem vārdā "Koments" un "Guntis Akmeņkalns".
Koments savos komentāros neatzīst atsevišķu Latvijas reģionu piederību Latvijai, apstrīd Latgales reģiona iedzīvotāju tiesības dzīvot ārpus Latgales, lieto izsmejošus apzīmējumus Latvijas iedzīvotājiem. Viņam ar sajūsmu pievienojas Guntis Akmeņkalns, kurš apzināti izplata melus par Latgales iedzīvotājiem (Rīgā, mans vērojums, tu nospļauties nevari, lai kādam čangalim amatā netrāpītu ģīmī). Jautāts nosaukt tos "čangaļus augstos amatos" ir spējīgs nosaukt tikai bijušo(!!!) ģenerālprokuroru Stukānu.
Uzskatu, ka šie abi troļļi apzināti cenšas sanaidot Latvijas iedzīvotājus šķirojot pēc etniskās piederības, slavinot nacistiskas idejas un izplatot acīmredzamus melus.
Viņus atbalsta arī NRA vadība, dzēšot šos komentārus.
Komentāri: Finanšu ministrs Māris Kučinskis: jācērt nost visi liekie izdevumi
Kas notiks tālāk ar “Rail Baltica”? Nekas nevar notikt, jo nav jau projekta!
Andris Kulbergs vadīja parlamentāro izmeklēšanas komisiju, kurā bija 7deputāti, kas saņēma sešus mēnešus tūkstošiem eiro piemaksās!
Bet kur r rezultāts?
Es, ar lielu projektētāja stāžu, gribēju palīdzēt atrisināt šo problēmu.
Es rakstisi palūdzu, katram komisija loceklim. kas ir projetēšanas organizācija un projeta galvenais inženieris un vai var iepazīties ar projetu?
Tad atklajās, ka projekta nemaz nav! Tātad, izmeklēja to kā nav! Tad komisijas iztērēto naudu vajadzētu atmaksat atpakaļ! ?
Jābeidz sapņot, ka “Rail Baltica” būs gatavs 2030. gadā, jo projekta, kas atbilstu projetēšanas normatīviem nemaz nav!
Lai veiktu rasējumu PSRS laikos bija SNIPS, bet tagad ISO - 5457; - 5455; - 128-24; - 129-1.
Te es pieminu tikai dažus noteikumus, kas jāievēro projektējot!
Kad piedalījos Vēcijā, viena projekta izstrādašanā priekš Latvijas, kuru cerējām realizēt.....
Tad atklaju, ka Oma likums nav atkarīgs no karoga krāsas!!!
Būs jāatsakās no visām “ekstrām”, kas nozīmē daļēju pārprojektēšanu?
Kā tas ir iespējams? Projeta taču nav!
Nav pat trases topogrāfija, ģeoloģija.....
Te piemin, ka ir ļoti svarīgi to darīt ātri, jo sākas jaunais Eiropas Savienības finansēšanas cikls, un šajā ciklā “Rail Baltica” nebūs ierakstīts pilnā apmērā, ja nebūs pilnībā sagatavots piedāvājums, tas ir projekts.
Pēc zīmējuma un foto bildes neko nedrīkst celt!
Ir jābūt rasējumiem uz kuriem ir atbildīgo personu paraksti, kas apstiprina aprēķinu pareizību ar pilnu savu atbildību.
Kas atmaksās izniekoto naudu?
Pajautāsim Saeimas deoputatiem, jo nāk velēšanas un visi grib tur palikt!?
Jā nezina ar ko atšķiras zīmējums no rasējuma, tad jāiet solā!
Malta, škic atpakaļ uz savu miskasti pie Žuravļova, Kuzina un Co.
Jāveido taču kārtējā miskastes partija. Ka tik tikt kaut kur iekšā.
Cik gan tu Valdi vari būt uzbāzīgs un apnicīgs ... 😡
Sāciet, Kučinski ar savām algām!
Tieši to pašu gribeju drukāt,iznemi burtus man no rokām
(✷‿✷)
Godātie komentētāji !
Iesaku jums neielaisties diskusijās ar troļliem vārdā "Koments" un "Guntis Akmeņkalns".
Koments savos komentāros neatzīst atsevišķu Latvijas reģionu piederību Latvijai, apstrīd Latgales reģiona iedzīvotāju tiesības dzīvot ārpus Latgales, lieto izsmejošus apzīmējumus Latvijas iedzīvotājiem. Viņam ar sajūsmu pievienojas Guntis Akmeņkalns, kurš apzināti izplata melus par Latgales iedzīvotājiem (Rīgā, mans vērojums, tu nospļauties nevari, lai kādam čangalim amatā netrāpītu ģīmī). Jautāts nosaukt tos "čangaļus augstos amatos" ir spējīgs nosaukt tikai bijušo(!!!) ģenerālprokuroru Stukānu.
Uzskatu, ka šie abi troļļi apzināti cenšas sanaidot Latvijas iedzīvotājus šķirojot pēc etniskās piederības, slavinot nacistiskas idejas un izplatot acīmredzamus melus.
Viņus atbalsta arī NRA vadība, dzēšot šos komentārus.
P.S. Papildus informācija NRA athīvā.
Māri, bez SIF un MAF var eleganti iztikt. Jā, dažiem propagandoniem tas nepatiks, un tieši tādēļ tie jālikvidē.
Komentēt