Pašbildes taisīšana tiek pielīdzināta gandrīz vai pašnāvībai

© F64

Varētu būt, ka haizivju uzbrukumos dzīvību zaudē mazāk cilvēku nekā centienos uzņemt pašbildes riskantās situācijās.

Turcijas traumatoloģijas un neatliekamās ķirurģijas žurnālā analizēti dati par dažādās valstīs notikušiem nelaimes gadījumiem, kas beigušies ar cilvēku bojāeju, mēģinot uzņemt selfijus.

No 111 šādiem gadījumiem, kas dokumentēti laika posmā no 2013. gada decembra līdz 2017. gada janvārim, 57 bija saistīti ar noslīkšanu, 27 - ar kritieniem, 18 pašbilžu tīkotājus sabraukuši vilcieni, astoņi tikuši nošauti, septiņi guvuši elektrotraumas, seši kļuvuši par autoavāriju upuriem, četrus nobeiguši dzīvnieki, trīs gājuši bojā sprādzienos, pa vienam - motocikla avārijā un applaucējoties ar karstu ūdeni.

Visvairāk šādu nelaimes gadījumu notikuši Indijā, Krievijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Kāds vīrietis Austrumindijā nolēmis iemūžināt sevi kopā ar savvaļas ziloni, kurš jau tā bijis tramīgs, jo atrāvies no sava bara, un rezultātā tūristu sabradājis.

Kādu ķīniešu tūristu savukārt iegrūdis ūdenī valzirgs, uz kura fona viņš gribējis nobildēties, bet Krievijā pašbildētājs gājis bojā, fotografējoties ar rokas granātu, kas eksplodējusi.

Māja

Pieņemot lēmumu par dzīvokļa iegādi un apskatot potenciālos mājokļus, varam nonākt situācijā, kad uzmanību pievēršam vien dzīvokļa izskatam un platībai, taču aizmirstam par daudzām nozīmīgām detaļām. Ko nepieciešams pārbaudīt, lai pēcāk nenonāktu nepatīkamās situācijās saistībā ar jauniegādāto mājokli, stāsta Luminor bankas mājokļu kreditēšanas eksperts Kaspars Sausais.

Svarīgākais