Māja

PAMĒĢINI: Tests, ar kura palīdzību iespējams noskaidrot, cik veseli esam
Vakar, 11:36
16.aug
Mār­rut­ku sak­nes un la­pas pa­ras­ti iz­man­to, kon­ser­vē­jot dār­ze­ņus, vis­bie­žāk va­sa­rā skā­bē­jot gur­ķus.
 
15.aug
Ja bro­kas­tīs iz­vē­las ap­ēst kā­du mai­zes šķē­li, tad vis­ti­ca­māk uz tās tiek uz­zies­ta plā­na kār­ti­ņa svies­ta vai mar­ga­rī­na.
 
13.aug
Šī vasara apliecina, ka dienvidu zemēs augošās un tik daudzās valstīs iecienītās melones uzvaras gājiens varētu turpināties ne tikai uz mūsu ēdamgaldiem, bet arī dārzos, kuros jau pa retam ir iemājojis šis saldais brīnums.
 
13.aug
Nav ob­li­gā­ti jā­dzī­vo lau­kos, lai zie­mai va­rē­tu sa­rū­pēt daudz un da­žā­dus dār­za la­bu­mus. Aug­ļus un dār­ze­ņus var sald­ēt, mē­ne­šiem il­gi sa­gla­bāt svai­gus vai pār­vērst gar­dos kon­ser­vos. Sva­rī­gā­kais no­sa­cī­jums, lai dār­za vel­tes sa­gla­bā­tos svai­gas līdz pē­dē­jai mi­zi­ņai, ir pa­ša pie­re­dze.
 
12.aug
Kad dzīvē viss neiet tik gludi, kā gribētos, sevi nepārtraukti liek manīt stress vai pastāvīgi nomāc kāda problēma, gribas iet vieglāko ceļu, lai atgūtu labu noskaņojumu, – apēst kaut ko garšīgu. Tas noteikti ir labāk nekā iedzert vai uzsmēķēt.
 
11.aug
Seriālu, romānu un reizēm arī sociālo mediju radītais iespaids par laimīgu pāru intensīvo seksuālo dzīvi krietni atšķiras no realitātes, atsaucoties uz iedzīvotāju seksuālās uzvedības pētījumiem un statistikas datiem, vēsta NBC. Dažkārt šis iespaids ir tik spēcīgs, ka cilvēki sāk šaubīties, vai viņu attiecības ir normālas. Taču normāls seksa biežums ir tas, kas sniedz abiem partneriem apmierinājumu un ļauj izjust tuvību.
 
11.aug
Mūsdienās arvien vairāk darba devēju piedāvā darbu, ko var veikt no mājām - tehnoloģijas attīstās, internets gandrīz visur ir pieejams. Tomēr darbinieku vidū vērojama nedrošība - kā tas būs, kad nebūs jāiet uz darbu? Vai es spēšu sevi disciplinēt? Jā, protams, pirmo reizi sākt daļēju vai pilnu darba slodzi no mājām ir uztraucoši un tas ir nozīmīgs lēmums, pirms kura labi jāsaprot, vai tu vispār esi piemērots šādam režīmam. Kas būtu jāņem vērā, gatavojoties strādāt no mājām?
 
10.aug
Ja šajā sausumā izdevies dārzam nodrošināt pietiekamu laistīšanu, tad gurķi ir sajūsmā par siltajām naktīm, kuras laika ziņu apskatnieki sauc par tropiskām – tādām, kad gaisa temperatūra nenokrīt zemāk par +20 grādiem. Ja visu ražu nevar ne apēst, ne draugiem izdalīt, tad jādomā, kā to saglabāt – gan garšīgām uzkodām tuvākajā laikā, gan ziemas krājumiem, pat ja nav noskaņojuma pavadīt laiku virtuvē.
 
10.aug
Ja garšas kārpiņas sajūt nevis saldu, sāļu, rūgtu vai skābu, bet nepatīkami metālisku garšu, tad vainīgi pie tā var būt vitamīnu preparāti un uztura bagātinātāji.
 
10.aug
Mārtiņa un Lienes Barkānu ceļš no idejas, kā radās doma par savu ģimenes biznesu, līdz lielākajai vīna darītavai Latvijā spēj iedvesmot daudzus. Abavas ģimenes vīna darītava astoņu gadu laikā kļuvusi par līderi Latvijā. Izrādot savu vairāku gadu attīstīto lolojumu, saimnieks uzsver, ka mērķis nav kļūt par "konveijera" vīna darītavu. Tiek meklētas nianses, lai radītu svētkus ar Latvijas garšu.
 
9.aug
Dažādus skaistumkopšanas līdzekļus karstā laikā vēlams uzglabāt ledusskapī, tas nāks par labu šo produktu kvalitātei un lietotāju veselībai, vēsta Medical Daily.
 
9.aug
2018. gada 2. ceturksnī kiberproblēmu sarakstā ir nonākuši mobilo ierīču banku Trojas zirgi. Mobilajām bankām domāto instalācijas pakotņu — modifikāciju, kas palīdz uzbrucējiem palikt drošības risinājumu nepamanītiem un izvērst savu arsenālu, — skaits pārsniedza 61 tūkstoti.
 
8.aug
Lai gan matu sirmošana galvenokārt ir ģenētiski nosacīta, cilvēki ar savām nesaudzīgajām darbībām to var veicināt, informē The Telegraph. Eiropeīdās rases pārstāvjiem sirmošana caurmērā sākas pēc trīsdesmit gadu vecuma, aziātiem – neilgi pirms 40 gadu vecuma, bet afrikāņiem – ap 45 gadiem.
 
8.aug
Tuvojas 13. augusts – Starptautiskā kreiļu diena, kas ir gan visu kreiļu svētki, gan akcija, lai pievērstu sabiedrības uzmanību kreiļiem un tam, kā viņi jūtas, dzīvojot labroču pasaulē un ikdienā lietojot dažādus darbarīkus un piederumus, kas nav paredzēti kreisajai rokai, līdz ar to prasa nedabiskas kustības un rada papildu spriedzi muskuļiem un nerviem. Tiek lēsts, ka kreiļi veido 10–15 procentus no pasaules iedzīvotājiem. Pēdējā laikā ražotāji vairāk domā par kreiļu vajadzībām un ir izveidojuši speciālus piederumus tieši viņiem. Pieprasītākie no tiem ir īpaša dizaina rakstāmpiederumi, kreisajā rokā turamas šķēres, maizes naži ar robojumu labajā pusē, naži konservu kārbu atvēršanai, augļu un dārzeņu mizotāji, dārza šķēres u.c. Taču, kā kreiļu organizāciju interneta vietnēs atzīst viņi paši, vēl tāls ceļš ejams, līdz visi jutīsies vienlīdz labi.
 
7.aug
Lai­ka ap­stāk­ļus nav ie­spē­jams pār­vei­dot pēc pa­sū­tī­ju­ma, un – la­bi vien ir, jo da­žā­du pa­sū­tī­tā­ju gau­me var iz­rā­dī­ties kra­si at­šķi­rī­ga. Kad pie­nāk īs­ti kar­sta die­na, dažs glāb­jas no tvei­ces, kā vien spēj, cits tur­pre­tī cen­šas iz­man­tot kar­stu­mu sa­vā la­bā, jo, vi­ņa­prāt, pa­svīst ir ve­se­lī­gi.
 
6.aug
Lai vasarā sejas āda būtu svaiga, bet mati – saulē mirdzoši, ir nepieciešamas īpašas rūpes. Attiecīgi ilgstošai tveicei, ko piedzīvojam šajā vasarā, skaistumkopšanas produktu saraksts ir niecīgs, bet – diezgan paredzams: kaut kas svaigs, kaut kas atsvaidzinošs un mitrinošs.
 
5.aug
Lai gan sinoptiķi prognozē, ka tuvākajās divās dienās Latvijā būs vēsāks, vasara ir īstais laiks, kad nobaudīt gardus atspirdzinošus dzērienus. Arī šoreiz piedāvājam recepti atsvaidzinošai citronu limonādei,
 
5.aug
Bieži vien mēs izvairāmies no maziem dzīvokļiem, baidoties par saspiestību un piekrāmētiem plauktiem. Taču arī mazā mājoklī var rast patīkamu un nepiespiestu atmosfēru, jo būtiski ir tas, kā šīs telpas tiek iekārtotas. Latvijas vadošais nekustamā īpašuma attīstītājs Bonava Latvija apkopojis praktiskus padomus, kā nelielam mājoklim piešķirt ievērojamu vizuālo plašumu ar itin vienkāršiem paņēmieniem.