Māja

VĒRTS IZMĒĢINĀT: Ogu diētas - iespēja atvadīties no pāris kilogramiem
7:12
21.jūl
Populārā aktrise Halle Berija atzinusi, ka par savu perfekto ārieni 51 gada vecumā viņa varot pateikties kaulu buljona dzeršanai, ziņo Women’s Health.
 
21.jūl
Sabiedrībā ir radies priekšstats, ka vecāki cilvēki nereti joprojām dod priekšroku tā sauktajiem “podziņu telefoniem”, jo no viedtālruņa iegādes viņus attur gan to cena, gan sajūta, ka ierīce ir sarežģīta lietošanai. Savukārt pircēju iepirkšanās paradumi norāda, ka seniori, lai gan sākumā ir skeptiski, bet arvien vairāk saprot, cik nozīmīgu lomu viedtālrunis var ieņemt ikdienā un, piemēram, viņu saziņā ar ģimeni. Tālruņu ražotājs Huawei kopā ar mobilo operatoru LMT sniedz vērtīgus padomus, kā izvēlēties piemērotāko tālruni senioram.
 
20.jūl
Lidojumu aizkavēšanās, atcelšana un cita veida aviosatiksmes apgrūtinājumi pēdējā laikā kļuvuši par izplatītu parādību. "Eurocontrol" statistikas dati liecina, ka 2017. gadā 44 % lidojumu Eiropā kavējās.
 
20.jūl
Guļot uz savu laiku nokalpojuša matrača, cilvēks pakļauj savu veselību vairākiem riska faktoriem.
 
20.jūl
Gan balto, gan dzelteno, gan sarkano šķirņu sīpoli spēj dot daudz labuma ēdāju veselībai, kaut arī, tos griežot, jānoraud pa asarai, norāda Health. Tie ir ļoti bagāti ar dažādiem antioksidantiem, ieskaitot kvercetīnu, kam piemīt pretiekaisuma iedarbība.
 
20.jūl
Etiķis virtuvē nespēlē pirmo vijoli, bet tas ir produkts, kas spēj lieliski izcelt un papildināt citus, piešķirt jaunas garšas nianses un atsvaidzināt. Nereti tieši karotīte kāda īpaša etiķa ēdienu padara izsmalcinātu un neatkārtojamu.
 
19.jūl
Parādījies jauns pretendents uz superprodukta lomu – tas ir avokado kauliņš. Kamēr uztura speciālisti un nespeciālisti diskutē par to, vai avokado sēklas ir ēdamas vai drīzāk indīgas, tās jau nākušas modē un tiek gatavotas dažādos veidos, stāsta EatSipTrip.
 
19.jūl
Pārsauļošanās ir daudz kaitīgāka, nekā savulaik uzskatījām. Tie, kuri šodien brieduma gados, auga ar domu, ka iedegums ir veselīgs. Sākt vasaras sezonu ar pludmalē nocepinātu sarkanu ādu bija teju vai norma un šķita – kas tur liels, ja saule nedaudz pierauj, tas pāries un āda pieradīs. Šodien noskaidrots, ka āda ne vien nepierod, bet arī nepiedod šādus pāridarījumus.
 
18.jūl
Vasara ir īstais laiks, kad izbaudīt gan dažādas dabas dotās veltes, gan tās izmantot pagatavojot iecienīto šī gadalaika kārumu saldējumu. Izmēģini arī tu kādu no gardajām receptēm.
 
18.jūl
Ūdens ir pats lie­lā­kais pēc iz­man­to­ša­nas ap­jo­ma pro­dukts, kas ne­pie­cie­šams cil­vē­kam. Dzī­ve bez tā nav ie­spē­ja­ma.
 
17.jūl
Pat tad, ja īpaši neslāpst, laiku pa laikam jāatceras padzerties ūdeni. Tas nepieciešams, lai organisms varētu normāli darboties. Starp ķermeņa šūnām ir starpšūnu šķidrums, kas piegādā šūnām skābekli un barības vielas. Kad starpšūnu šķidruma trūkst, pasliktinās šūnu apgāde un līdz ar to arī vispārējā pašsajūta. Uztura speciālistu vērojumi rāda, ka cilvēki, aizņemti ar darba, sadzīves un attiecību jautājumu kārtošanu, mēdz ignorēt ķermeņa sūtīto signālu: gribu dzert!
 
16.jūl
Diēta pēc asinsgrupas ir visai savdabīga, taču pasaulē ļoti populāra, jo nav jāskaita kalorijas, vien jāizvēlas pareizie produkti. Jo, kā apgalvo ārsti, tieši nepareizs uzturs ir viens no daudzu saslimšanu iemesliem.
 
16.jūl
Asinsvadiem patīk aukstums, bet karstums – nepavisam ne. Tāpēc vasaras saulainajās dienās, par ko īpaši priecājamies, var rasties kāju tūska, kas savukārt rada diskomfortu un jūtami mazina dzīves kvalitāti.
 
15.jūl
Kas var būt labāks par šo: vieglai maltītei karstā vasaras dienā – kāda auksta zupa, kas gan piesien dūšu, gan patīkami veldzē. Klasiku klasika – auksta zupa ar bietēm uz kefīra bāzes – ir zināma katram, taču variāciju var būt neiedomājami daudz.
 
15.jūl
Mākoņdatošana strauju attīstību uzsāka pirms vairākiem gadiem līdztekus ar skepses pilnām prognozēm par nozares turpmāku attīstību, kas galvenokārt tika saistītas ar bažām par datu drošību, raksta Jānis Čupriks, SIA Datakom valdes loceklis.
 
15.jūl
Puse (52 %) ļaužu visā pasaulē joprojām neaizsargā mobilās ierīces ar paroli un tikai 22 % izmanto pretnozagšanas risinājumus, tāpēc viedtālruni nočiepuša garnadža loms var būt necerēti liels. Šī ir viena no jaunākajām problēmām, kam pievērš uzmanību Kaspersky Lab. Uzņēmuma speciālisti ir ievērojuši, ka ļaudis atstāj visiem pieejamas savas ierīces un tādējādi arī arvien vairāk tajās saglabāto vērtīgo datu.
 
14.jūl
“Labākais vecums, kad bērnam sākt darboties virtuvē, ir tad, kad viņš pats sāk par to izrādīt interesi – bieži vien tas notiek pat vēl nesasniedzot gada vecumu,” stāsta bloga “Viens + Viens” un “Mazo pavāru skoliņas” autore Laura Grēviņa.
 
14.jūl
Matu zudums ir straujāks tiem vīriešiem, kuri lieto veģetāru un vegānisku uzturu, informē Reader’s Digest.