Interesanti! Japāņu metode, kā atbrīvoties no "riepas" uz vēdera

© pexels.com

Japāņu aktieris Miki Ryosuke nesen atklāja metodi, kas viņam palīdzēja zaudēt 13 kilogramus liekā svara un 12 centimetrus no vidukļa apkārtmēra dažu nedēļu laikā.

Kā izrādās, tad aktiera mērķis nemaz nebija zaudēt lieko svaru, bet gan atbrīvoties no muguras sāpēm.

Viņš sekoja līdzi ārsta norādījumiem un katru dienu veca noteiktu vingrinājumu, lai mazinātu sāpes. Paralēli sāpju remdēšanai, aktierim ar šo vingrinājumu izdevās zaudēt arī lieko svaru.

Šī vingrinājuma veikšana ir pavisam viegla, nav nepieciešams aprīkojums un tas aizņems vien divas minūtes jūsu laika.

Aktieris to nosauca par ​​elpošanas diētu.

Kā jāveic vingrinājums?

  • Nostājieties uz taisnas virsmas.
  • Nostādiet vienu kāju priekšā otrai.
  • Sasprindziniet sēžamvietu un pārnesiet svaru uz aizmugurējo kāju, pēdu.
  • Veiciet trīs sekunžu garu ieelpu, lēnām paceļot rokas virs galvas.
  • Pēc tam septiņas sekundes spēcīgi izelpojiet, sasprindzinot visus ķermeņa muskuļus.

Šo vingrojumu ieteicams veikts katru dienu aptuveni divas līdz 10 minūtes.

Eksperti norāda, ka šis vingrinājums palīdzēs stiprināt ne tikai muskuļus, bet arī paātrinās vielmaiņu.

Daļa ārstu atbalsta elpošanas vingrinājumu izmantošanu svara zaudēšanai un skaidro to efektivitāti šādi: tauki sastāv no skābekļa, oglekļa un ūdeņraža. Kad skābeklis, ko mēs ieelpojam, sasniedz tauku šūnas, tas sadala to sastāvdaļās (ogleklī un ūdenī). Tāpēc, jo vairāk skābekļa mūsu ķermenis saņem, jo vairāk tauku mēs sadedzinām.

Avots

*Raksti Lifehacks.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītības mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Veselība

Sāpes ir problēma, ar kuru sastopas cilvēki visās vecuma grupās. Centrālās statistikas pārvaldes dati liecina, ka fiziskas sāpes ikdienā izjūt 46,9% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 gadiem, no tiem 52,3% sieviešu un 40,4% vīriešu. Neatkarīgi no tā, kāds ir sāpju raksturs vai forma, tās nedrīkst ignorēt, jo tā ir pirmā pazīme, ka organismam kaut kas nav kārtībā. Visizplatītākās sāpes ir muguras lejasdaļā, pēc tam seko locītavu un galvassāpes. Kas ir sāpes, kāds ir to raksturs un kad ir jāvēršas pie speciālista, sarunā ar farmaceiti Zani Melbergu skaidro sāpju speciālists Dr. Mihails Arons.

Svarīgākais