Kas notiek ar mūsu organismu, ja pārstājam dzert kafiju

© pixabay

Mēdz teikt, ka kafijas mīļotājiem ir divas personības - viena parādās pirms kafijas tases, bet otra - pēc. Ja tā notiek arī ar tevi, iespējams jau zini, cik lielu atkarību kafija spēj radīt. "Brightside" atklāj, kas var notikt ar mūsu organismu, kad pārstājam dzert kafiju.

pixabay

1. Var mainīties svars

Kofeīns uzlabo metabolismu, kas nozīmē, ka organisms ātrāk dedzina kalorijas. Pārstājot dzert kafiju, iespējams saskarties ar svara pieaugumu. Taču tas neattiecas uz tiem, kuri ikdienā izvēlas saldinātus kafijas dzērienu vai subproduktus, jo, pārstājot dzert tos, var panākt prtetēju efektu - svara samazināšanos.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Veselība

Daudzi cilvēki saskaras ar grūtībām iemigt vai to, ka miegs ir trausls. Metodes, kā risināt šo problēmu, katram ir savas. Kāds mēģina pirms miega nelūkoties televizora, datora vai telefona ekrānā, cits dzer nomierinošu tēju, meditē vai lasa grāmatu, bet vēl kāds ķeras pie krasām metodēm - miegu veicinošiem medikamentiem. Svarīgi ir apzināties, kas, iespējams, ir vainojams pie miega problēmām un ko nepieciešams mainīt savā vakara rutīnā, lai nepavadītu kārtējo bezmiega nakti. Vai zinājāt, ka pie problēmām iemigt var būt vainojams uzturs?

Svarīgākais