4 neparasti veidi, kur izmantot dezodorantu

© unsplash.com

Antiperspiranti vai dezodoranti ir personīgās higiēnas līdzekļi, kas paredzēti svīšanas un ķermeņa smakas kontrolei. Neskatoties uz to galveno pielietošanas mērķi, dezodorantus var izmantot ne tikai personīgajā higiēnā. Šoreiz noskaidrojam, kur vēl var likt lietā dezodorantus.

unsplash.com

1. "Ieeļļojiet" čīkstošas durvis

Lai durvis atverot un aizverot nečīkstētu, to eņģes tiek ieeļļotas. Laika gaitā šo procesu nepieciešams atkārtot. Ja jums mājās nav eļļa, ar kuru ieeļļot durvis, tad varat izmantot dezodorantu. Ierīvējiet eņģes ar dezodorantu un durvis vairs nečīkstēs.

unsplash.com

2. Līdzeklis pret tulznām

Valkājot jaunus apavus, pastāv liela iespēja, ka tie noberzīs kājas. Pirms jaunu apavu vilkšanas ieteicams vietās, kur varētu veidoties tulzna, uzlīmēt plāksteri. Taču ir vēl viens veids, kā mazināt iespējamību, ka noberzīsiet kājas. Iesmērējiet pēdas ar dezodorantu. Tas palīdzēs samazināt berzi, kā rezultātā neveidosies tulznas.

unsplash.com

3. Nagu lakas noņēmējs

Ja vēlaties noņemt nagu laku, bet mājas nav tam speciāli paredzētais līdzeklis, varat izmantot dezodorantu. Sākumā iemērcējiet plaukstas siltā ūdenī. Pēc tam uz vates plāksnītes izsmidziniet dezodorantu. Tālāk rīkojieties kā ierasti, tīriet ar vates plāksnīti nagus!

unsplash.com

4. Triks, kā uzvilkt cieši pieguļošas bikses

Reizēm uzvilkt tikko izmazgātas džinsu bikses vai arī ļoti šauras bikses šķiet teju neiespējamā misija. Izrādās, lai vieglāk būtu "iekāpt" biksēs, varat izmantot dezodorantu. Ierīvējiet kājas ar dezodorantu. Šādi jums būs daudz vieglāk ieslīdēt cieši pieguļošajās biksēs.
Avots

Dzīvo gudri!

Bioloģijas stundās reiz mācīja, ka 50% DNS mēs mantojam no mātes un atlikušos 50% no tēva. Tomēr tas nenozīmē, ka katrs no vecākiem savam bērnam nodod vienādu ģenētisko īpašību "daudzumu". Uzziniet, kādas iezīmes varat mantot tikai no tēva.

Svarīgākais