3 veidi, kā vēl fēns var palīdzēt mājās

© pexels

Matu fēns ir priekšmets, kas atrodams vai ikvienā mājā, taču tas var paveikt arī ko vairāk par tikai matu veidošanu. Lūk, trīs praktiski padomi, kā vēl fēns var noderēt.

Ekrānuzņēmums

1. Uzlīmju un plāksteru noņemšanai

Fēns lieliski palīdzēs atbrīvoties no grūti noņemamām uzlīmēm, piemēram, uz jaunām svecēm un pat plāksteru noņemšanai. Ar fēnu papūt silto gaisu uz uzlīmes, lai līme sakalstu un to būtu vieglāk noņemt. Tas pats attiecas arī uz plāksteri.

Ekrānuzņēmums

2. Krītiņu zīmējumu noņemšanai no sienas

Bērnu vecākiem nereti nākas saskarties ar atvases mākslas darbiem, īpaši uz baltajām sienām. Ja tie radīti ar krītiņiem, tad pirms to tīrīšanas, uzpūtiet zīmējumam silto gaisu, lai krītiņi pakūstu un tos būtu vieglāk notīrīt ar lupatiņu.

Ekrānuzņēmums

3. Nopilējuša sveču vaska tīrīšanai

Jau no rudens turpinās aktīvs sveču dedzināšanas laiks un dažreiz gadās, ka vasks nonāk arī uz kādas mēbeles virsmas. Sakaltušo vasku var viegli noņemt, to appūšot ar silto gaisu un tad to notīrot ar lupatiņu.

Avots

Dzīvo gudri!

Iemesls, kāpēc cilvēki ir vieni jeb viņiem nav otrās pusītes, var būt dažādi. Vieniem vienkārši negribas attiecības, bet citiem atkal ir grūtības, neizdodas izveidot ciešu savienību ar otru cilvēku. Var šķist, ja nemitīgi neveicas mīlas jomā, jūsos ir kāda vaina. Taču tā nav! Izrādās, ka pievilcīgiem cilvēkiem ir grūti atrast mīlestību dažādu iemeslu dēļ!

Svarīgākais