Sestdiena, 13.aprīlis

redeem Egils, Egīls, Nauris

Mums rūp Jūsu viedoklis

Vai Zanda Kalniņa-Lukaševica būs labāka ārlietu ministre nekā Krišjānis Kariņš?

close
Rezultāti
Jā, noteikti
Noteikti nē
Ne labāka, ne sliktāka
Jāmeklē cita kandidatūra
Nav viedokļa

arrow_downwardSaistītais saturs

“Lieta ir uzsākta saistībā ar izšķērdēšanu lielos apmēros, ja pareizi atceros, par to var piemērot tikai brīvības atņemšanu,” atklāj ģenerālprokurors Juris Stukāns, komentējot krimināllietu par bijušā premjera un ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa specreisiem, TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”.
Vakar, 16:46 Portāls nra.lv
Bijušais premjerministra Krišjāņa Kariņa (JV) biroja vadītājs, Saeimas deputāts Jānis Patmalnieks (JV) joprojām pārliecināts, ka speciālo avioreisu izmantošana bija likumīga, taču atzīst divas kļūdas.
Vakar, 11:17 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Ministru prezidentes Evikas Siliņas (JV) ierosinātā dienesta pārbaude par bijušā premjera Krišjāņa Kariņa (JV) līgumreisu izmantošanas tiesiskumu jāpabeidz līdz 30.aprīlim, liecina Ministru prezidentes izdotais rīkojums.
11.apr Ziņu aģentūra LETA
Veicot ekspremjera Krišjāņa Kariņa (JV) lidojumu speciālo revīziju, Valsts kontrole secinājusi, ka no valsts budžeta nelikumīgi izlietoti vismaz 221 566 eiro, bet vēl vismaz 323 688 eiro no Eiropas Padomes līdzekļiem izlietoti neekonomiski. Tomēr nebija iespējams konstatēt, kuras amatpersonas ir atbildīgas, pieņemot lēmumus par privāto lidaparātu izmantošanu premjerministra un delegāciju vajadzībām. To vērtēs tiesībsargājošās iestādes. Taču vispirms jāsaprot, kā politiķis Kariņš – kā teiktu klasiķi – “nodzīvojās līdz tādai dzīvei”.
11.apr Elita Veidemane
Līdz ar Valsts kontroles (VK) ziņojumu par speciālajiem avioreisiem bijušā Ministru prezidenta un ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (JV) politiskā karjera ir beigusies, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes dekāns, politologs Jānis Ikstens.
10.apr Ziņu aģentūra LETA
Bijušā premjera Krišjāņa Kariņa (JV) kādreizējais biroja vadītājs, tagadējais Saeimas deputāts Jānis Patmalnieks (JV) uzstāj, ka nav pieņēmis lēmumus par finanšu līdzekļu izlietošanu, attiecīgi neuzņemas atbildību par Valsts kontroles konstatētajiem nepamatotajiem tēriņiem Kariņa komandējumu lidojumu organizēšanā.
10.apr Ziņu aģentūra LETA
Kriminālprocesā par iespējamu izšķērdēšanu saistībā ar lidmašīnu līgumreisu izmantošanu bijušā Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) komandējumos tiks vērtētas Kariņa, Ministru prezidenta biroja, Valsts kancelejas (VK) amatpersonu un tūrisma aģentūras darbības, šodien žurnālistiem atzina ģenerālprokurors Juris Stukāns.
10.apr Ziņu aģentūra LETA
Atbildība par bijušā premjera Krišjāņa Kariņa (JV) lidojumiem ir jāuzņemas premjera birojam, uzskata Valsts kanceleja.
10.apr Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Valsts kontrole uzskata, ka izmantojot speciālos lidojumus arī gadījumos, kad valstī nebija izsludināta ārkārtējā situācija un kad samērojamā laikā bija pieejamas regulāro komercreisu alternatīvas, ir veikta nelikumīga rīcība ar valsts budžeta līdzekļiem, kas pēc Valsts kontroles veiktajām aplēsēm veido papildu vismaz 221 566 eiro valsts budžeta izdevumus.
10.apr Portāls nra.lv
Valsts kontrole (VK) šodien, 10. aprīlī, publicēs Krišjāņa Kariņa (JV) speciālo lidojumu revīzijā konstatētos rezultātus. VK padomes lockle Inga Vilka LTV raidījumam "Rīta panorāma" atzina, ka tikai viens no kopumā 32 Kariņa komandējumiem bija steidzams, pārējie jau laicīgi tika ieplānoti.
10.apr Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv