Svētdiena, 14.aprīlis

redeem Gudrīte, Strauja

Mums rūp Jūsu viedoklis

close
Rezultāti
Jā, jo mūsu armija un Zemessardze ir pietiekami spēcīgas
Nē, jo mūsu rīcībā esošās ieroču sistēmas nav pietiekamas uzbrukuma atvairīšanai
Jā, jo mums palīdzēs NATO spēki
Nē, jo NATO palīdzību saņemsim novēloti birokrātisku šķēršļu dēļ
Nav viedokļa

arrow_downwardSaistītais saturs

Ķīna palīdz Krievijai īstenot lielāko armijas paplašināšanu kopš Padomju Savienības laikiem, piektdien paziņoja ASV amatpersonas.
Vakar, 11:02 Ziņu aģentūra LETA
ASV un Lielbritānija piektdien kopīgi nolēma paplašināt Krievijas metālu importa aizliegumu, vēršoties pret svarīgu Krievijas ienākumu avotu pēc tās iebrukuma Ukrainā.
Vakar, 10:42 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas drošības spēki ceturtdien paziņoja, ka ir nogalinājuši divus kaujiniekus "pretterorisma operācijā" Ziemeļkaukāzā, kā arī "neitralizējuši" vīrieti, kurš plānojis uzbrukumus ebreju institūcijām.
12.apr Ziņu aģentūra LETA
Krievijas ārlietu ministra Sergeja Lavrova šīs nedēļas vizīte Ķīnā un pagājušās nedēļas Francijas un Lielbritānijas ārlietu ministru Stefana Sežurnē un Deivida Kamerona kopējais paziņojums par jaunas “Entente” izveidošanu skaidrāk iezīmēja jaunās globālās konfrontācijas aprises, kur vienā pusē stāv eiropeiskā civilizācija ar tās demokrātiskajām vērtībām, bet otrā aziātiskā civilizācija ar tās hierarhisko pārvaldes modeli.
12.apr Bens Latkovskis
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 12. aprīlī. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
12.apr Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Zelenskis paziņoja, ka iebrucēji pa Ukrainas enerģētikas objektiem izšāvuši vairāk nekā 40 raķetes un tikpat daudz bezpilota lidaparātu
11.apr Portāls nra.lv
Par Krievijas armijas zaudējumu apmēriem var spriest pēc lielā bēru skaita nelielās Krievijas apdzīvotās vietās, raksta "dialog.ua".
11.apr Portāls nra.lv
Latvijā šogad pirmajos divos mēnešos no Krievijas un Baltkrievijas importēto preču kopējā vērtība salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu ir sarukusi par 5,1% jeb 7,51 miljonu eiro un veidoja 138,636 miljonus eiro, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
11.apr Ziņu aģentūra LETA
“Ukraina neprasa pārāk daudz - mums ir vajadzīgas pretgaisa aizsardzības sistēmas un kaujas lidmašīnas, kas spēj aizsargāt mūsu pilsētas no Krievijas terora,” tā Ukrainas prezidents Vladimirs Zelenskis sacīja, ar video starpniecību uzstājoties ekonomikas forumā, raksta unian.net.
11.apr Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 11. aprīlī. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
11.apr Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA