Ceturtdiena, 29.februāris

redeem

Mums rūp Jūsu viedoklis

Par kuru no Saeimā pārstāvētām partijām jūs šobrīd balsotu Saeimas vēlēšanās?

close
Rezultāti
Jaunā vienotība
ZZS
Progresīvie
Apvienotais saraksts
Nacionālā apvienība
Latvija pirmajā vietā
Stabilitātei

arrow_downwardSaistītais saturs

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) kritumu reitingā var skaidrot ar problēmām, kuras pārdzīvo vairākas pašvaldības un skolu tīkla jautājumu, šādu viedokli pauda politologs Juris Rozenvalds.
4.feb Ziņu aģentūra LETA
Partiju reitingā līderpozīcijas janvārī joprojām saglabājusi "Jaunā Vienotība", kurai seko partija "Progresīvie", Nacionālā apvienība, partija "Latvija pirmajā vietā" un Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS), liecina pētījuma centra SKDS aptaujas dati.
3.feb Ziņu aģentūra LETA
Ziemassvētku priekšvakarā, pirmajā no četrām brīvdienām, Latvijas Televīzija (LTV) beidzot nopublicēja ilgi nepublicētos partiju reitingus. Jau kādu laiciņu pirms tam sociālajos tīklos izplatījās baumas, ka reitingu nepublicēšana ir saistīta ar galvenās varas partijas – “Vienotības” – reitingu kritumu. Teikšu pilnīgi godīgi. Šīm baumām nenoticēju. Nu nevar mūsu LTV tik atklāti manipulēt ar info. Izrādījās, esmu maldījies.
26.dec 2023 Bens Latkovskis
Jūnijā populārākās partijas vietu saglabājusi "Jaunā vienotība" (JV), kuras reitings kāpis un jūnijā par to balsotu 11,5% iedzīvotāju, liecina pēc LTV pasūtījuma veiktā SKDS aptauja.
30.jun 2023 Ziņu aģentūra LETA