Pirmdiena, 11.decembris

redeem Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Mums rūp Jūsu viedoklis

Vai uzskatāt, ka jūsu dzīves līmenis pēdējā gada laikā ir uzlabojies?

close
Rezultāti
Jā, ir uzlabojies
Nē, nav uzlabojies; kļuvis sliktāks
Palicis nemainīgs
Nav viedokļa

arrow_downwardSaistītais saturs

Zemkopības ministra Armanda Krauzes (ZZS) ārštata padomnieks atalgojumu nesaņems, informē Zemkopības ministrijas (ZM) pārstāvji.
15.okt Ziņu aģentūra LETA
Meklējot darbu mums ir dažādi kritēji, kā izvēlamies, kurām vakancēm pieteikties. Nozīmīgs faktors, protams, ir alga. Vairāki mikroblogošanas vietnes "X" lietotāji neslēpj sašutumu par kādu darba sludinājumu.
14.okt tautaruna.lv
Republikāņu kontrolētā ASV Pārstāvju palāta pieņēmusi grozījumu, kas paredz samazināt aizsardzības ministra Loida Ostina mēnešalgu līdz vienam ASV dolāram, taču tas, visticamāk, nenotiks, vēsta laikraksts "The New York Times".
28.sep Ziņu aģentūra LETA
Lai nodrošinātu pedagogu darba samaksu, kopējais aprēķinātais finansējums mērķdotācijām pašvaldībām par 1 698 454 eiro pārsniedz apstiprināto budžetu, un šī summa vēl šogad būtu jāpiešķir papildus, izriet no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavotā rīkojuma projekta.
25.sep Ziņu aģentūra LETA
Latvijā vidējā bruto darba samaksa jeb darba samaksa pirms nodokļiem par pilnas slodzes darbu šogad otrajā ceturksnī bija 1525 eiro, kas ir par 12% jeb 163 eiro vairāk nekā 2022.gada attiecīgajā periodā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
30.aug Ziņu aģentūra LETA
“Latvijā jūlijā bijusi augstāka gada inflācija nekā ES un eirozonā vidēji”, “Latvija janvārī–jūnijā starp desmit ES valstīm ar eksporta kritumu”, “Latvijā rūpniecības produkcijas apmēra kritums jūnijā straujāks nekā ES un eirozonā vidēji”, “Latvija otrajā ceturksnī starp deviņām ES valstīm ar IKP kritumu” – šādi ir virsrakstu vēstījumi par mūsu valsts tautsaimniecības virzību vien dažu dienu laikā.
28.aug Mārtiņš Apinis
eālā darba alga lielākajā daļā Eiropas valstu ir sarukusi, rekordaugstajai inflācijai "noēdot" nominālo darba samaksas pieaugumu, un viens no visstraujākajiem kritumiem reģistrēts Latvijā.
22.aug Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) aicina Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču iniciēt izmaiņas normatīvajos aktos, kas iekšlietu sistēmā nodarbinātajiem paredzētu virsstundu darba primāri kompensēt ar samaksu un piemaksām.
3.aug Ziņu aģentūra LETA
Devīto klašu centralizētie matemātikas eksāmenu rezultāti – 826 skolēni tajā izkrituši – kārtējo reizi aktualizējuši nebeidzamās diskusijas par to, vai skolēnu zināšanu līmenis gadu no gada slīd lejup. Ja tā, tad kas vainīgi – pedagogi, izglītības sistēmas veidotāji, vecāki, paši skolēni vai kāds cits?
1.jūl Bens Latkovskis
No 1.jūlija karavīru atalgojums tiks noteikts vismaz valsts vidējās algas apmērā, jeb 35% virs valstī noteiktās minimālās mēneša darba samaksas kareivju un instruktoru sastāva zemākajai mēnešalgas likmei, šodien lēma valdība.
27.jun Ziņu aģentūra LETA