Ukraina pauda nožēlu par incidentiem - atgādinām, ka pagājušajā nedēļā visās trijās Baltijas valstīs avarēja droni, ziņoja Lietuvas prezidenta kanceleja, raksta “postimees.ee”.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis pārbaudi par publiskajā telpā izskanējušu informāciju, ka Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) it kā nodarbinot fiktīvu darbinieci.
Šo sestdien organizācija bezvests.lv, sadarbībā ar Valsts policiju, veica meklēšanas darbus uz ūdens un Daugavas piekrastes zonā saistībā ar 16 gadus vecās Sofijas pazušanu. Meklēšanā piedalījās brīvprātīgie, pazudušās meitenes radinieki un tuvinieki.
Atsaucās arī cilvēki, kuri palīdzēja ar laivām un veica upes posma pārbaudi jūras virzienā, organizācija vēsta savā oficiālajā lapā vietnē "Facebook".
ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien draudējis iznīcināt Irānas naftas eksporta centru Hārkas salā, naftas urbumus un elektrostacijas, ja Teherāna drīzumā nepanāks vienošanos par kara izbeigšanu.
Valsts policija marta sākumā saņēma informāciju, ka nenoskaidrota persona iekļuvusi Balvu muižas ēkā, tostarp pagrabtelpā, un izdarījusi zādzību. Veicot operatīvās darbības, likumsargi šā gada 17. martā aizturēja 2008. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Valsts policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā.
Irānas triecienā Prinča Sultāna gaisa spēku bāzē Saūda Arābijā cietusi ASV kara aviācijas agrīnās brīdināšanas un kontroles sistēmas (AWACS) lidmašīna "E-3 Sentry", vēsta ziņu aģentūra "Bloomberg", laikraksts "Wall Street Journal" un citi Rietumu mediji.
Sadarbībā ar "Signet banku" tapušās operas “Aīda” izrādes Latvijas Nacionālajai operai un baletam (LNOB) sniedz būtisku ieguldījumu gan mākslinieciskajā kvalitātē, gan institūcijas attīstībā kopumā.
Uz Jāņupes karjera pievedceļa Olaines novadā krupju migrācijas dēļ noteikti satiksmes ierobežojumi, uzstādot ceļa zīmi "Braukt aizliegts", aģentūra LETA uzzināja novada pašvaldībā.
Politisko partiju apvienība "Jaunā vienotība" 2026. gada 9. martā norādīja, ka ir nepieciešams pieņemt nacionāla līmeņa lēmumus par ekonomisko saišu izbeigšanu ar Krieviju, tostarp paredzot, ka Latvijas uzņēmējiem līdz 2026. gada beigām jāpārtrauc imports un eksports uz Krieviju.
Baltijas valstīs šogad notikušas vairākas izmaiņas darbaspēka nodokļu un minimālās algas jomā, kas tieši ietekmē iedzīvotāju ienākumus un uzņēmēju izmaksas. Lai gan minimālās algas pieaugušas visās trīs valstīs, Latvijā strādājošie ar minimālo algu joprojām saņem ievērojami mazāk nekā kaimiņvalstīs, liecina "Swedbank" Finanšu institūta veiktā analīze.
Rietumu Banka ievieš jauna, mūsdienīga dizaina maksājumu kartes visiem klientiem – gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Jaunais karšu dizains simbolizē bankas biznesa filozofiju, kuras pamatā ir rūpīga iedziļināšanās niansēs ar mērķi vienmēr atrast un piedāvāt klientiem arvien labākus risinājumus.
Pavasaris ir īstais laiks, kad ēdienkartē gribas ko vieglāku, svaigāku un krāsaināku. Spinātu krēmzupa ar šampinjoniem ir ideāla izvēle - tā ir maiga, sildoša un vienlaikus bagāta ar garšu. Turklāt šī zupa ir gan vienkārši pagatavojama, gan pietiekami sātīga, lai kalpotu kā pilnvērtīga maltīte.
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa amatpersonas informē, ka vīrietis kurš atradās bezvēsts prombūtnē, ir atrasts sveiks un vesels.
Pašreizējās prognozes rāda augstu iespējamību, ka tieši Pirmajās Lieldienās mūsu reģionā varētu ieplūst siltāka gaisa masa un temperatūra daudzviet var pārsniegt +15 grādu atzīmi, šorīt LTV raidījumā "Rīta Pamorāma" sacīja Toms Bricis.
Degvielas mazumtirgotājiem plānots piemērot solidaritātes maksājumu, ja to faktiskā mazumtirdzniecības cena pārsniegs objektīvi aprēķināto orientējošo mazumtirdzniecības cenu par vairāk nekā 3%, liecina Ekonomikas ministrijas (EM) iesniegtais likumprojekts.
Līdz 2040. gadam Latvija katru gadu zaudēs 18 000 cilvēku – tā TV24 raidījumā “Naudas cena”, diskutējot par to, vai uzņēmējdarbības vide Latvijā pasliktinās un ar ko būs jāsamierinās patērētājiem, teic uzņēmējs un investors Ģirts Rungainis.
Svētdien Palmbīčas starptautiskajā lidostā noticis drošības incidents, kā rezultātā ASV gaisa spēki lika pacelties F-16 iznīcinātājiem un izšaut signālraķetes. Notikumi risinājās tikai dažas stundas pirms tam, kad lidmašīnai "Air Force One" bija paredzēts nogādāt ASV prezidentu Donaldu Trampu atpakaļ uz Vašingtonu, vēsta 'New York Post".