Valis, kas iepeldēja Baltijas jūrā, atkal ir uzsēdies uz sēkļa, un glābšanas iespējas ir niecīgas. Saskaņā ar laikraksta "Die Welt" ziņām, dzīvnieks, kuram iepriekš bija izdevies atbrīvoties, tagad ir uzsēdies uz smilšu sēkļa Vismāras līcī uz dienvidaustrumiem no Valvišas salas, raksta DW.
Saskaņā ar "Forbes" datiem, 79 gadus vecais kinorežisors Stīvens Spīlbergs otro gadu pēc kārtas ir kļuvis par bagātāko slavenību pasaulē. Viņa tīrā vērtība tiek lēsta 7,1 miljarda ASV dolāru apmērā, kas ir par 1,8 miljardiem ASV dolāru vairāk nekā 2024. gada aplēsēs.
Krievijā izplatās jauna skaistumkopšanas tendence, kas ātri kļūst nekontrolējama: daudzas sievietes injicē sev sejā preparātus ar nosaukumu "laša sperma", cerot uz ātru atjaunošanos un grumbu samazināšanos, vēsta "Nexta".
Daudzos mājokļos Latvijā pavasara atnākšanu vispirms pamanām nevis dabā, bet uz palodzes. Virtuvēs un dzīvojamajās istabās sāk parādīties mazi podiņi ar stādiem, saules apspīdētos stūros sāk augt garšaugi, un mūsu mājokļi pakāpeniski krāsojās svaigi zaļos toņos, kas liecina par jauna gadalaika iestāšanos. Pat bez dārza vai balkona augi spēj mūsu mājokļos ienest gaišumu un dzīvību pēc ilgajiem ziemas mēnešiem, taču kā panākt, lai tas viss harmoniski saskanētu ar mājokļa interjeru, nevis izskatītos pēc pagaidu siltumnīcas?
Liesmas nesen plosījās Rīgā, veikala “Maxima” stāvlaukumā – kāds spēkrats pārtapa metāllūžņos. Aculiecinieki skaidro, ka tehniska ķibele šoreiz, diez va būs pie vainas – pie tā īsi pirms liesmām tika veiktas visai noziedzīgas darbības, vēsta "Degpunktā".
Pankūkas šķiet viens no vienkāršākajiem ēdieniem, taču katra saimniece zina, ka ir īpašas nianses, kas nosaka gala rezultātu. Kāpēc vienas pankūkas sanāk smagas un blīvas, bet citas - vieglas, gaisīgas un patīkami porainas?
“Tie izrādījās lieli meli, ka varēs iztikt bez bērniem un ka bez bērniem mums būs veiksmīga nākotne,” TV24 diskusijā “Kur tas suns aprakts?” sacīja uzņēmējs, ekonomists Jānis Ošlejs.
Latvijā Pūpolsvētdienu atzīmē šodien, 29.martā. Tā ir viena no simboliski bagātākajām pavasara dienām, kas vieno kristīgo pasaules skatījumu ar latviešu senču rituāliem. Tā ir svētdiena nedēļu pirms Lieldienām un vienlaikus Klusās nedēļas sākums, aicinot uz pārdomām, attīrīšanos un pavasara sagaidīšanu.
Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss intervijā “nra.lv TV sarunas”, runājot par to, kā nest Latvijas vārdu pasaulē, atzina, ka mēs neapzināmies, kāda loma ir basketbolistam Kristapam Porziņģim.
Irāna ir paziņojusi par iespējamu uzbrukumu tūrisma un izklaides objektiem visā pasaulē, tādējādi demonstrējot savu gatavību tālākai konflikta eskalācijai. Saskaņā ar “The Independent” ziņām, tas notiek gandrīz trīs nedēļas ilgušu ASV un Izraēlas triecienu laikā, kuros nogalināti vairāki augsta ranga Irānas vadītāji un nodarīts ievērojams kaitējums valsts militārajai un enerģētikas infrastruktūrai.
“Mums būs jāpāriet taupības režīmā, un viss, ko mēs pērkam veikalā, būs jāpārdomā, lai nebūtu, piemēram, izmesta liela daļa atkritumos, ko mēs diemžēl darām,” TV24 sacīja Saeimas deputāte (Zaļo un zemnieku savienība), Sabiedrības veselības apakškomisijas vadītāja, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Līga Kozlovska.
Losandželosas tiesas zvērināto verdikts, kurš atzinis kompānijas “Meta” (bij. “Facebook”) un “Google” (“YouTube”) par vainīgām, ka kādai sievietei viņas bērnībā izveidojusies atkarība no šiem sociālajiem medijiem, iezīmē jaunus laikus virtuālās un reālās pasaules savstarpējās attiecībās.
Latvija šonedēļ apņēmās atdot pēdējās bikses un kreklu, lai sargātu ne tikai sevi, bet galvenokārt NATO un Eiropas Savienības ārējo robežu bez jautājumiem, kas iekšā tam, ko mēs sargājam.
Valsts policija vērtēs 21.martā notikušā ceļu satiksmes negadījuma Madonas novada Praulienas pagastā video filmētāja atbildību, noskaidroja aģentūra LETA.
Influencere Katrīne Vasiļevska ar meitām filmēja ikdienas rīta rutīnu, kurā viņa bija nesaķemmējusies un knapi nosedzošā, īsā naktskrekliņā, caur kuru izspiedās sievietes "labumi", kas redzams viņas "Instagram" kontā.