Berlīnes tiesa ir atzinusi 41 gadu vecu vīrieti, kurš saskaņā ar Vācijas privātuma noteikumiem identificēts tikai kā Johanness M., par vainīgu 12 sieviešu un trīs vīriešu slepkavībā laikā no 2021. gada septembra līdz 2024. gada jūlijam, ziņo BBC.
Nākamās nedēļas vidējā gaisa temperatūra Latvijā gaidāma divus līdz trīs grādus zem normas, liecina jaunākie dati no Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra.
Interneta vietnē "X" publicēts video, kur redzami ielu remontdarbi Rīgā, bet cilvēki ir nobažījušies, ka šobrīd tas vairāk izskatās pēc postažas, ne sakārtošanas darbiem.
Remontdarbu dēļ atsevišķos reisos AS "Pasažieru vilciens" (PV), kas strādā ar zīmolu "Vivi", pasažierus starp Krustpili un Līvāniem pārvadās ar autobusiem, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Ministru prezidents Andris Kulbergs (AS) uzdevis Valsts kancelejai sagatavot pilnu analīzi par valsts piešķirto finansējumu nevalstiskajām organizācijām (NVO), premjers paziņojis tviterī.
Ar narkotikām saistīto nāves gadījumu skaits Vācijā ir rekordaugsts, un upuri kļūst arvien jaunāki. Daudzus no šiem nāves gadījumiem izraisa jauna veida narkotiku lietošana.
Berlīnē prokurori izvirzījuši apsūdzības iespējamam sērijveida izvarotājam - 68 gadus vecs elektriķis tiek turēts aizdomās par desmitiem sieviešu izvarošanu, kā arī notikušā filmēšanu, vēsta “lrytas.lt”.
Latvijā šogad jūlija sākumā kopējie nodokļu parādi, ieskaitot aktuālos, apturētos parādus un atmaksas termiņa pagarinājumus, bija 826,39 miljonu eiro apmērā, kas ir par 1,5% vairāk nekā mēnesi iepriekš un par 1,3% vairāk nekā gada sākumā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) dati.
Pagājušajā ceturtdienā Ķīpsalā pulcējās politiķi, uzņēmēji un mākslas ļaudis, lai sveiktu ekspremjeru, uzņēmēju un pasaules apceļotāju Māri Gaili 75 gadu jubilejā, vēstīts Zanes Piļkas materiālā "Vērienīga balle ar stilīgiem viesiem" izdevumā "Privātā Dzīve".
Ukrainas armija pēdējā laikā sagādājusi vairākus pozitīvus pārsteigumus – turpinājušies triecieni dziļi Krievijas teritorijā, Azovas jūrā nodarīti smagi zaudējumi Krievijas kuģiem, gaisa kaujā notriekts iznīcinātājs Su-35, bet pašās nedēļas beigās ukraiņi aktivizējušies vairākos frontes sektoros vienlaikus. Tieši pēdējā tendence šajā karā Ukrainas armijai parasti nav bijusi raksturīga, TV24 raidījumā "Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu" norādīja Saeimas deputāts, Latvijas armijas rezerves pulkvedis Igors Rajevs.
Bijušā Latvijas prezidenta Gunta Ulmaņa nebūt ne vienkāršā privātā dzīve vairākus gadus bijusi par iemeslu dažādiem pārpratumiem un runām – arī sāpīgām un nepatiesām. Viņš nekad nav atteicies no cilvēkiem, kurus bezgalīgi mīl. Tāpēc Evijas Kalnbērzas materiālā "Varu apgalvot, ka esmu atbildīgs tēvs" izdevumā "Privātā Dzīve" ir gatavs atklāt savu īsto stāstu.
Ja svētdienu pavada nemiers par gaidāmo nedēļu, tas varētu būt saistīts ar jūsu zodiaka zīmi. Ir trīs zodiaka zīmes, kam ir īpašas grūtības ar domām par nākamo dienu.
Veikalu plauktos netrūkst dažādu logu tīrīšanas līdzekļu, tomēr arvien vairāk cilvēku atgriežas pie metodēm, ko izmantoja vēl mūsu vecvecāki. Viena no tām ir logu mazgāšana ar stipru melno tēju, raksta “Good Housekeeping”.
Jūlija sākumā Krievija rīkoja armijas mācības uz Peipusa ezera netālu no Igaunijas austrumu robežas, iepriekš neinformējot Igaunijas varas iestādes, ziņo valsts sabiedriskā raidorganizācija ERR.
Eiropa tuvojas nākamajam posmam naudas evolūcijā – digitālajam eiro. Tas būs centrālās bankas emitēts digitāls maksāšanas līdzeklis, ko iedzīvotāji varēs izmantot ikdienas norēķiniem līdzīgi kā skaidro naudu vai bankas karti.
Brīvdienas aizvadītas traģiski. Negadījumos dzīvību zaudējuši seši cilvēki un vēl vairāki guvuši nopietnas traumas. Cik šobrīd zināms, visās trijās sadursmēs pie vainas bijusi šoferu neuzmanība un pārgalvība, vēsta "Degpunktā".
Naftas cenām pasaulē kāpjot, Latvijas Degvielas tirgotāju asociācija intervijā “nra.lv” bija spiesta atzīt, ka benzīna un dīzeļa cenas, visticamāk, atkal pieaugs.
Jūnija vidū tika prezentēts Rīgas Ekonomikas augstskolas pētnieku Arņa Saukas un Tāļa Putniņa pētījums “Ēnu ekonomikas indekss Baltijas valstīs 2009.–2025. gadā”. Tajā secināts, ka ēnu ekonomikas apjoms Latvijā 2025. gadā sasniedza 21,8% no IKP — par 0,4 procentpunktiem vairāk nekā gadu iepriekš. Lietuvā indekss samazinājās līdz 23,6% no IKP, savukārt Igaunijā pieauga līdz 20,8% no IKP.