Jaunākais

8:00
Arī šajā nedēļas nogalē turpināsies "pelēkais periods"- debesis būs apmākušās, daudzviet līs un snigs.
 
3:01
Vakar, 5. decembrī Kino Citadele režisora Māra Martinsona romantiskā komēdija "Jaungada taksometrs 2" mirdzošā svētku gaisotnē, kas bija piepildīta ar smiekliem un jokiem, pulcēja pirmizrādes viesus un visu filmā iesaistīto aktieru ansambli, atklājot filmas ceļu uz kinoteātriem ne tikai Latvijā. Anglijā un Īrijā filmas pirmā daļa ir skatāma no šodienas un otrā jau decembra beigās.
 
2:02
Kā liecina portāla "liepājniekiem.lv" publicētā informācija, tad tramvajā Liepājā pamanīts kāds ļoti kolorīts pasažieris.
 
0:04
Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
Vakar, 23:33
Amerikāņu multimākslinieks Beks Deivids Kempbels, Beks Hansens jeb vienkārši Beks jau trīs gadu desmitus priecē labas mūzikas cienītājus ar kvalitatīviem darbiem indīroka lauciņā.
 
Vakar, 23:03
Piektdien notika grāmatas par modes dizaineru duetu MAREUNROL'S atklāšana. "Modes būtība ir runāt par laicīgām lietām un idejām, tādējādi virzot pasauli, ne tikai radīt drēbes," uzskata MAREUNROL'S (Mārīte Mastiņa - Pēterkopa un Rolands Pēterkops). Grāmata MAREUNROL'S veidota kā radoša dienasgrāmata. Personisks stāsts par divām personībām, kas ir kopā gan dzīvē, gan radošajā darbā. Par to, kā top mode, tērpi teātra, operas izrādēm un filmām; kā rodas un tiek īstenotas idejas.
 
Vakar, 22:41
Krievijas tiesa piektdien lietā par ekstrēmismu tīmekļa vietnē "YouTube" publicēto videoklipu dēļ piespriedusi trīs gadus cietumā nosacīti Augstākās ekonomikas skolas studentam Jegoram Žukovam. Divus gadus viņam arī aizliegts darboties internetā.
 
Vakar, 22:21
Vairāki savvaļas ugunsgrēki uz ziemeļiem no Sidnejas apvienojušies milzīgā ugunsgrēkā, apdraudot Sidnejas piepilsētas. Austrālijas Jaundienvidvelsas lauku ugunsdzēsības dienests (RFS) šodien ziņoja, ka ugunsgrēks izpleties 60 kilometru garumā un liesmas plosās vairākos nacionālajos parkos. RFS pārstāvis žurnālistiem sacīja, ka, visticamāk, kopā saplūduši vairāk nekā astoņi ugunsgrēki. Vēlāk RFS tviterī paziņoja, ka šajos ugunsgrēkos kopumā izdegusi aptuveni 335 000 hektāru liela platība. Meteoroloģijas birojs norādīja, ka milzīgie ugunsgrēki dažreiz vienkārši ir pārāk lieli, lai tos būtu iespējams uzreiz apdzēst. Austrālijā pašlaik deg vairāk nekā 100 ugunsgrēki, cīņā ar kuriem iesaistīti vairāk nekā 2800 ugunsdzēsēji. Sidneju ieskāvis biezs dūmu mākonis, un šodien tika slēgts desmitiem skolu un atcelti vairāki sporta pasākumi. Varasiestādes norādīja, ka gadījumā, ja gaisa kvalitāte neuzlabosies, varētu tikt slēgtas arī pludmales.
 
Vakar, 22:00
Piedāvājam īsus skaidrojumus svarīgākajiem astroloģijas terminiem.
 
Vakar, 21:43
"Pateicamies visiem par pacietību situācijā ar naudas atgriešanu par biļetēm uz Grigorija Ļepsa koncertu "Arēnā Rīga", kas tika atcelts sakarā ar Ārlietu ministrijas lēmumu. Vēlamies paziņot, ka apakšuzņēmēju maksājumu atgriešanas process ir noslēdzies, un pirmdien 9.decembrī "Biļešu Serviss" tīklā sāksies naudas atmaksa par minētā koncerta biļetēm," ziņo pasākuma organizētāji.
 
Vakar, 21:21
Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija (VP) šonedēļ turpināja transportlīdzekļu pārbaudes, pastiprināti pievēršot uzmanību automobiļu riepu stāvoklim.
 
Vakar, 21:01
Francijā piektdien otro dienu pēc kārtas norisinās strādājošo streiks, arodbiedrībām turpinot plašus protestus pret prezidenta Emanuela Makrona iecerēto pensiju sistēmas reformu, un visā valstī ir paralizēta satiksme. Valsts dienesti vēsta, ka uz galvenajiem ceļiem Parīzes reģionā izveidojušies satiksmes sastrēgumi vairāk nekā 375 kilometru garumā. Francijas valsts dzelzceļa uzņēmums SNCF informējis , ka no desmit tālsatiksmes vilcieniem kursē tikai viens, bet Parīzes metro satiksme notiek tikai tajās divās līnijās, kurās kursē automātiskās vadības vilcieni bez vadītāja. Tāpat atcelti simtiem avioreisu, un satiksmes sarežģījumi gaidāmi arī nedēļas nogalē. Nedarbojas arī skolas, bet slimnīcas strādā ar ierobežotu darbinieku skaitu. Otro dienu apmeklētājiem slēgta Versaļas pils, bet Luvras muzejs brīdinājis apmeklētājus par iespējamiem kavējumiem un atsevišķām slēgtām galerijām. Eifeļa tornis piektdien atsācis darbību, taču tūristiem ir problēmas nokļūt līdz tornim satiksmes traucējumu dēļ.
 
Vakar, 20:46
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās. Ziemassvētki un gadu mija vairs nav aiz kalniem, tādēļ piedāvājam ieskatu, kā pavadīt gada nogales svētkus.
 
Vakar, 20:32
Viena partija nākamā gada Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu aģitācijai varēs tērēt līdz 157 977 eiro, liecina aģentūras aprēķini.
 
Vakar, 20:22
6. decembrī Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) ģenerālsekretārs Antoniu Gutērešs (António Guterres) apstiprināja Ilzi Brands-Kehris par savu vietnieci cilvēktiesību jautājumos (Assistant Secretary-General for Human Rights). Šis ir līdz šim augstākais amats ANO struktūrās, kuru ieņems Latvijas pārstāvis. ANO ģenerālsekretāra lēmums apliecina Latvijas ekspertu izcilo profesionalitāti un konkurētspēju augstākajā starptautiskajā līmenī, kā arī atspoguļo Latvijas ārlietu dienesta ieguldīto darbu kandidātu virzīšanā, vēsta Latvijas Ārlietu ministrija.
 
Vakar, 20:16
Pasaulslavenais soprāns Inga Kalna piedalīsies Ziemassvētku festivāla atklāšanas koncertā 13. decembrī Dzintaru koncertzālē un 14. decembrī Liepājas koncertzālē Lielais dzintars.
 
Vakar, 20:12
Turcijas ārlietu ministrs Mevlits Čavušolu piektdien paziņojis, ka Turcija nav līdz galam apstiprinājusi NATO aizsardzības plānus Baltijas valstīm un Polijai, un nobloķēs gatavā dokumenta publicēšanu, ja NATO dalībvalstis nepiekritīs atzīt Sīrijas kurdu bruņoto grupējumu "Tautas aizsardzības vienības" (YPG) par teroristiem.
 
Vakar, 20:01
Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu paziņojumu izsūtīšana galvaspilsētas iedzīvotājiem izmaksātu aptuveni 200 000 eiro, taču Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) vajadzēs lūgt valdībai neizsludināt konkursu šī pakalpojuma nodrošināšanai.
 
Vakar, 19:55
Pēdējā laika notikumi galvaspilsētas pašvaldībā liek apšaubīt Rīgas domes rīcībspēju, šādu viedokli šodien žurnālistiem pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 19:49
Kad aiz loga termometra stabiņš slīd arvien zemāk, tā vien gribas rokās satvert ko siltu. Šādiem ziemīgiem vakariem lieti noderēs paša gatavots kakao. Šis kakao ir ne tikai viegli un ātri radāms, bet arī palīdzēs noskaņoties svētkiem. Pacienā arī citus!
 
Vakar, 19:35
VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bičevskis pēc atkāpšanās no amata tuvākos divus mēnešus veltīs rokasbumbai, sacīja Bičevskis.