Jaunākais

22:05
Divas ēdnīcas darbinieces ASV pamatīgi apkrāpušas savu darba devēju. Kā izrādās, tad četru gadu laikā sievietes no uzņēmuma kasēm izzagušas teju 500 000 dolāru.
 
21:48
Ārvalstu medijiem izdevies noskaidrot, ka septiņkārtējā F1 čempiona Mihaela Šumahera ģimene grasās pārcelties uz Maljorku.
 
21:34
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirknī šī gada 13.augustā tika saņemta informācija, ka šī gada 26.jūlijā ap pulksten 11.00 no savas dzīvesvietas Amatas novada, Nītaures pagastā, izgāja 1976.gadā dzimusī Marija Amane, kura līdz šim brīdim nav pārradusies mājās, kā arī nav zināma sievietes atrašanās vieta.
 
21:18
Kopš maijā notikušajām Lielbritānijas prinča Harija un aktrises Meganas Mārklas kāzām mediji aktīvi seko līdzi tam, kā pēc skaistā notikuma mainījušās Saseksas hercogienes attiecības ar pašas ģimeni. Kā zināms, tad jau vairākus mēnešus viņa nav sarunājusies ar savu tēvu Tomasu, tomēr kāds tuvs viņas draugs medijiem atklājis, ka, izpildot divus nosacījumus, viņas tēvs atkal var cerēt tikties ar meitu, lai aprunātos par viņas jauno dzīvi.
 
21:12
2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā spēlē zaudējumu piedzīvoja Latvijas sieviešu volejbola izlase, kas savā laukumā Jelgavā trīs setos piekāpās Spānijai – 24:26, 21:25 un 13:25.
 
21:11
Pašnāvniekam uzspridzinoties izglītības centrā Kabulā, trešdien gājuši bojā vismaz 48 cilvēki un 67 ievainoti, paziņojusi Afganistānas Veselības ministrija un avoti policijā. Vairāku ievainoto cilvēku stāvoklis ir kritisks, paziņojušas amatpersonas. Avots Kabulas policijā apstiprināja, ka sprādzienu sarīkoja pašnāvnieks, informē ziņu aģentūra LETA.
 
21:09
Neveiksmīgi Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru sākusi Latvijas volejbola izlase, kas viesos ar 0:3 piedzīvoja sakāvi pret Izraēlas valstsvienību.
 
21:00
Pēdējo mēnešu laikā globālajā politikā vērojamas dažādas interesantas norises. Pārsvarā tās saistās ar ASV prezidenta Donalda Trampa vizītēm un izteikumiem. Vai viņš vēlas mainīt pasaules lietu kārtību? Kas ir Tramps un daži citi «lielie spēlētāji»? Ko vēsta viņu astroloģiskās kartes?
 
20:49
Kijevas tiesa apmierinājusi Ukrainas ģenerālprokuratūras prasību un uzlikusi arestu Latvijas miljonāra Vasīlija Meļņika īpašumiem, ziņo ukraiņu mediji.
 
20:45
Otrdien,14.augusta, Prāgas zooloģiskā dārza apmeklētājiem pirmo reizi ļauts apskatīt pirms astoņām dienām dzimušos sudraba gibona mazuļus.
 
20:30
Kādā Ķīnas provincē notikuši vīnogu ražas vākšanas darbi. Gardās ogas tālāk tiks izmantotas pārtikas produktu ražošanai.
 
20:18
Indijā no darba atlaists pastnieks, kurš desmit gadus adresātiem nav piegādājis viņiem paredzētās vēstules.
 
20:05
Brīvo darba roku rezerves strauji izsīkst, sacīja Ekonomikas ministrijas (EM) Analītikas dienesta vecākais ekonomists Normunds Ozols.
 
20:00
Ata Kronvalda fonda veidotajā "Zvaigžņu reitingā", kurā sarindotas skolas, kas spēj sagatavot starptautiskā līmenī konkurētspējīgus skolēnus, pirmo vietu šogad atkal ieņem Rīgas Valsts 1.ģimnāzija.
 
19:53
FIVB Pasaules kausa tūres finālposmā, kas norisinās Vācijas pilsētā Hamburgā, otro zaudējumu piedzīvoja Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri divos setos ar 17:21 un 18:21 piekāpās poļiem Bartošam Losjakam un Pjotram Kantoram.
 
19:52
Krievijas prezidents Vladimirs Putins sestdien apmeklēs Austrijas ārlietu ministres Karīnas Knaislas kāzas, trešdien paziņojis Kremlis.
 
19:41
Ja bro­kas­tīs iz­vē­las ap­ēst kā­du mai­zes šķē­li, tad vis­ti­ca­māk uz tās tiek uz­zies­ta plā­na kār­ti­ņa svies­ta vai mar­ga­rī­na.
 
19:35
Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā Saldus novada SIA "Druvas Unguri" līdz šim likvidētas aptuveni puse cūku ganampulka jeb 7739 cūkas, pastāstīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.
 
19:34
Japānas pilsētā Fukušimā uzstādītā statuja, kuras autors ir mākslinieks Kendži Janobe, izraisījusi neapmierinātību vietējo iedzīvotāju vidū. Viņi uzskata, ka šis bērns aizsargtērpā rada iespaidu, ka pilsēta nav droša dzīvošanai.
 
19:17
Pakistānā atzīmēta 71.gadadiena kopš tā ieguva neatkarību no Lielbritānijas impērijas.
 
19:05
Ne reizi vien Latvijas iedzīvotāji sūdzējušies ūdens kvalitāti savos mitekļos. Arī šoreiz kāda liepājniece sūkstījusies par to, kāds izskatās no krāna krūzē ielietais dzeramais ūdens.