Jaunākais

17:43
2016.gada janvārī smagas traumas ceļu satiksmes negadījumā guva mūziķis Rolands Balodis-Ūdris. Vairāk nekā divus gadus pēc notikušā mūziķa sieva Ilona sarunā atklāj ne vien kā šobrīd rit ģimenes dzīve Ventspilī, bet arī to, kā abi reiz iepazinušies un iemīlējušies.
 
17:40
ASV ir "atkarība no sankcijām", intervijā telekanālam CNN paziņojis Irānas ārlietu ministrs Mohammads Džavads Zarifs.
 
17:32
Aizsardzības ministrija šobrīd vērtē iespēju slēgt starpvaldību līgumu ar ASV par četru jaunu vidējās klases helikopteru UH-60M "Black Hawk" iegādi aptuveni 175 miljonu eiro vērtībā, lai nomainītu esošās helikopteru platformas un stiprinātu Nacionālo bruņoto spēku kaujas spējas.
 
17:25
Pirmdien, plkst.3.48 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Maskavas ielu Rīgā, kur ar atklātu liesmu dega angāra tipa ēka. Vairāki sociālo tīklu lietotāji dienas laikā publicējuši video no notikuma vietas.
 
17:10
Veiksminieki atklāj, ka maģiskais mirkli noticis automašīnā – kamēr vīrs stūrējis, sieva vietnē www.latloto.lv iegādājusies Simtgades loterijas biļeti.
 
17:00
No šīs nedēļas Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā 4. studija parādās jaunas kadra personības. Šajā ampluā darbosies Ramona Salmiņa – meitene, kura šovasar spilgti debitēja kā LTV laika ziņu moderatore.
 
16:55
Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Zāļu verifikācijas organizāciju (LZVO), satrauc Veselības ministrijas (VM) īstenotā pieeja, ieviešot Eiropas Savienības (ES) regulu par zāļu verifikāciju, pirmdien seminārā "Zāļu verifikācijas sistēma: iespējas un riski pacientiem" norādīja organizāciju eksperti.
 
16:42
Viļņā šonedēļ tiks atklāts Borisa Ņemcova vārdā nosaukts skvērs, godinot gan Maskavā pirms trim gadiem noslepkavotā Krievijas opozīcijas politiķa, gan citu demokrātijas aizstāvju piemiņu.
 
16:12
Pāvests Francisks pirmdien lūdza piedošanu par bērnu seksuālās izmantošanas skandāliem katoļu baznīcā, atzīstot, ka upuru sāpes "pārāk ilgi ignorētas, par to klusēts un tās noklusētas".
 
16:07
“Rīgas satiksme” aicina 1., 5., 10. klašu, kā arī to bērnu vecākus, kuri šajā mācību gadā mainījuši izglītības iestādi un vēl nav noformējuši Skolēna e karti savām atvasēm, izdarīt to līdz 25. augustam. Aizpildot pieteikumu portālā www.eriga.lv, Skolēna e karti izglītības iestādē varēs saņemt 3. septembrī.
 
15:20
Vides aizstāvis Jānis Ulme mikroblogošanas vietnē “Twitter” pārmet partijai “Attīstībai/Par!” nesaudzīgu attieksmi pret vidi, aktīvi savā priekšvēlēšanu kampaņā izmantojot plastmasas balonus.
 
15:10
Ventspils ostā brīvdienās ikviens varēja vērot vācu populārākās kruīzu kompānijas “Phoenix Reisen” kuģa “AMADEA” peldējumu pa Ventas upi. Šis ir pirmais no SIA “Noord Natie Ventspils Terminals” (NNVT) piesaistītajiem kruīza kuģiem, kas sekmē Latvijas un Ventspils atpazīstamību un tūrisma attīstību. Nākamais kruīza kuģis ienāk jau šodien - “Noble Caledonia” sūta savu mazo un savdabīgo “SERENISSIMA”. Savukārt lielākais no kuģiem tiek gaidīts jau 24.augustā pirms plkst. 9:00, kad NNVT  piestātnē ienāks piecu zvaigžņu viesnīca uz ūdens - “SEABOURN OVATION”. Kuģis ir pavisam jauns, sācis kuģot tikai šī gada maijā un uz Ventspili tas atvedīs 600 pasažierus no Lielbritānijas. Uzņēmums uzsver, ka kruīzu biznesa kā jaunā produkta attīstīšana veicinās tūrisma attīstību pilsētā un reģionā, sekmēs pienesumu ekonomiskās attīstības jomā un papaaugstinās  pilsētas atpazīstamību plašākā mērogā. Kruīza bizness Ventspilī līdz šim bijis neaktīvs, jo nav neviena institūcija vai uzņēmums, kas nodarbotos ar kruīza līniju piesaisti un iesaistīto pušu koordinēšanu, lai līnijas veiksmīgi darbotos Ventspilī. Dažu kruīzu organizatoru kuģi nesenā pagātnē gan apstājušies vietā netālu no Ventspils mola, taču ņemot vērā, ka tā nav pilnīgi piemērota šāda veida kuģu pietauvošanai un pasažieru apkalpošanai, NNVT pirms pāris gadiem uzsāka jaunu iniciatīvu kruīza kuģu piesaistē. “Jau pirms diviem gadiem kļuvām par pilntiesīgiem asociācijas Cruise Europe biedriem, kas nodrošinājis pilnvērtīgu informācijas apriti un iespējas sevi reklamēt gan tematiskajos medijos, gan izstādēs,” stāsta NNVT Komercnodaļas vadītājs Artis Šenkevics.  Terminālis kopā ar sadarbības partneriem veicis pārrunas un iedrošinājis pasaulē labi atpazīstamu kruīzu kuģu operatorus savās kartēs iezīmēt arī Ventspils ostu, izmantot prāmju termināļa izcilo ģeogrāfisko novietojumu,  NNVT infrastruktūras priekšrocības šāda veida kuģu apkalpošanas nodrošināšanai, kā arī kompānijas līdzšinējo bagāto pieredzi pasažieru apkalpošanas jomā. Katru gadu tūristu plūsmas apjoms, kas dodas uz Zviedriju vai ierodas no tās ar prāmi, ievērojami pārsniedz 130 000. “Līnijas savus maršrutus un apmeklējamās ostas plāno vismaz 2 – 3 gadus uz priekšu. Ieguldītā darba rezultātā laineru kapteiņi nu jau ir izvēlējušies tieši mūsu terminālu, kam ir būtiskas iemaņas pasažieru apkalpošanā. Papildus arī piestātņu parametri, infrastruktūra ir piemērota kuģiem ar līdz pat 240 metru garumu un ar 14.2 metru iegrimi. Ārzemju tūristi apmeklēs pilsētas apskates objektus, dosies ārpus tās skatīt jūras stāvkrastus un Eiropas platāko ūdenskritumu Kuldīgā. Savā kalendārā esam iezīmējuši  8 šāda veida kuģu ienākšanu Ventspilī,” norāda A.Šenkevics.
 
15:00
Eiropas Savienība apstiprinājusi stratēģiju Eiropa 2020, kas nosaka, ka iedzīvotājiem 2020. gadā nepieciešams nodrošināt piekļuvi platjoslas internetam, kura ātrums ir vismaz 30 Mbit/s, un vismaz 50 procentus mājsaimniecību apgādāt ar tādu interneta pieslēgumu, kas nodrošina ātrumu virs 100 Mbit/s.
 
14:55
Otrdien Latvijā gaidāms sausāks un saulaināks, kā arī vēsāks laiks, prognozēs sinoptiķi.
 
14:45
Par godu Latvijas simtgadei, komponists Raimonds Tiguls sacerējis īpašas melodijas ''airBaltic'' lidmašīnai Airbus A220-300, kuras tagad sagaidīs uz klāja kāpjošos pasažierus.
 
14:30
VP Daugavpils iecirknis šodien saņēma informāciju, ka 2018.gada 17.augustā no savas dzīvesvietas, kas atrodas Daugavpils novadā, Kalkūnes pagastā, Celtnieks “101”, izgāja un līdz šim brīdim nav atgriezusies 2004.gadā dzimusi Nikola Erharde, ka arī nav zināma viņas atrašanās vieta.
 
14:22
32 gadus vecā Mišela Vaita pēc iespējas ātrāk centās apprecēties ar 41 gadu veco Skotu Pamleju pēc tam, kad viņam tika diagnosticēts vēzis un viņš uzzināja, ka dzīvot atlikušas tikai pāris dienas, raksta "The Sun".
 
14:15
Starptautiskās volejbola federācijas (FIVB) jaunākajā pasaules rangā Latvijas pludmales dueti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš saglabājuši trešo pozīciju, Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs pacēlušies uz septīto pakāpienu, savukārt Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka joprojām ir 28. vietā.
 
14:00
Kavēta kredīta vai līzinga atmaksa, nenomaksāti komunālo vai citu pakalpojumu rēķini – tā ir daļas iedzīvotāju ikdiena. Laikus nenokārtotas saistības ir katram ceturtajam Latvijas iedzīvotājam.
 
13:58
Ekspremjera Andra Šķēles ģimenei piederošās finanšu ieguldījumu kompānijas "Sabiedrība privātajiem ieguldījumiem" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 14,338 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,6% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt grupas peļņa samazinājās par 20,2% un bija 7,313 miljonu eiro apmērā, liecina "Firmas.lv" dati.
 
13:45
Rīgas domes Pilsētas īpašumu komiteja ir akceptējusi SIA "Kalnciema iela" sagatavoto Āgenskalna tirgus teritorijas atjaunošanas projektu, kas paredz tirgū ierīkot arī lasītavu un konferenču zāli.
 
13:37
Pie Rīgas hidroelektrostacijas (HES) šodien noticis traģisks satiksmes negadījums, tāpēc abos virzienos bloķēta satiksme uz Rīgas apvedceļa.