Jaunākais

3:01
TV raidījuma "Superbingo" vadītājs un hokeja kluba Rīgas "Dinamo" tehniskais direktors Armands Simpsons sarunā "Māmiņu klubā" pastāstījis, kā ir būt četru meitu tētim.
 
2:02
Jānis Skutelis iepazīstina ar latviešu emoji izlasi. Vai zināji tādus šo emociju ikonu skaidrojumus?
 
Vakar, 23:41
Var nosaukt vismaz sešus veselīgus iemeslus, kāpēc ir vērts regulāri nodarboties ar seksu.
 
Vakar, 23:01
Kostarikas policija paziņojusi par ievērojamu panākumu cīņā pret narkotiku kontrabandu – tās darbinieki atraduši piecas tonnas kokaīna konteinerā, ko bijis paredzēts nogādāt Nīderlandē.
 
Vakar, 22:40
Izrādās, ka slavenā ļaundara Džokera lomā, par kuru jau divi aktieri saņēmuši "Oskara" balvas, varēja būt slavenais amerikāņu aktieris Leonardo Di Kaprio, raksta "Brightside".
 
Vakar, 22:19
Latvijā parasti darba diena sākas jau pulksten 8.00 vai 9.00, taču Oksfordas zinātnieks pamatojis, kāpēc darba dienai nevajadzētu sākties ātrāk par pulksten 10.00, raksta portāls "Brightside".
 
Vakar, 22:02
Banku asā attieksme pret uzņēmējiem un "ABLV Bankas" pienesums statistikas uzspodrināšanai - šie bijuši daži no tematiem, ko pērn novembrī pirms stāšanās Eiropas Padomes komitejas "Moneyval" priekšā pārsprieda Latvijas amatpersonas. LTV raidījumam "de facto" bija iespēja iepazīties ar sēdes protokola saturu.
 
Vakar, 21:43
Pagājušā gada vasarā apmeklētājiem tika atvērts Birštonas skatu tornis, kas tagad ir augstākais skatu tornis Lietuvā. Tornis tika uzbūvēts Nemunas deltas reģionālajā parkā un ir 55 m augsts. Līdz tam Nemunas loku ainavu bija iespējams redzēt tikai no gaisa balona vai fotogrāfijās, taču tagad atliek mērot 300 soļus, lai savām acīm baudītu skaisto ainavu.
 
Vakar, 21:19
Krimināllietā, kuru ekonomikas policija izmeklē saistībā ar liftu apkalpošanu Rīgas namu pārvaldnieka (RNP) apsaimniekotajās mājās, aizdomas ir par vairāku miljonu eiro izkrāpšanu. Policija pieļauj, ka krāpšana notikusi, sadārdzinot pakalpojuma cenas un tas, nozīmē, ka iedzīvotāji visticamāk pārmaksājuši par liftu apkopi un remontiem, ziņo LTV raidījums “de facto”.
 
Vakar, 21:01
Starptautiska mēroga akustiskās koncertzāles būvēšana Rīgā ir 15 gadus vecs sapnis. Pēdējos gados reģionos saceltās koncertzāles ir mazas un ekspertu vērtējumā tām ir problēmas ar akustiku. Rīgā neviena no labi skanošajām zālēm nevar uzņemt liela sastāva simfonisko orķestri un vairāk par dažiem simtiem skatītāju, bet mūziķi tur strādā nožēlojamos apstākļos, norāda raidījums "Nekā personīga".
 
Vakar, 20:42
Aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa savā Instagram profilā dalījusies ar attēlu, kura uzlabošanai nav lietojusi filtrus.
 
Vakar, 20:34
Lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izplatību, Turcija un Pakistāna slēgušas robežas ar Irānu un Afganistāna ierobežojusi satiksmi ar kaimiņvalsti.
 
Vakar, 20:21
Pēc Nekā personīga pirms diviem gadiem atklātajām krāpnieciskajām shēmām OIK atbalsta sistēmā, pret vairākiem uzņēmējiem policija sāka kriminālizmeklēšanu. Daudzas obligātās iepirkuma atļaujas anulēja, tādējādi ietaupot vairākus simtus miljonus, ko mēs apmaksājam ar saviem elektrības rēķiniem. Taču spēkā joprojām ir 350 atļaujas un salīdzinājuma- kopējais komersantiem izmaksātā atbalsta apjoms pirms diviem gadiem pārsniedza valsts budžeta izdevumus ambulatorajai aprūpei. Iepriekšējā ekonomikas ministra ierosinājumu pilnībā atcelt OIK Saeima atbalstīja, taču realitātē nekas nav mainījies. Šonedēļ savu gala ziņojumu pieņēma OIK parlamentārās izmeklēšanas komisija. Pēc deviņiem mēnešiem tā secinājusi to pašu, par ko Saeima jau reiz nobalsojusi - OIK ir jāatceļ. Komisijas darbam iztērēti turpat 24 tūkstoši, taču gala dokumentā nav ne juridiska, ne ekonomiska izvērtējuma, norādā raidījums "Nekā personīga".
 
Vakar, 20:12
Vasarā Konkurences padome apturēja Tīrīgas monopolu, kas bija iecerēts uz 20 gadiem. Pēc tam nespēja laikus nodrošināt kārtību bija par pamatu Rīgas domes atlaišanas procesam. Tagad ir noslēdzies RD iepirkums par atkritumu izvešanu, kas daudz maz atbilst konkurences prasībām. Pašvaldība nu slēdz līgumus uz 7 gadiem. Pilsēta ir sadalīta četrās zonās, kurās saimniekos četri uzņēmumi. Tomēr stāsts vēl nav galā. Saeimā deputāti no JKP un Vienotības rosina vēlreiz mainīt Rīgas atkritumu saimniecības regulējumu. Nākamnedēļ iecerēts pieņemt likumu, kas atceltu Rīgas sadalīšanu zonās un ieviestu brīvāku konkurenci. Tā būtu revolūcija nozarē, kam nav gatava ne Rīgas pašvaldība, ne Vides ministrija. Tas anulētu konkursa rezultātus, dotu tiesības firmām iesūdzēt valsti. Iedzīvotāju cerības uz cenas samazināšanos iedzīvotājiem ir niecīgas, ziņo raidījums "Nekā personīga".
 
Vakar, 20:00
Zivis un jūras veltes ir bagātīgs olbaltumvielu avots un satur visas astoņas neaizvietojamās aminoskābes, kas vajadzīgas normālai organisma darbībai. Tomēr bieži vien zivju un jūras velšu pagatavošana šķiet laikietilpīgs un sarežģīts process – trūkst ideju, nav laika un iedvesmas, tāpēc cilvēki no šiem produktiem izvairās. Rimi šefpavārs Normunds Baranovskis un veselīgas ēšanas eksperte, sertificēta uztura speciāliste Olga Ļubina iedrošina uzturā lietot vairāk zivju un jūras produktu, jo arī to pagatavošana var būt gana vienkārša.
 
Vakar, 19:55
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests rīt piedalīsies speciālā ārkārtas telefonkonferencē saistībā ar koronavīrusa gadījumu pieaugumu Itālijā.
 
Vakar, 19:51
Baiba Bendika svētdien Itālijā izcīnīja 18.vietu pasaules čempionāta sacensībās 12,5 kilometru distancē ar kopēju startu, kas šajā disciplīnā ir Latvijas sieviešu biatlona labākais sasniegums planētas meistarsacīkstēs.
 
Vakar, 19:45
Tikko Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, klātesot Latvijas Republikas kultūras ministram Naurim Puntulim, noslēgusies svinīgā Latgaliešu kultūras gada balvas „Boņuks” pasniegšanas ceremonija, kurā godināti desmit aktīvākie, spilgtākie un plašāko rezonansi guvušie latgaliskās kultūras notikumi, personības, aktivitātes 2019. gadā. Balvas saņēma podnieka Evalda Vasilevska piemiņas izstāde un grāmata, Ligija Purinaša par dzejas krājumu „Sīvīte“, izdevums par kordiriģentes Terēzes Brokas mūžu, dokumentālā filma „Latgalīši Sibirī“, KUUP COFFEE, grupa „Bez PVN” un citi. Par mūža ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā tika godināts tēlnieks Indulis Folkmanis.
 
Vakar, 19:41
Aktrises un prinča Harija sievas Meganas Mārklas draugi pastāstījuši, ko dāma domā par karalienes Elizabetes II lēmumu par aizliegumu lietot Saseksas hercogu vārdu.
 
Vakar, 19:30
Koronavīrusa uzliesmojuma dēļ svētdien pārtraukts slavenais Venēcijas karnevāls, kas ik gadu piesaista tūkstošiem apmeklētāju, svētdien paziņojis Itālijas Veneto reģiona prezidents Luka Dzaja.
 
Vakar, 19:21
Bijusī Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta direktore Aija Bauere tuvākajā laikā plāno konsultēties ar juristiem par to, vai viņas atbrīvošana no amata bijusi likumīga, pastāstīja Bauere.