Jaunākais

2:02
Norvēģijas sala Sommaroja, kur Saule nenoriet 69 dienas gadā, vēlas kļūt par "bezlaika" zonu un ieviest elastīgākas skolas un darba stundas, lai pēc iespējas vairāk izmantotu garās vasaras dienas.
 
1:03
Saseksas hercogieni Meganu saniknojis fakts, ka princim Viljamam un viņa sievai Keitai ir lielāks sociālā tīkla instagram sekotāju skaits nekā Saseksas hercogu pārim, vēsta "The Sun".
 
Vakar, 23:51
Šodien, 20. jūnijā līdz ar pasākumu sērijas “Rīgas Street food garša” sezonas atklāšanu, pirmo reizi Latvijā norisināsies vēl nebijis konkurss. Līdz pat septembra vidum piecu pasākumu sērijā ēdinātāji piedāvās konkursam īpaši gatavotus street food ēdienus un viesi ir aicināti nobalsot par savu favorītu. Turklāt konkursa ēdienu cena nepārsniegs 5 EUR robežu, tādējādi viesiem sniedzot iespēju baudīt vairākus ēdienus un noteikt sev tīkamāko. Šodien, 20. jūnijā līdz ar pasākumu sērijas “Rīgas Street food garša” sezonas atklāšanu, pirmo reizi Latvijā norisināsies vēl nebijis konkurss. Līdz pat septembra vidum piecu pasākumu sērijā ēdinātāji piedāvās konkursam īpaši gatavotus street food ēdienus un viesi ir aicināti nobalsot par savu favorītu. Turklāt konkursa ēdienu cena nepārsniegs 5 EUR robežu, tādējādi viesiem sniedzot iespēju baudīt vairākus ēdienus un noteikt sev tīkamāko.
 
Vakar, 23:38
Gatavojoties līgošanai zaļumos vai turpat savā dārzā un pat pilsētas parkā, jārēķinās ar varbūtību, ka par mums interesēsies odi un dunduri, jāsargās no ērcēm, un nav izslēgts, ka nāksies sastapt arī kādu biti, lapseni vai irsi. Vēlams laikus padomāt, kā rīkoties, lai šī tikšanās nesabojātu visu svētku prieku.
 
Vakar, 23:05
Ikgadējai televīzijas "tiešās līnijas" pārraidei, kurā Krievijas prezidents Vladimirs Putins atbild uz iedzīvotāju telefoniski uzdotiem jautājumiem, noticis kiberuzbrukums, pārraides laikā ceturtdien paziņojis diktors.
 
Vakar, 22:45
Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB) apstiprinājusi Pasaules tūres posma pludmales volejbola norisināšanos Latvijā.
 
Vakar, 22:25
Akcīzes nodokli stiprajam alkoholam varētu samazināt uz ierobežotu termiņu, pastāstīja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars (AP).
 
Vakar, 22:00
Jānis Martinsons ir gan IT speciālists, gan pirtnieks un rīkstnieks. Viens otram netraucē, drīzāk papildina. Pirmoreiz satiekot, viņš izskatās nepiedienīgi jauns pirtniekam. Kad ierunājos par Jāņa gadiem, viņš smejas. Cik tad došot? Nūū… minstinos. Trīsdesmit. Viņš atkal smejas: trīsdesmit astoņi. Jānis ir arī baltu dzīvesziņas praktizētājs, bet apguvis dažādas prasmes un prakses, kas viņu pilnveido – biodeja, neirografika ir tikai pāris no tām. Viņš man parāda enerģētiski spēcīgu vietu pašā Rīgas centrā, un es, vairāk skeptiķe nekā uz vārda ticoša, pastiepju rokas un sajūtu siltumu. Nevar būt! Pārbaudu vēlreiz – uguns ādere tiešām izstaro siltumu.
 
Vakar, 21:41
Cīņas noslēgumā par Lielbritānijas premjerministra amatu Boriss Džonsons sacentīsies ar pašreizējo ārlietu ministru Džeremiju Hantu.
 
Vakar, 21:40
Pēc ceturtās balsošanas kārtas no cīņas par Lielbritānijas premjerministra amatu ceturtdien nācies izstāties iekšlietu ministram Sadžidam Džavidam.
 
Vakar, 21:16
Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņojis, ka ASV vēršanās pret Irānu ar spēku būtu katastrofa.
 
Vakar, 21:00
Vasaras karstajā laikā obligāti jāatjauno šķidruma daudzums organismā – pieaugušam cilvēkam dienā jāizdzer 2,5–3 litri šķidruma. Ieteicams ir negāzēts ūdens, kam daudzi iecienījuši pievienot laima, citrona vai gurķu šķēlītes, vai piparmētru, lai veldzētos un mazinātu slāpes. Piedāvājam dažas Holivudas zvaigžņu kokteiļu un dzērienu receptes, kas jums var noderēt ikdienai vai dažādiem vasaras pasākumiem un notikumiem.
 
Vakar, 20:45
Ceturtdien, 20.jūnijā, notika Rīgas domes sēde, kurā deputāti nobalsoja par D.Turlā atbrīvošanu no mēra amata.
 
Vakar, 20:30
Viens pošas ilgi un rūpīgi plānotā tūrisma braucienā, otrs spontāni nopērk «karsto» ceļazīmi, trešais brauc ar velosipēdu vai pārvietojas ar stopiem. Lai cik atšķirīgi būtu katra ceļotāja gūtie iespaidi, vismaz viena kopīga iezīme ir visiem – agri vai vēlu gribas ēst. Šodien reti kurš tūrists baidās, ka varētu palikt nepaēdis, bet biežāk ir bažas par pārtikas kvalitāti vai par to, ka, viesnīcās ēdot cenā iekļautās maltītes, nāks klāt kāds lieks kilograms.
 
Vakar, 20:14
Jaunievēlētajam valsts prezidentam Egilam Levitam šī gada 8.jūlijā paredzēts inaugurācijas pasākums, kas norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) telpās, apstiprināja prezidenta padomniece Aiva Rozenberga.
 
Vakar, 20:00
Neaizslēgtas mājas, saimniecības ēkas, pagraba vai garāžas durvis, viegli atslēdzamas vai uzlaužamas slēdzenes, atvērti logi, dažādu vērtīgu mantu vai neaizslēgtas automašīnas atstāšana pagalmā, nenorobežota teritorija, ilgstoša īpašuma atstāšana bez uzraudzības, ir tika daļa iemeslu, kas veicina zādzību izdarīšanu no privātmājām un to teritorijām. Vasaras sezona parasti ir garnadžu iemīļotākais laiks, gan tādēļ, ka saimnieki atstāj bez pieskatīšanas savas lietas māju pagalmos, gan arī biežāk savus īpašumus atstāj bez uzraudzības ilgāku laika posmu. Lai nekļūtu par zādzības upuri, policija aicina atcerēties un ievērot dažus drošības padomus.
 
Vakar, 19:55
ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien paziņojis, ka Irāna pieļāvusi ļoti lielu kļūdu, notriecot Savienoto Valstu izlūkošanas bezpilota lidaparātu netālu no stratēģiski nozīmīgā Hormuza šauruma.
 
Vakar, 19:48
Ceturtdienas vakarā Staļģenē, kur atrodas novērojumu stacija "Jelgava", negaisa laikā reģistrētas vēja brāzmas līdz 20 metriem sekundē (m/s), liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
Vakar, 19:35
ASV armija ceturtdien paziņojusi, ka tās bezpilota lidaparāts, kuru notriekusi Irānas revolucionārā gvarde, atradies starptautiskajā gaisa telpā, un ka tas bijis "neprovocēts uzbrukums".