Jaunākais

2:08
Pasaules mediju uzmanību piesaistījis kāds pamests kucēns, kuram uz pieres ir izaugusi vēl viena astīte, vēsta BBC.
 
1:05
Mājās gatavota kūka “Napoleons” bez ievārījuma! Izbaudi, kā maigajā krēmā kūst trauslās mīklas kārtas.
 
0:04
Kima Kardašjana (39) ir amerikāņu slavenība, sabiedrības lauvene, sociālā tīkla «Instagram» un realitātes šovu zvaigzne. Viņas vārds regulāri nonāk skandalozo ziņu pirmajās lappusēs. Daži viņu uzskata par stila ikonu, citiem ir pretējs viedoklis.
 
Vakar, 23:36
Pirmajā dienā, vērtējot 2020.gada budžeta projektu un to pavadošo likumu paketi, Saeima 14 stundu ilgās debatēs izskatīja mazāko daļu likumprojektu, vēlu vakarā nolemjot parlamenta ārkārtas sēdē izsludināt pārtraukumu un atgriezties pie lemšanas ceturtdien, 14.novembrī, plkst.9.
 
Vakar, 23:33
Šodien, 13. novembrī lielākajās straumēšanas un mūzikas lejupielādes platformās nonāk mūziķa Arstarulsmirus dziesma ”Citādi”, kas ir pirmais oficiālais singls no nākamā gada sākumā gaidāmā albuma “Skatu punkti”. Šis būs pirmais albums sērijā - “Vēlējuma dziesmas”. “Dziesmas vēstījuma centrā ir katra mirkļa vienreizības fenomens. Ja kādreiz man šķiet, ka kāda situācija atkārtojas, tad visticamāk tas ir tikai tāpēc, ka savā uztverē esmu iefokusējies uz kādu sīku niansi, kas atgādina kaut ko no iepriekš piedzīvotā. Tādos mirkļos es mēdzu palaist garām visu pārējo, kas ir patiesi pirmreizējs un dziļas pateicības vērts,” par dziesmas vēstījumu dalās mūzikas un teksta autors Arstarulsmirus.
 
Vakar, 23:03
Šī gada 11. novembrī pulksten. 14.02 Rīgā, Kurzemes prospektā pie nama Nr.84 kravas transportlīdzeklis savienojumā ar puspiekabi uzbrauca gājējam, kurš no gūtajām traumām gāja bojā.
 
Vakar, 22:43
Vēstures un kuģniecības muzejā radīta īpaša izstāde "Bermontiādei 100".
 
Vakar, 22:11
Saeimas deputāti trešdien vakarā nespēj nonākt pie vienota redzējuma par to, kad pārtraukt plkst.9 sākto ārkārtas sēdi, kurā tiek izskatīta 2020.gada valsts budžeta pakete.
 
Vakar, 22:09
Ilgstošas Saeimas sēdes nav nekas neparasts, šādu viedokli pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), piebilstot, ka viņš respektē deputātu lēmumus par sēžu ilgumu.
 
Vakar, 22:00
Viena no astroloģijas vissenākajām un svarīgākajām nozarēm ir mundānā jeb «pasaules» astroloģija. Atšķirībā no «parastās» astroloģijas tā nodarbojas nevis ar atsevišķu cilvēku, bet gan visas pasaules un paaudžu likteņu analīzi.
 
Vakar, 21:42
Simtiem cilvēku ievainoti un vairāk nekā 1000 aizturēti plašās nekārtībās Čīlē, trešdien paziņoja Iekšlietu ministrija. Valdības sastāva izmaiņas un pasākumi nevienlīdzības mazināšanai nav spējuši nomierināt protestu vilni, kas jau gandrīz mēnesi pārņēmis valsti. Otrdien un trešdienas naktī izlaupītas vairāk nekā 100 objekti, galvenokārt veikali un iepirkšanās centri, ziņu vietne "Emol" citē Iekšlietu ministrijas paziņojumu. Aizdedzinātas apmēra 30 ēkas un uzbrukts 20 policijas kazarmām. Tāpat aizdedzināti četri autobusi un sabojāti 49 policijas automobiļi. Ievainoti vidū ir 347 policisti un 46 protestētāji. Televīzijā pārraidītie kadri liecina, ka plaša vardarbība bijusi Antofagastā, kur sabruka kāda aizdedzināta ēka un nogāzti ceļazīmju stabi. Otrdien protesta gājienos piedalījās apmēram 250 000 cilvēku, tostarp 80 000 galvaspilsētā Santjago. Nemieri Čīlē sākās 18.oktobrī kā protesti pret metro biļešu cenu paaugstināšanu, bet drīz pārauga vardarbībā, kurā ir gājuši bojā 20 cilvēki.
 
Vakar, 21:30
2020.gada budžeta projekta izskatīšanas gaitā pārtraukums tiks izsludināts, bet vēl nav zināms cikos, sacīja "KPV LV" frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Ēriks Pucens.
 
Vakar, 21:21
ASV parlamentā impīčmenta izmeklēšanā pret ASV prezidentu Donaldu Trampu trešdien sākās pirmās publiskās sēdes, un Pārstāvju palātas Izlūkošanas komitejas priekšsēdētājs Adams Šifs atklāšanas runā aicināja procesu virzīt bez naida un kavēšanās.
 
Vakar, 21:16
Ņujorkas un šīs pilsētas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba "Knicks" fani pirms Kristapa Porziņģa atgriešanās "Madison Square Garden" arēnā (MSG) sociālajos tīklos nav pauduši to pozitīvāko viedokli, tomēr par gaidāmo ceturtdienas spēlē vēl ir pāragri spriest, sarunā ar vietējiem medijiem teica Latvijas sportists.
 
Vakar, 21:02
Ko tu bagātam padarīsi? Bagāts dara, kā grib! Bagātība nav nosodāma. Kam garš ir, tam garš karājas! Šie un vēl kaudzēm citi sakāmvārdi liecina par to, ka būt bagātam nemaz nav tik slikti. Protams, ja naktīs nāk miegs! Runā, ka naudā neslēpjas cilvēka laime, taču iespējas un dzīves kvalitāti nauda spēj lieliski piekoriģēt uz labo pusi. Ja vidusmēra pilsonis gaida rindā pie daktera, kā minimums, pusi gada un tas beidzas vai nu ar to, ka slimība pāriet pati no sevis, vai arī «pacientam kļuva vieglāk – viņš beidza elpot», tad par lielu naudu pie daktera var tikt tajā pašā dienā. Un, ja vajag, tad jebkurā pasaules valstī! Tā tas ir jebkurā dzīves jomā. Protams, arī ar automobiļu iegādi.
 
Vakar, 20:41
Mūziķis Jorans Šteinhauers, kurš kļuva pazīstams ar grupu "Aarzemnieki", kā arī Latviju pārstāveja Eirovīzijā, laidis klajā dziesmu par godu savam adoptētajam sunītim Tabo.
 
Vakar, 20:32
Deputātu bloks "Rīgai!" turpinās sastrādāties ar Neatkarīgo deputātu frakciju (NDF) un neplāno atbalstīt Vadima Baraņņika atbrīvošanu no vicemēra amata, pastāstīja bloka vadītājs Oskars Putniņš.
 
Vakar, 20:21
Deputāts Aldis Gobzems trešdien vakarā panācis šodien jau otro "klusuma brīdi", otro veltot pieviltajiem cilvēkiem ar invaliditāti.
 
Vakar, 20:21
Krievijas estrādes leģenda Alla Pugačova (70) vērsusies pie saviem Instagram sekotājiem pēc interesanta padoma.
 
Vakar, 20:06
Saeimas deputātu vairākums trešdien vakarā noraidīja opozīcijas deputātu priekšlikumu ārkārtas sēdi, kurā tiek izskatīts nākamā gada budžets, pārtraukt līdz ceturtdienas plkst.9.
 
Vakar, 20:00
Naudas dāvināšana ir viens no ērtākajiem un praktiskākajiem veidiem, kā iepriecināt gaviļnieku. Tomēr arī naudu iespējams pasniegt daudz interesantākā veidā par parastas aploksnes izmantošanu.
 
Vakar, 19:46
Starppilsētu autobusa maršruta pasažieri Katrīnu patīkami pārsteigusi autobusa šofera rīcība saistībā ar mazu zēnu.
 

Rīgas namu pārvaldnieks