Jaunākais

18:00
Viena no rudens veltēm ir ķirbis – gards un veselīgs, to var iekļaut ne vien sāļo, bet arī saldo ēdienu receptēs. Rīgas Centrāltirgū šobrīd var iegādāties gan tādus, kuri, prasmīgi pagatavoti, palutinās garšas kārpiņas, gan arī ļoti košus (izskata un veidola ziņā), kas atsvaidzinās mājokli kā interesants dekors interjerā.
 
17:40
Saruna ar Nacionālās apvienības (NA) priekšsēdētāju Raivi Dzintaru par nupat notikušo Saeimas vēlēšanu rezultātiem; sarunām par valdības veidošanu; par to, kādām personiskām īpašībām jābūt valdības vadītājam, un par to, ko NA gribētu darīt nākamajā valdībā un ko vēlas sagaidīt no jaunās koalīcijas.
 
17:32
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderi ceturtdien Briselē izteikuši atbalstu astoņu dalībvalstu, tai skaitā triju Baltijas valstu iniciatīvai paredzēt sankcijas par kiberuzbrukumiem, ziņu aģentūrai BNS pa tālruni pastāstījis Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites ārlietu padomnieks Nerijus Aleksejūns.
 
17:20
Ozolnieku novada Garozā pazudis kāds vīrietis vārdā Arvīds Gailis, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
17:10
Ceturtdien Afganistānas dienvidu provincē Kandahārā augsta līmeņa drošības sanāksmē, kurā piedalījās arī Afganistānā dislocēto NATO spēku komandieris ASV ģenerālis Skots Millers, izcēlusies apšaude, kurā nogalināts afgāņu policijas priekšnieks un ievainoti trīs amerikāņi, paziņoja NATO.
 
17:00
Finanšu ministrijas sagatavotajā dokumentā Latvijas vispārējās valdības budžeta plāna projekts 2019. gadam, ar ko tā pirmdien iepazīstināja gan valdību, gan sabiedrību, minēti skaitļi, kas samulsinājuši veselības nozares profesionāļus. Neizpratni radījis kāds rādītājs – procenti no iekšzemes kopprodukta. Neatkarīgajai, cenšoties noskaidrot, kāpēc un kā tiek apgalvots, ka jau šogad veselības budžets ir sasniedzis četru procentu atzīmi no iekšzemes kopprodukta (IKP), radās pārliecība, ka tās ir spēles ar skaitļiem. Varētu arī spēlēties, taču Finanšu ministrija apstiprina faktu, ka pašreizējā budžeta projektā – ne pamata budžetā, ne papildus reformām piešķirtajā finansējumā, kas ir 154 miljoni eiro – nav ieplānota nauda mediķu darba algas palielinājumam, kas apsolīts.
 
16:50
Viļānu novadā dzīvojošajai pensionārei, kuras dārzā likumsargi nogrieza vairākus simtus kaņepju stādu, kas vēlāk izrādījās narkotiskas vielas nesaturoši, ir tiesības pieprasīt par tiem kompensāciju.
 
16:40
Apvienība "Attīstībai/Par!" (AP) ar destruktīvu rīcību ir radījusi sajukumu valdības veidošanas procesā, paziņoja Jaunās konservatīvās partijas (JKP) premjera amata kandidāts Jānis Bordāns.
 
16:30
Jaunietis, kurš trešdien arodskolā Kerčā Krievijas okupētajā Krimā sarīkojis slaktiņu, nogalinot vismaz 20 cilvēkus, un tad izdarījis pašnāvību, runājis par atriebību skolā pieredzētās ņirgāšanās dēļ, Krievijas medijiem ceturtdien pastāstīja viņa bijusī draudzene.
 
16:20
Imantā, Kurzemes prospektā 3D, kur kādreiz atradās lielveikals "Prisma", nākotnē plānots izveidot tirgu, paziņots Rīgas domē.
 
16:11
Kāds IT speciālists sūdzas, ka viņam negodīgi esot nācies pamest savu darbavietu lidostā "Rīga", ziņoja raidījums "Bez Tabu".
 
16:00
Biedrības Latvijas Mazpulki vēlmi iegūt savā īpašumā Saulesdārzu, kas atrodas Rīgā, Ezermalas ielā, un līdz šim piederēja valstij, atbalsta Saeimas atbildīgā komisija. Tas ļaušot biedrībai sakārtot 6,5 hektārus lielo, bet nolaisto teritoriju un nojaukt vairākus graustus, kas bojā skatu, kā arī piesaistīt investorus un īstenot attīstības projektus, izveidojot tur Vides izglītības centru.
 
15:55
Maskavā Kremļa kausa izcīņā Anastasija Sevastova aizvadījusi ceturtdaļfināla maču ar Krievijas veterāni Veru Zvonarjovu un izcīnīja kārtējo trīs setu uzvaru – 4-6, 7-5 un 6-3, taču vēl pirms šī mača risinājās interesanti notikumi, kuri varēja ietekmēt Anastasijas sezonas noslēgumu.
 
15:51
2018. gada 26. oktobrī bērni un jaunieši no visas Kurzemes pulcēsies Talsos, Labo darbu festivālā. Festivāls notiks Valsts izglītības satura centra Latvijas valsts simtgadei veltītā projekta “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” ietvaros, kuru Kurzemē organizē Talsu novada Bērnu un jauniešu centrs.
 
15:42
Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien atzina, ka apdomā iespēju pagarināt uz dažiem mēnešiem pārejas periodu pēc "Breksita", lai iegūtu papildus laiku jauna tirdzniecības līguma noslēgšanai ar Eiropas Savienību (ES).
 
15:32
Naktī uz piektdienu Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, bet nav gaidāmi būtiski nokrišņi un piektdien atkal spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
15:23
ASV valdības Ārvalstu militārās pārdošanas programmas ietvaros Nacionālie bruņotie spēki saņēmuši pirmos 18 ASV uzņēmuma “Polaris Government & Defense” militāros taktiskos transportlīdzekļus “Sportsman Big Boss” un MRZR- 2. Plānots, ka līdz 2018. gada beigām ASV valdības Ārvalstu militārā finansējuma programmas ietvaros Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem tiks piegādāti vēl 44 militārie taktiskie transportlīdzekļi “Polaris”. Papildus 2020. gadā plānota būtiska pilnībā ASV valdības finansēta transportlīdzekļu “Polaris” piegāde Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem. Kopumā Latvija saņems līdz 130 četru modeļu militāri taktiskos transportlīdzekļus “Polaris” - “Sportsman Big Boss”, MRZR- 2, MRZR - 4 un MV850 par aptuveni 6, 8 miljoniem eiro, no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem finansējot aptuveni 15% izmaksu. Ar ASV noslēgtie starpvaldību līgumi paredz arī transportlīdzekļu detaļu piegādi, inženiertehnisko atbalstu un apmācības.
 
15:15
Valsts ieņēmumu dienests (VID) vēl joprojām kavē pārmaksāto nodokļu atmaksas un nepalielina vai tikai daļēji palielina atmaksājamo summu par nodokļu maksātājam pienākošās nokavējuma naudas apmēru, teikts Valsts kontroles revīzijā par 2017.gada pārskatu par valsts budžeta izpildi un par pašvaldību budžetiem.
 
15:03
Daudzu radošās industrijas cilvēku vārdi būs atrodami tā saucamajos "čekas maisos", kad tos publicēs, taču šīs personas nekad neviens nevervēja. Tā intervijā radio "Baltkom" pauda režisore Dzintra Geka.
 
15:00
Latvijas Ārstu biedrības Veselības gada balvu saņēmuši veselīga un videi draudzīga dzīvesveida entuziasti, kuri ikdienā neatlaidīgi iestājas par sabiedrības veselību un ar savu darbu to vairo.
 
14:50
Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes mazmeita Barbara Rīgas ostā piedzīvojusi nepatīkamu pazemojumu, pausts LTV raidījumā "4.studija".
 
14:40
Ņemot vērā Saeimā ievēlēto partiju nostāju, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ir atteikusies no uzstādījuma, ka novadu reformas veikšanā būtu jāievēro brīvprātības princips, šodien pēc partiju apvienības "Attīstībai/Par!" (AP) un ZZS sarunām žurnālistiem sacīja ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.
 
 
#{#}