Izstādes

24.mai
Par jaunu mēneša pēdējo ceturtdienu tradīciju kļuvis galeriju vakars “Riga Last Thursdays” (RLT), kad vairākas laikmetīgās mākslas galerijas piedāvā bezmaksas izstādes, darbnīcas un muzikālas performances.
 
5.mai
Ražas veste, mikromāja un bioloģiski sertificēts ilgtspējīgs mēslojums no aitas vilnas…. Kas šo visu vieno? Radoši, uzņēmīgi un čakli Latvijas cilvēki, kas savus jaunumus piedāvā iepazīt izstādē “Dārzs un dzīvesstils 2022” jau no 6. līdz 8. maijam Ķīpsalā!
 
5.mai
Pašmāju apģērbu zīmoli katru jauno kolekciju izlolo līdz sīkākajām detaļām. Ir gan pārdomāts modelis un īpašas ilustrācijas, gan vēstījums, ko šis apģērbs nes un nodod tā valkātājam. Apģērbs jārada ar mīlestību – šim noteikti piekritīs pašmāju zīmoli “Tiny Bunny”, “Hebe”, “TUR:DE”, “DRAB”, “WIVI” un “Eco Emi”, kurus vienuviet varēs satikt izstādē “Bērnu pasaule” jau no 6. līdz 8. maijam!
 
1.dec 2021
No 9.decembra līdz 27.janvārim ISSP Galerijā skatītāji tiek aicināti uz latviešu mākslinieku Kristiana Brektes un Modra Svilāna izstādi "Solargrāfija" - radošu pētījumu un refleksiju telpas objektos, skaņas un gaismas scenogrāfijā, kā arī analogajā fotogrāfijā.
 
4.okt 2021
Aktuālākās medicīnas tehnoloģijas, zobārstniecības  un veselības aprūpes jaunumi, inovatīvi produkti un pieprasītas preces mediķu ikdienai, konferences nozares profesionāļiem – tas viss jau šonedēļ, 7. un 8. oktobrī, 14. starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2021” Ķīpsalā!
 
5.mar 2021
Kultūras ministrijas (KM) rīkotajā atklātajā konkursā par Latvijas ekspozīcijas idejas koncepciju un īstenošanu nākamajā gadā gaidāmajā Venēcijas biennāles 59. starptautiskajā mākslas izstādē piecu pieteikumu vidū žūrija par atbilstošāko ir izraudzījusies mākslinieču Ingūnas Skujas un Melisas D.Breidenas darba "Tirgot ūdeni upes malā" metu.
 
18.feb 2021
Māksliniece Kornelija Ozoliņa no 1954.-1960.gadam mācījās Rīgas Lietišķās vidusskolas Keramikas nodaļā (tag. PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas Keramikas izstrādājumu dizaina izglītības programma) un pabeidza ar diplomdarbu porcelānā. Pēc mācībām strādāja Rīgas Porcelāna un fajansa fabrikā (1959, 1961).
 
30.jan 2021
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Kalniņš un Liepiņa, Sīlis un Kalita, «Karmena» un «Apburtā princese»
 
12.dec 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Naumova un Gupalo, Iltnere un Brašmane, «Sikspārnis» un «Riekstkodis»
 
5.dec 2020
«Radošo profesiju pārstāvji visu laiku tiek likti kaut kādos dīvainos, nesaprotamos rāmjos, un mums nevis palīdz, bet pazemo, novēro un beigās izslēdz no spēles. Tas ir bēdīgi. Nenormāli bēdīgi. Tas ir nožēlojami,» dabūjis atmaksāt pavasarī piešķirto dīkstāves pabalstu, saka mūziķis, dzejnieks un mākslinieks Igo.
 
22.nov 2020
“Roks par neatkarību”, “Roks pret militārismu”, dziesmotā revolūcija un pat Atmoda – savulaik mūzikai sabiedriskās domas veidošanā un atbalstīšanā bija tikpat liela nozīme kā medijiem. Vai tā ir arī šajos laikos? Kā kur.
 
21.nov 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Blumbergs un Vītoliņa, Gupalo un Kalniņš, Dailes aktieru karaliste un visi JRT aktieri
 
31.okt 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Brekte un Kaža, Andrejeva un Gupalo, Dieva dēli un Saules meitas.
 
25.okt 2020
Galerijā «Romas dārzs» Liepājā (Zivju ielā 3) šoruden atklāta leģendārā mākslinieka Ilmāra Blumberga (1943‒2016) darbu izstāde «Blumbergs Liepājā», kas tapusi sadarbībā ar «Blumberga fondu».
 
10.okt 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Blumbergs, Žagars un Bērziņš, Eihe un Kaufelds, Osokins un Rezņiks, Auziņš, Čudars un Arutjunjans
 
3.okt 2020
Vērts redzēt, apmeklēt, izlasīt: Dūmiņa un Skrastiņš, Kļava, Krūmiņš un Mellis, Izjumovs un Antoņenko, Doroteja, Čaklais un «21. gadsimta Mocarts».
 
27.jun 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Grūbe un Subatnieks, Lūsēns un Brauns, Rudāne un Paškevičs
 
11.aug 2019
Nākamgad Rīgā, Liepājā un Rēzeknē būs apskatāma izstāde "Dzimtas grāmata", kas vēstīs par Latvijas dzimtām un tām nozīmīgajām grāmatām, tāpēc ģimenes un dzimtas visā Latvijā tiek aicinātas iesaistīties izstādes veidošanā, iesūtot savu stāstu un aprakstu par grāmatu, kas ģimenei ir īpaši nozīmīga, informēja projekta "Bibliotēka" komunikācijas koordinatore Daiga Bitēna.
 
1.aug 2019
Mēslainē izsviestās lietas SIA Liepājas RAS apsaimniekotajā atkritumu poligonā Ķīvītes dzīvo savu otro, kas zina, arī trešo un varbūt pat ceturto dzīvi. Lietas tiek izglābtas no samīcīšanas poligona kalnā, un daļu no tām varētu apskaust pat lielie muzeji. Piemēram, koka slidu. Unikāls eksemplārs.
 
25.jūl 2019
Mākslas muzejā Rīgas birža atklāta izstāde Izglābtās ikonas, tajā apskatāmas ikonas no Igaunijas mākslinieka Nikolaja Kormašova kolekcijas, kas tiek uzskatīta par vienu no plašākajām un nopietnākajām šāda veida privātajām kolekcijām.
 
19.jūl 2019
Mūsdienu tehnoloģiju iespējas un eksperimenti radījuši jaunas mākslas pieredzes iespējas. Vēl pirms padsmit gadiem sajūsmināti raudzījāmies uz dažādām instalācijām, tostarp skaņu instalācijām vai sajūtu takām, šobrīd sajūtu izrāde ir jau relatīvi stabils termins skatuves mākslās.
 
10.jūl 2019
Piektdien, 12. jūlijā, Marka Rotko mākslas centrā Daugavpilī, klātesot mākslinieka meitai Keitai Rotko-Prizelai, tiks atklāta jauna ekspozīcija – pieci Marka Rotko darbu oriģināli.