Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt P.S.Kultūra \ Izstādes

Dzimtas visā Latvijā aicinātas iesaistīties īpašas izstādes veidošanā

© Pixabay

Nākamgad Rīgā, Liepājā un Rēzeknē būs apskatāma izstāde "Dzimtas grāmata", kas vēstīs par Latvijas dzimtām un tām nozīmīgajām grāmatām, tāpēc ģimenes un dzimtas visā Latvijā tiek aicinātas iesaistīties izstādes veidošanā, iesūtot savu stāstu un aprakstu par grāmatu, kas ģimenei ir īpaši nozīmīga, informēja projekta "Bibliotēka" komunikācijas koordinatore Daiga Bitēna.

Lasīšanas veicināšanas projekta "Bibliotēka" organizētajā izstādē "Dzimtas grāmata" tiks apkopoti kopā 12 ģimeņu stāsti. Atbilstoša izstādei ir jebkura grāmata ar jebkādu izdošanas gadu, vienīgais nosacījums grāmatas izvēlē ir, lai tā ģimenei, dzimtai būtu nozīmīga, sacīja Bitēna.

Dalību iespējams pieteikt līdz 31.augustam.

Astoņus stāstus žūrija izvēlēsies no konkursā iesūtītajiem pieteikumiem, savukārt, četrus - no ģimenēm, kas piedalās grāmatas "Dzimtu ģerboņi mūsdienu Latvijā" izstrādē. Izstādes atklāšana paredzēta 2020.gada janvārī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, savukārt februārī izstāde būs apskatāma Liepājas Latviešu biedrības namā, bet martā - Latgales vēstniecībā "Gors".