Nedaudz skandaloza un nepierasta izvērtusies jauno biedru uzņemšana Rokenrola Slavas zālē.
Nirvana līderis Kurts Kobeins un The Beatles menedžeris Braiens Epšteins jau ir aizsaulē, slimības dēļ ceremoniju nevarēja apmeklēt Linda Ronsteda, to demonstratīvi ignorēja Rolling Stones menedžeris Endrū Lūgs Oldems, bet grupas Kiss oriģinālsastāva dalībnieki tā arī nespēja pārvarēt savas domstarpības un atteicās no tradicionālās uzstāšanās, turklāt bargi nokritizēja pasākuma organizētājus par to, ka Slavas zālē nav atradusies vieta visiem mūziķiem, kuri spēlējuši leģendārajā grupā.
Ņemot vērā saspīlētās attiecības starp Džīnu Simonsu un Polu Stenliju (viņi joprojām muzicē Kiss sastāvā) un Eisu Freiliju un Pīteru Krisu, kuri grupu jau pasen pametuši, par panākumu uzskatāms kaut vai tas, ka viņi kopā uzkāpa uz skatuves, viens pret otru izturējās pieklājīgi un nesakāvās, ironizē žurnāls The Rolling Stone. Jau pirms pāris mēnešiem kļuva skaidrs, ka viena pirms 29 gadiem iedibināta Rokenrola Slavas zāles tradīcija tiks lauzta, proti, grupa, kas nule kā uzņemta Slavas zālē, atteiksies no iespējas uzstāties. Grupas oriģinālsastāva dalībnieki ir nozvērējušies kopā vairs nekad neuzstāties, un saskaņā ar amerikāņu mūzikas žurnālu ziņām šo apņemšanos nav izdevies grozīt pat producentu ļoti dāsniem piedāvājumiem par Kiss atkalapvienošanos.
Izteikuši ierastās pateicības faniem, ģimenes locekļiem un visiem tiem, kuri savulaik devuši kādu ieguldījumu Kiss darbībā, mūziķi ķērušies pie pasākuma organizētāju kritikas. P. Stenlijs norādījis uz skatītāju zālē sēdošajiem Tomiju Taijeru, Ēriku Singeru (viņi pašlaik ir pilntiesīgi grupas dalībnieki), kā arī eksģitāristu Brūsu Kaliku, paužot neizpratni, kādēļ šiem mūziķiem nav atradusies vieta Slavas zālē. Vēl pirms ceremonijas sākuma ģitārists bija paspējis to nodēvēt par farsu un attīstīja savu domu, paužot neizpratni par to, kādēļ savulaik Slavas zālē uzņemti visi The Red Hot Chili Peppers dalībnieki un «gandrīz visi 175 Grateful Dead locekļi», bet attiecībā uz Kiss nez kādēļ piemēroti dubultstandarti.
AP norāda, ka viņa runa nekavējoties atradusi dzirdīgas ausis Sietlas grupas Nirvana fanu aprindās. Lai gan grunge pionieri Slavas zālē uzņemti maksimāli operatīvi (tieši 25 gadus pēc sava debijas ieraksta izdošanas), grupas cienītāji ir aizvainoti, ka šis gods nav ticis bundziniekam Čadam Čeningam, kurš piedalījās pirmajā ierakstā un tikai pēc tam tika aizstāts ar Deivu Grolu. Starp citu, arī D. Grols un basists Kriss Novoseliks uz skatuves bieži kopā nav redzami, bet ceremonija Ņujorkas Barclay Center bija patīkams izņēmums. Turklāt 1994. gadā pašnāvību izdarījušā Kurta Kobeina vietā grupas dziesmas kopā ar šo duetu dziedāja pati Džoana Džeta, Kima Gordona no Sonic Youth un daudzsološā jaunzēlandiete Lorde. Ņujorkā bija ieradusies arī K. Kobeina atraitne Kotnija Lava, kura draudzīgi apskāvās ar bijušā vīra grupas biedriem un lika saprast, ka kādreizējās domstarpības aizmirstas.
Bez liekiem pārpratumiem Slavas zālē tika uzņemts duets Hall&Oates, Pīters Geibriels (kā grupas Genesis dalībnieks viņš šādu godu izpelnījās 2010. gadā) un britu dziedātājs Kets Stīvenss, kurš pēc pāriešanas musulmaņu ticībā pazīstams kā Jūsufs Islāms. Skatītājus, kuri vēroja ceremoniju, nedaudz samulsinājusi Brūsa Springstīna pavadošās grupas E Street Band daudzo dalībnieku daiļrunība, – Reuters vēsta, ka šīs vienības uzņemšana Slavas zālē vien ilgusi 85 minūtes (Derils Hols un Džons Outss, kuriem uz skatuves bija jākāpj uzreiz pēc šīs grupas, uzjautrināja publiku, paziņojot, ka esot tikai divi un daudz laika neatņemšot), bet kopējais ceremonijas garums sasniedzis piecas ar pusi stundas. Pārkinsona slimība nav ļāvusi ceremoniju apmeklēt septiņdesmito gadu Losandželosas kantriroka leģendai L. Ronstedai. Tomēr viņas slavenākās kompozīcijas skatītāji ir dzirdējuši, – tās izpildījušas Stīvija Niksa, Šerila Krova un Kerija Andervuda.