TOP

4.okt 2020
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
3.okt 2020
Mājdzīvnieki mūsu dzīvēs spēlē lielu lomu - tie ir mūsu uzticamākie draugi, ģimenes locekļi un mierinājums grūtos brīžos. Arī mīluļu ikdiena balstās uz Maslova piramīdas līmeņiem, jo, lai nodzīvotu pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi, svarīgi saņemt ne tikai saimnieku mīlestību, bet arī apmierināt fizioloģiskās un sociālās vajadzības. Kampaņas "Mīluļu dienas" ietvaros Latvijas Kinoloģiskās federācijas (LKF) prezidente, kinoloģe Vija Klučniece atklāj, kas ir būtiskākās lietas laimīgam mājdzīvniekam.
3.okt 2020
Vērts redzēt, apmeklēt, izlasīt: Dūmiņa un Skrastiņš, Kļava, Krūmiņš un Mellis, Izjumovs un Antoņenko, Doroteja, Čaklais un «21. gadsimta Mocarts».
1.okt 2020
Rudens ir ražas laiks, kad pieejami dažādi pašmāju augļi un dārzeņi, arī tādi produkti, kas mēdz pārlieku kairināt kuņģi, veicinot pastiprinātu sālsskābes izdalīšanos. Ja barības vads ir jutīgs, tad drīz vien tiek izjusta arī nepatīkama dedzināšana aiz krūšu kaula. Kā vēl izpaužas atvilnis jeb kuņģa dedzināšana un, kādus priekšnoteikumus ievērojot, varam pašsajūtu uzlabot, skaidro gastroentroloģe Ilona Vilkoite un sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.
27.sep 2020
“Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss” pētījums liecina, ka lielākā daļa (59 %) Latvijas iedzīvotāju savu veselību vērtē kā labu, tomēr katrs trešais (33 %) slimo vairākas reizes gadā. Kā norāda eksperti – tuvojoties gada vēsajai sezonai, slimošana kļūst arvien biežāka, kas signalizē , ka imūnsistēma ir novājināta. Vāja imunitāte var izraisīt virkni veselības problēmas, tāpēc imunoloģe Natālija Gerula un farmaceite Agnese Ritene skaidro, kā laicīgi pamanīt brīdinājuma signālus, ka laiks doties pie ārsta.
27.sep 2020
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
26.sep 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Puķe un Mennika, Celms un Kļavinskis, Krenberga un Sareika, Strazda un Mellis, «Patriarha rudens» un «Nāve ēnā»
25.sep 2020
Teju katram somā vai kabatā glabājas moderns viedtālrunis ar dažādām funkcijām. Piemēram, fotokameru kvalitāte ar katru nākamo viedtālruņa modeli tikai pieaug, tāpēc tās ir teju pielīdzināmas profesionāliem fotoaparātiem. Lai izmantotu šādu kameru potenciālu, noteikti vērts apgūt pāris vērtīgus trikus, kas uzņemtos attēlus padarīs gandrīz ideālus. 
25.sep 2020
No 25. līdz 27. septembrim Ķīpsalā notiek autoindustrijas izstādes “Auto 2020” speciālizlaidums. Piedāvājam TOP 10, kas arī tev ir jāredz klātienē.
25.sep 2020
Vāja imunitāte var izraisīt virkni veselības problēmas, tāpēc imunoloģe Natālija Gerula un farmaceite Agnese Ritene skaidro, kā laicīgi pamanīt brīdinājuma signālus, ka laiks doties pie ārsta.
20.sep 2020
Ierīvēšanās ar spirtu, kāju karsēšana un sīpola ēšana - tās ir tikai dažas, lielākoties no iepriekšējām paaudzēm pārņemtas metodes, kuras pielieto ģimenēs gadījumos, kad ir saaukstēšanās un temperatūra. Farmaceite Zane Melberga norāda, ka slimošanas sākumposmā laikus sākta ārstēšanās ar tautas līdzekļiem var slimību padarīt vieglāku, taču ne pilnībā izārstēt. Kādi ir pieci populārākie tā saucamie "tautas paņēmieni" un ko cīņai pret saaukstēšanos un temperatūru iesaka farmaceite?
20.sep 2020
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
19.sep 2020
Personīgā laika inventarizācija, prioritāšu noteikšana, nozīmīgāko darbu plānu gatavošana dienai, nedēļai un ilgākam laikam, iekļaujot arī personiskus sīkumus, šo plānu sistemātiska pielietošana nes labus rezultātus, ja vēlamies vairāk laika sev, secinājusi starptautiski sertificēta personīgās izaugsmes trenere un iespēju vizionāre Evija Šalte-Novicka.
19.sep 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Zvīgulis un Vimba, Tiguls un Jančevskis, Krauze un Dž. Dž. Džilindžers, Čehovs, Čaklais un «Čello Cēsis»
18.sep 2020
Atgriežoties vēsākam un drēgnākam laikam, aktuālāka kļūst arī saaukstēšanās un vīrusi. Šis ir noslogotāks periods gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem - vairāk stresa, lielāka slodze, vairāk uzturēšanās iekštelpās, kas var vājināt imunitāti. Arī senioriem šajā laikā jākļūst uzmanīgākiem no iespējamas saaukstēšanās un vīrusiem. Kā šajā laikā stiprināt imunitāti un pēc iespējas pasargāt sevi no saslimšanām? Padomos dalās ģimenes ārste Zane Zitmane un farmaceite Zanda Ozoliņa.
14.sep 2020
Satiksme ir dzīvs organisms - tā nepārtraukti mainās. To ietekmē dažādi laikapstākļi, pulksteņa laiki, dienas un dažādi citi faktori. Svarīgi apzināties, ka tas, ka vadām automašīnu katru dienu vēl negarantē, ka darām to pareizi un spēsim reaģēt uz dažādiem ārējiem faktoriem. 
13.sep 2020
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
12.sep 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Jančevska un Burkovska, Maliks un Ozoliņš, Krēmers un Osokins, «Melo-M» un Rudāne, Ziedonis performancē un kartupeļu talkā
11.sep 2020
Mēs atkārtojam to dienu pēc dienas un pat nenojaušam, ka mūsu iearastās darbības var būt bīstamas. Kā mēs kaitējam savām acīm un ko darīt, lai saglabātu izcilu redzi? Latvijas oftalmologs Andrejs Solomatins pastāstīja par 8 ikdienas ieradumiem, kas ir bīstami acīm.
8.sep 2020
Cilvēki uzreiz pēc ēšanas mēdz justies miegaini un vēlas pasnaust. Bet, kā izrādās, tieši no tā vajadzētu izvairīties. Gulēšana vai pat neliela snauda tūlīt pēc ēšanas var izraisīt diskomfortu.