Teniss

14.jun 2010
Šodien publicēti jaunākie ATP un WTA tenisa rangi, kuros savas pozīcijas nav mainījuši Latvijas tenisa līderi. Ernests Gulbis joprojām ir 29. vietā, bet Anastasijai Sevastovai 56. vieta. Arī rangu līderi palikuši nemainīgi – Rafaels Nadals un Serēna Viljamsa.
photo_camera
8.jun 2010
Šajās dienās notiekošajā «French Open» tenisa turnīrā Venusa Viljamsa šokēja skatītājus ar īpaši seksīgu tērpu: melnu mežģīņu kleitiņu, zem kuras it kā nekā nebija... Tenisa mode kļūst aizvien seksīgāka, un reti kurš vairs ievēro šā sporta veida senās ģērbšanās tradīcijas.
7.jun 2010
Neskatoties uz to, ka „French Open” turnīrā liepājniece Anastasija Sevastova piedzīvoja neveiksmi vienspēļu turnīra pirmajā kārtā, WTA rangā viņai izdevies pakāpties vietu augšup un sasniegt kārtējo rekordpozīciju šajā gadā – 58. Kāpums Anastasijai arī dubultspēlēs – 228. vieta.
24.mai 2010
Šodien publicēti jaunākie ATP un WTA tenisa rangi. Anastasija Sevastova WTA rangā pakāpusies par vienu vietu augstāk (57. vieta) un sasniegusi jaunu karjeras rekordu, bet Ernests Gulbis noslīdējis par vienu vietu zemāk.
19.mai 2010
Otro pārliecinošo uzvaru Francijas pilsētas Strasbūras WTA „International” vienspēļu tenisa turnīrā guvusi Latvijas sportiste Anastasija Sevastova. Divos setos (6:1, 6:2) viņa tika galā ar jauno Francijas cerību Kristinu Mladenoviču, izcīnot savu 150. uzvaru starptautisko turnīru ietvaros. Par vietu pusfinālā Sevastova rīt spēkosies ar Vācijas tenisisti Kristinu Baruā (WTA 77.).
18.mai 2010
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova uzvarējusi sesto spēli pēc kārtas WTA līmeņa turnīros. Šodien Strasbūras WTA „International” sacensību pirmajā kārtā viņa 47 minūšu laikā tika galā ar savu vienaudzi, kolumbieti Marianu Duke Marino (WTA 101.) – 6:1, 6:1.
17.mai 2010
Publicēti jaunākie ATP un WTA tenisa rangi, kurā jaunas rekordpozīcijas sasnieguši mūsu vadošie tenisisti Ernests Gulbis un Anastasija Sevastova. Ernests pēc iekļūšanas ceturtdaļfinālā Madridē pacēlies uz 27. vietu, bet Anastasija, pat nespēlējot turnīros, tikusi uz 58. pozīciju.
14.mai 2010
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis vēlā ceturtdienas vakarā sasniedzis Madrides ''Masters 1000'' turnīra ceturtdaļfinālu. 3. kārtas spēlē Gulbis divos setos tika galā ar spāni Felisiano Lopesu – 6:2, 7:6(0). Ceturtdaļfinālā Ernests tiksies ar ranga līderi Rodžeru Federeru.
7.mai 2010
Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova pirmo reizi iekļuvusi WTA tūres turnīra finālā, šodien Eštorilas (Portugāle) turnīra pusfinālā trīs setos pieveicot ķīnieti Šuaju Penu – 6:7(6), 6:1, 6:3.
7.mai 2010
Bijusī Vimbldonas uzvarētāja šveiciešu tenisiste Martina Hingisa šosezon atgriezīsies kortā - pārī ar krievieti Annu Kurņikovu Marina piedalīsies veterānu dubultspēļu turnīrā "All England Club".
6.mai 2010
Latvijas dāmu tenisa līdere Anastasija Sevastova sasniegusi karjeras otro WTA pusfinālu, šodien Eštorilas turnīra ceturtdaļfinālā divos setos ar 7:6(6), 6:2 pieveicot Austrāliju pārstāvošo krievieti Anastasiju Rodionovu.
6.mai 2010
Eštorilas (Portugāle) WTA „International” sērijas vienspēļu turnīrā šodien tiks aizvadītas ceturtdaļfinālu spēles. 15:00 pēc Latvijas laika kortos dosies arī mūsu tenisiste Anastasija Sevastova, kura mačā pret Anastasiju Rodionovu (Austrālija) centīsies nodrošināt iekļūšanu sacensību pusfinālā.
5.mai 2010
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien bez liekas aizķeršanās sasniegusi Portugāles pilsētas Eštorilas WTA vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālu. Divu setu spēlē mūsu sportiste ar 6:1, 4:2 uzveica Japānas veterāni, 39 gadus veco Kimiko Dati Krumu (japāniete maču nepabeidza).
1.mai 2010
Latvijas sportists Ernests Gulbis šodien kļuva par pirmo tenisistu šajā sezonā, kurš spējis uzvarēt setu māla seguma kortos pret spāni Rafaelu Nadalu, tomēr izvairīties no zaudējuma pusfināla spēlē mūsu sportistam neizdevās – 4:6, 6:3, 4:6. Romas ATP "Masters Series" turnīrā Gulbis nopelnīja 360 reitinga punktus, kā arī 103 450 eiro prēmiju.
1.mai 2010
Latvijas tenisists Ernests Gulbis piektdienas vakarā izcīnījis ceturto uzvaru prestižajā Romas ATP „Masters Series” tenisa turnīrā, ceturtdaļfināla spēlē ar 7:6(6), 6:1 pieveicot spāni Felisiano Lopesu. Pusfinālā bez Ernesta iekļuvuši arī trīs Spānijas tenisisti, bet mūsu sportista pretinieks sestdien 17:00 būs „māla karalis” Rafaels Nadals.
29.apr 2010
Latvijas pirmā rakete Ernests Gulbis sasniedzis Romas ''Masters 1000'' turnīra ceturtdaļfinālu. Gulbis 3. kārtas spēlē smagā cīņā tika galā ar itāli Filipo Volandri – 6:2, 3:6, 7:6(4).
28.apr 2010
ATP ranga līderis Rodžers Federers pēc vakar piedzīvotā zaudējuma Romas ''Masters 1000'' turnīra otrajā kārtā Ernestam Gulbim (6:2, 1:6, 5:7) atzina, ka nospēlējis ļoti vāji un slavēja Gulbi, paredzot viņam lielisku nākotni.
28.apr 2010
2010. gada 27. aprīli Latvijas tenisa vēsturē droši varēs atzīmēt ar sarkano krāsu. Romas ATP Masters Series tenisa turnīra 2. kārtas spēlē Ernests Gulbis trijos setos pieveica ranga līderi šveicieti Rodžeru Federeru – 2:6, 6:1, 7:5, tiekot pie, iespējams, nozīmīgākās uzvaras savā karjerā.
27.apr 2010
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien sarūpējis pamatīgu pārsteigumu Romas ATP „Masters Series” tenisa turnīrā. 2. kārtas mačā viņš ar 2:6, 6:1, 7:5 apspēlēja ATP ranga līderi Rodžeru Federeru, gūstot nozīmīgāko uzvaru savā karjerā.
26.apr 2010
Latvijas tenisa pirmais numurs Ernests Gulbis ar piekto mēģinājumu beidzot spējis uzvarēt kiprieti Markosu Bagdati (6:2, 6:2), iekļūstot Romas ''Masters 1000'' turnīra otrajā kārtā, kur viņu gaida tikšanās ar ranga līderi Rodžeru Federeru.