Teniss

8.jan 2018
Divu pagājušās sezonas "Grand Slam" turnīru uzvarētāju veidotā Aļonas Ostapenko un Slounas Stīvensas komanda nespēja pārvarēt Sidnejas "Premier" dubultspēļu turnīra 1. kārtu, ar 6:1, 4:6, 8:10 zaudējot Katerinas Bondarenko un Keisijas Delakvas duetam.
8.jan 2018
Anastasijai Sevastovai (WTA 15.) Sidnejas turnīra 1. kārtas cīņā neizdevās apturēt bijušās finālistes Dominikas Cibulkovas uzbrukumus, ranga 26. vietā esošajai slovākietei zaudējot ar 3:6, 1:6.
7.jan 2018
Aļonai Ostapenko (WTA 7.) sezonas pirmās uzvaras gaidīšana būs jāatliek uz "Australian Open", jo Sidnejā to gūt neizdevās, ar 6:7(3), 1:6 piekāpjoties bijušajai pasaules astotajai raketei Jekaterinai Makarovai, kurai pašreiz reitingā 33. vieta.
5.jan 2018
Pagājušā gada "Australian Open" čempione Serēna Viljamsa, kura pērn septīto reizi triumfēja Melburnā, 10 dienas pirms prestižā turnīra sākuma paziņoja par nespēlēšanu gada pirmajā "Grand Slam" turnīrā.
5.jan 2018
Anastasijai Sevastovai (WTA 16.) joprojām nav izdevies iekļūt "Premier" finālā, piektdien Brisbenā trešo reizi zaudējot šī līmeņa turnīru pusfinālā, kad viņa ar 6:7(3), 4:6 piekāpās spēcīgi uzbrukušajai Baltkrievijas tenisistei Aleksandrai Sasnovičai (WTA 88.).
4.jan 2018
Anastasija Sevastova pēc uzvaras Brisbenas "Premier" turnīra ceturtdaļfinālā pret Aleksandru Kruniču (6:2, 6:4) atzīmēja savas serves lielo nozīmi grūtos brīžos, kuru viņai šodien netrūka.
4.jan 2018
Jau sezonas pirmajā turnīrā līdz pusfinālam tika Anastasija Sevastova (WTA 16.), kura Brisbenā ar 6:2, 6:4 apspēlēja ranga 53. vietā esošo Serbijas tenisisti Aleksandru Kruniču, savstarpējos mačos panākot neizšķirtu 3-3.
2.jan 2018
Ar zaudējumu jauno sezonu sāka Latvijas spēcīgākā tenisiste Aļona Ostapenko (WTA 7.), kura Šeņdžeņas "International" sērijas turnīrā ar 1:6, 4:6 piekāpās daudz labāk servējušajai Čehijas tenisistei Kristīnai Pliškovai (WTA 61.). Pirmajā setā pie rezultāta 0:3 Ostapenko pārtraukumā neslēpa neapmierinātību ar savu sniegumu un tā brīža bezspēcīgumu kortā un savai mātei un trenerei Jeļenai Jakovļevai lika doties prom.
24.dec 2017
Šodien kļuva zināms, ka titulētā ASV tenisiste Serēna Viljamsa, kura nav spēlējusi kopš uzvaras janvārī "Australian Open", gada nogalē viesosies paraugturnīrā Abū Dabī, kur gada priekšpēdējā dienā sacentīsies ar Latvijas labāko tenisisti Aļonu Ostapenko.
24.dec 2017
Aļona Ostapenko Taizemes pilsētā Huahinā notikušajā četru Top 10 spēlētāju paraugturnīrā finišēja pēdējā vietā, zaudējot arī savā otrajā cīņā, kurā viņa ar 3:6, 2:6 atzina Johannas Kontas pārākumu.
22.dec 2017
Latvijas dāmu tenisa trešā rakete Diāna Marcinkeviča piektdien iekļuva Mumbajas ITF 25 000 vienspēļu turnīra finālā un kopā ar Spānijas tenisisti Georginu Garsiju-Peresu uzvarēja dubultspēļu sacensību titula mačā.
21.dec 2017
Jau ziņots par LOVE TV radošo Adventes kalendāru, kur katru dienu kāda nedaudz apģerbta modele parāda kādu veidu, kā sportot.
19.dec 2017
Šonedēļ savu dalību Latvijas tenisa izlasē februārī notiekošajā Fed Cup turnīrā ir apstiprinājušas abas Latvijas labākās tenisistes – Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova.
photo_camera
13.nov 2017
10.novembrī, Rīgā, Kalnciema ielā 207, tika atklāta jauna tenisa halle, kas nodēvēta Aļonas Ostapenko vārdā, kura šogad uzvarēja Francijas atklāto čempionātu tenisā, kas ir prestižākais tenisa čempionāts pasaulē, iegūstot Rolanda Garosa kausu un tādējādi nesot slavu Latvijas tenisam visā pasaulē.
7.nov 2017
"Latvijas Pasts" izdevis tenisistei Aļonai Ostapenko veltītu pastmarku bloku, informēja pasta pārstāvji.
4.nov 2017
Anastasijai Sevastovai (WTA 15.) karjeras labākā sezona beidzās ar bezierunu zaudējumu Ķīnas pilsētā Džuhajā notiekošā "WTA Elite Trophy" turnīra pusfinālā, kur viņa ar 3:6, 3:6 zaudēja reitingā trīs pozīcijas zemāk esošajai Vācijas tenisistei Jūlijai Gērgesai.
4.nov 2017
Anastasija Sevastova (WTA 15.) šodien plkst. 10:30 "WTA Elite Trophy" pusfinālā tiksies ar rangā trīs pozīcijas zemāk esošo Vācijas tenisisti Jūliju Gērgesu, kuru šogad pieveica Maljorkas finālā.
2.nov 2017
Anastasija Sevastova (WTA 15.) uzvarēja arī otrajā mačā Džuhajā notiekošajā "WTA Elite Trophy" turnīrā, ar 6:3, 6:4 pieveicot reitingā astoņas pozīcijas zemāk esošo čehieti Barboru Stricovu. Uzvara grupā Sevastovai nodrošināja Ķīnā notiekošā turnīra pusfinālu.
1.nov 2017
Anastasija Sevastova (WTA 15.) Ķīnā notiekošo "WTA Elite Trophy" turnīru trešdien sāka ar 7:5, 6:3 uzvaru pār rangā divas pozīcijas augstāk esošo ASV tenisisti Slounu Stīvensu, kurai septembrī zaudēja "US Open" ceturtdaļfinālā.
1.nov 2017
Anastasija Sevastova (WTA 15.) šodien plkst. 13:00 aizvadīs debijas spēli Ķīnas pilsētā Džuhajā notiekošajā "WTA Elite Trophy" turnīrā, tiekoties ar "US Open" čempioni Slounu Stīvensu (WTA 13.), kurai septembrī piekāpās ceturtdaļfinālā Ņujorkā.