\\Sports
Pretinieces slavē Ostapenko un Sevastovu
 
©lts.lv

Pēc tam, kad Latvijas izlase Federācijas kausa izcīņā pārspēja Krievijas izlasi, pretinieces savas valsts preses izdevumos neskopojās slavēt mūsu tenisistes.

"Mēs gaidījām smagu maču un tas tieši tāds arī izvērtās. Latvija ir stipra komanda," pēc dueļa teica Krievijas izlases kapteinis Igors Andrejevs, kurš amatā stājās vien šī mēneša sākumā. "Viss duelis sastāvēja no epizodēm. Uzvarēja tas, kurš spēja tās visas realizēt. Ja tas būtu izdevies mums, uzvarētu mēs. Kopumā man liekas, ka visi parādīja cienījamu spēli un kvalitatīvu tenisu."

"Man neizdevās uzvarēt nevienā spēlē. Tomēr tajā pat laikā izdarīju visu, ko spēju. Es cīnījos, bet bija smagi," pauda Krievijas izlases spēlētāja Jekaterina Makarova. "Radās iespaids, ka viņas jūtas ļoti komfortabli un ērti. Ērāk nekā mēs."

"Ir tāds teicies, ka, "lai paceltos, nepieciešams sāpīgi nokrist". Domāju, tas tagad ir par mūsu izlasi. Jā, nokritīsim uz zemāku grupu, kur nebūs vienkārši, jo arī tur ir spēcīgas komandas - jaunas un sen vārījušās tajā vidē," izteicās Jeļena Vesņina. Tomēr visi zina cik spēcīgs pretinieks ir Krievijas izlase. Mūsu meitenes spēlē no visas dvēseles un sirds.

Runājot par šo maču, varu tikai slavēt Latvijas izlasi. Viņas parādīja spēcīgu, bezbailīgu un sabalansētu tenisu. Šis ir viens atsevišķs mačs, kurš nosliecās par labu Latvijai. Neko darīt, tā sportā gadās."

"Mums bija ļoti sarežģīts pretinieks. Nevajag aizmirst, ka Ostapenko ir "Grand Slam" tituls, kas parāda viņas līmeni. Mani vairāk pārsteidza cik stabili viņa šeit spēlēja. Divus mačus pēc kārtas aizvadīt ir pietiekami sarežģīti," stāstīja cita Krievijas izlases spēlētāja Anastasija Pavļučenkova. "Šodien viņa bija spēcīgāka nekā es, tomēr uzskatu, ka arī pati spēlēju labi. Vienkārši kaut kur neizdevās līdz galam. Latvija bija objektīvi spēcīgāka, bet mums nedaudz pietrūka."

"Ne pārāk mīlu dubultspēli, tomēr Ļena man deva padomus un tas palīdzēja. Gribējās dubultspēlē uzvarēt, lai dueli noslēgtu vismaz 2-3 nevis 1-4. Uzskatu, ka nevis mēs zaudējām, bet Latvija uzvarēja. Pat nezinu, kam šodien būtu jāiet laukumā, lai apturētu Ostapenko un Sevastovu. Viņas bija spēcīgākas. Ja mēs būsim gatavas un mums dos iespēju, nepaliksim ilgi zemākā grupā."