Teniss

11.sep 2018
Joprojām nerimstas kaislības ap "US Open" sieviešu finālu un Serēnas Viljamsas uzvedību. Kāds anonīms tiesnesis pat pieļāvis iespēju, ka viņa amata brāļi varētu atteikties apkalpot mačus ar Viljamsas līdzdalību, kamēr viņa neatvainosies par Karlosam Ramosam veltītajiem vārdiem.
10.sep 2018
Aļona Ostapenko pēc sezonas pēdējā "Grand Slam" turnīrā WTA rangā saglabāja 10. vietu, bet Anastasija Sevastova, neskatoties uz karjeras labākā rezultāta sasniegšanu, nedaudz atkāpusies, ieņemot 19. vietu.
10.sep 2018
Novaks Džokovičs "US Open" finālā ar 6:3, 7:6(4), 6:3 pieveica Huanu Martinu Del Potro, trešo reizi triumfējot Ņujorkā. Serbijas tenisists ar šo panākumu "Grand Slam" tituliem bagātāko spēlētāju saraksta 3. vietā noķēra Pītu Samprasu.
9.sep 2018
20 gadus vecā Japānas tenisiste Naomi Osaka kļuva par savas valsts vēsturē pirmo "Grand Slam" čempioni vienspēļu turnīros, "US Open" finālā ar 6:2, 6:4 sakaujot savu elku Serēnu Viljamsu. Amerikāniete incidentiem bagātā otrajā setā par vairākiem pārkāpumiem dabūja soda geimu.
8.sep 2018
Rafaelam Nadalam "US Open" titula aizstāvēšana beidzās pusfinālā, kur viņš noguruma un labā ceļgala savainojuma dēļ padevās pēc nospēlētiem diviem setiem mačā pret Huanu Martinu Del Potro – 6:7(3), 2:6. Novaks Džokovičs otrajā pusfinālā ar 6:3, 6:4, 6:2 kārtējo reizi uzvarēja Kei Nišikori.
7.sep 2018
Talantīgā Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko, kas nupat atgriezusies WTA ranga pirmajā desmitniekā, sāk izvērtēt, kur ieguldīt savus sportā nopelnītos līdzekļus. Viens no plāniem ir ieguldījumi nekustamajā īpašumā.
7.sep 2018
Anastasija Sevastova pēc zaudētā “US Open” pusfināla Serēnai Viljamsai neslēpa sarūgtinājumu, bet vienlaikus uz kopējo situāciju spēja paskatīties objektīvi. “Ņujorkā vinnēju divas pirmā desmitnieka spēlētājas, pierādīju, ka varu cīnīties ar labākajām, ieguvu pārliecību. Šogad uzvarēt nesanāks, varbūt nākamgad,” paveikto rezumēja Sevastova.
photo_camera
7.sep 2018
Pirmoreiz spēlējot "Grand Slam" pusfinālā, Anastasija Sevastova (WTA 18.) tika pie agra 2:0 pārsvara pret bijušo pasaules pirmo raketi Serēnu Viljamsu (WTA 26.), bet mača turpinājumā pret seškārtējo "US Open" čempioni spēja uzvarēt tikai vienā geimā, ciešot zaudējumu ar 3:6, 0:6.
6.sep 2018
Ceturtdien Latvijas tenisiste Anastasija Sevatova „US Open” pusfinālā cīnīsies ar 21. gadsimta slavenāko un labāko tenisa spēlētāju Serēnu Viljamsu. Sevastova pirmoreiz spēlēs „Grand Slam” pusfinālā, un viņas izredzes uz uzvaru tiek novērtētas ļoti pieticīgi, taču Latvijas līdzjutēju un Sevastovas cerības uz sensacionālu vietu „US Open” finālā tas neapdzēš.
6.sep 2018
Anastasija Sevastova (WTA 18.) plkst. 2:00 ceturtdienas naktī Ņujorkā "US Open" pusfinālā tiksies ar bijušo ranga līderi Serēnu Viljamsu (WTA 26.), kura sešas reizes uzvarējusi šajā turnīrā un izcīnījusi kopumā 23 "Grand Slam" titulus.
5.sep 2018
Anastasijas Sevastovas un Anastasijas Pavļučenkovas duets "US Open" ceturtdaļfināla mačā bez lielām iespējām zaudēja Ķīnas un Austrālijas komandai Šuaja Džana/Samanta Stousura – 2:6, 3:6.
5.sep 2018
Par Anastasijas Sevastovas pretinieci ceturtdien gaidāmajā "US Open" pusfinālā kļuva seškārtējā čempione Serēna Viljamsa, kura ar 6:4, 6:3 sakāva Karolīnu Pliškovu.
5.sep 2018
"Viņas abas spēlē agresīvi, servē ļoti labi. Man būs jāatrod tam risinājumi, kādi saīsinātie sitieni," pēc uzvaras pār Slounu Stīvensu "US Open" ceturtdaļfinālā Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ar smaidu komentēja gaidāmos pusfināla spēli pret Serēnu Viljamsu vai Karolīnu Pliškovu
4.sep 2018
Anastasija Sevastova (WTA 18.) "US Open" ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6:2, 6:3 pieveica pagājušā gada čempioni Slounu Stīvensu (WTA 3.), pirmoreiz iekļūstot "Grand Slam" sacensību pusfinālā.
4.sep 2018
Anastasija Sevastova ar Krievijas tenisisti Anastasiju Pavļučenkovu neizsēto komandu mačā "US Open" 3. kārtā ar rezultātu 6:4, 6:3 uzvarēja ASV duetu Kerolaina Dolehaida/Kristīna Makheila.
3.sep 2018
Anastasija Sevastova (WTA 18.) "US Open" 4. kārtas mačā ar 6:3, 1:6, 6:0 sakāva Ukrainas labāko spēlētāju Eļinu Svitoļinu (WTA 7.), gūstot sezonas lielāko uzvaru un trešo gadu pēc kārtas iekļūstot "US Open" ceturtdaļfinālā.
2.sep 2018
Anastasija Sevastova (WTA 18.) "US Open" 4. kārtas mačā pusnaktī pēc Latvijas laika tiksies ar Ukrainas tenisa līderi Eļinu Svitoļinu (WTA 7.), kurai zaudēja abu vienīgajā iepriekšējā mačā, kad Svitoļina vēl bija otrā simta spēlētāja.
2.sep 2018
Aļonai Ostapenko (WTA 10.) "US Open" beidzās ar pamatīgu sakāvi pret 2006. gada čempioni Mariju Šarapovu (WTA 22.), kurai pretoties izdevās vien epizodiski, tāpēc jāsamierinās ar 3:6, 2:6 sagrāvi.
1.sep 2018
Anastasija Sevastova Ņujorkā beidzot pirmoreiz iekļuva "Grand Slam" dubultspēļu sacensību 3. kārtā jeb astotdaļfinālā, kas izdevās ar veiksmes palīdzību, kad ar 4:6, 7:6(1), 7:6(4) uzvarētajā mačā pret Slovākijas duetu Viktorija Kužmova/Magdalēna Ribarikova pretiniecēm bija divas mačbumbas, no kurām viena ar ļoti labu iespēju.