Peldsezona

6.jūl
Naktī uz sestdienu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Augšdaugavas novada Dvietes pagastu, kur cilvēks Daugavā aizpeldējis līdz salai, kas atrodas aptuveni 300 metru attālumā no krasta, bet saviem spēkiem krastā vairs nespēj nokļūt, aģentūrai LETA pavēstīja dienestā.
10.jun
Jūsu bērna peldkostīma krāsa var ietekmēt viņa drošību peldbaseinā vai pludmalē. Tā norāda ūdens drošības eksperti, kuri ir rūpīgi izpētījuši, kā peldkostīma tonis var ietekmēt bērna redzamību zem ūdens.
15.mai
Šodien sākoties jaunajai peldsezonai, visās Latvijas oficiālajās Veselības inspekcija (VI) veikusi sezonas pirmās ūdens kvalitātes pārbaudes oficiālajās peldvietās, un tajās ūdens kvalitāte atbilst prasībām, informē inspekcija.
15.mai
15. maijā Latvijā atklāta oficiālā peldsezona un tā kā šīs nedēļas laikapstākļu prognoze daudzus mudinās doties atpūsties pie ūdens, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem.
15.mai 2023
Lai gan vidējā ūdens temperatūra Ventspils pludmalē šobrīd ir vien 9 °C, kas vasaras peldei vēl ir par aukstu, šodien visā Latvijā ir sākusies oficiālā peldsezona, informē Ventspils Komunālā pārvalde.
16.sep 2022
Līdz ar rudens iestāšanos Rīgā oficiāli noslēgusies arī peldsezona, kas ilgusi no 15.maija līdz 15.septembrim.
15.sep 2022
Šodien visā Latvijā noslēdzas oficiālā peldsezona, skaidro Veselības inspekcija (VI).
20.mai 2022
Šodien plkst.12 Lucavsalas līča peldvietā notiks peldsezonas atklāšanas pasākums, informē Rīgas domes komunikācijas pārvalde.
2.jūl 2021
Kopš oficiālās peldsezonas atklāšanas 15.maijā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) no ūdenstilpēm izcēlis 26 bojāgājušus cilvēkus, informēja VUGD.
21.mai 2021
Oficiāli atklājot peldsezonu, Rīgā šodien no plkst.11 līdz 12 Lucavsalas peldvietā pašvaldības policijas darbinieki demonstrēs profesionālās spējas un ekipējumu, tostarp rādot arī cilvēku glābšanas paraugdemonstrējumus, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
15.sep 2019
Šodien visā Latvijā noslēdzas oficiālā peldsezona, informēja Veselības inspekcijā (VI).
3.jun 2019
Lai aizsargātu reto un īpaši aizsargājamo ūdens augu Dortmaņa lobēliju no 1. jūnija līdz 15. augustam noteikts liegums peldēties Piejūras dabas parkā esošajā Ummja ezerā un Dabas aizsardzības pārvalde (Pārvalde) aicina šajā laikā atpūtai uz ūdens un pie tā izvēlēties citas ūdenstilpnes tuvākajā apkārtnē.
1.apr 2019
31. martā, Lilastes pludmalē pulcējās 100 peldētāju un tikpat daudz viņu atbalstītāju, lai piedalītos unikālā pasākumā Latvijā – pavasara emociju peldē „SWIMs 2019”. SWIMs vieno pozitīvus un drosmīgus cilvēkus, visus tos, kuri ir gatavi iziet ārpus komforta zonas, lai tur sastaptos ar neaizmirstamām emocijām.
15.sep 2018
Šodien visā Latvijā oficiāli noslēdzas peldsezona, informēja Veselības inspekcijā (VI).
15.mai 2018
Lai gan silto laika apstākļu dēļ daudzi Latvijas iedzīvotāji šogad jau ir izmantojuši iespēju atpūsties ūdenstilpju tuvumā un arī nopeldēties, oficiāli peldsezona sāksies otrdien, 15. maijā.
29.sep 2017
Aizvadītajā peldsezonā sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanai Jūrmalas peldvietās septiņās glābšanas stacijās strādāja 36 glābēji. Kopumā dienestā reģistrēti 487 notikumi, kuros bija nepieciešama glābēju iesaiste. Pēc oficiālās peldsezonas beigām, klusajā sezonā darbu Jūrmalā turpina trīs glābšanas stacijas.
19.mai 2017
Juglas upē šodien noslīcis vīrietis. Tas ir pirmais traģiskais negadījums oficiālās peldsezonas laikā, informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP).
15.mai 2017
Oficiālās peldsezonas pirmajā dienā ūdens temperatūra Latvijas upēs un ezeros ir +10..+15 grādu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
15.mai 2017
Latvijā šodien sākas oficiālā peldsezona, lai gan ūdens temperatūra vēl ir zema un peldēšanai nav piemērota, informēja Veselības inspekcijā.