Padomi

24.mar 2021
Kamēr vieni uzmanīgi seko līdzi visiem epidemiologu noteikumiem, lai saslimtu ar Covid-19, mazgājot rokas, ievērojot distanci, kā arī izvairoties no sabiedriskām vietām, citi meklē brīnumlīdzekļus un cenšas ticēt dažādiem tautas medicīnas un veiklu uzņēmēju piedāvājumiem.
20.mar 2021
Pandēmijas laikā lietoto auto tirgus ir īpaši aktīvs, bet kā tajā orientēties iesācējam? Lai palīdzētu klientiem sagatavoties auto iegādei, Citadeles eksperti un mūziķis Kaspars Zemītis, kurš pēc pirmās izglītības ir tehniķis - mehāniķis, ir sagatavojuši padomus, lai izvairītos no visbiežāk pieļautajām kļūdām.
15.mar 2021
Lai gan kopējos Covid-19 saslimstības rādītājos vērojama stabilizācija, bet dažās iedzīvotāju vecuma grupās saslimstība sāk arī samazināties, saslimstība ar Covid-19 pieaug bērnu vidū. Sākoties skolēnu pavasara brīvlaikam, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti atgādina - arī bērniem un pusaudžiem jāievēro drošības pasākumi Covid-19 izplatības samazināšanai.
13.mar 2021
Pēc tam, kad pieņemts lēmums par jauna dzīvokļa iegādi, seko dažādu piedāvājumu izvērtēšanas un apskates posms. Kādām niansēm būtiski pievērst uzmanību, lai tās nākotnē nekļūtu par apgrūtinājumu - skaidro Luminor bankas mājokļa kreditēšanas eksperts Kaspars Sausais.
10.mar 2021
Pavasarim Baltijas valstīs ir raksturīga bieža laikapstākļu maiņa, siltuma uzplaiksnījumiem dienā mijoties ar ziemīgām temperatūrām naktī. Lielās temperatūras atšķirības ir pārbaudījums autobraucējiem, kuriem jāpiemērojas abu gadalaiku - siltā un aukstā - kombinācijai un jābūt gataviem visiem pārsteigumiem uz ceļa.
8.mar 2021
Atšķirtības sindroms ir suņa stresa reakcija uz saimnieka prombūtni. Suņi, kas ir pārlieku pieķērušies saimniekiem, ir vairāk pakļauti riskam piedzīvot atšķirtības sindromu.
7.mar 2021
Pēdējā gada notikumi daudziem ievērojami mainījuši gan sadzīvi, gan darba vidi. Pirmie izaicinājumi jau ir pārvarēti - ir apgūti attālinātā darba principi, iepazītas pirmās nepieciešamības tehnoloģijas un izveidoti jauni darba modeļi.
7.mar 2021
Nereti bērnu kārotākā dāvana dzimšanas dienā ir telefons, lai dalītos ikdienā piedzīvotajā gan ar vienaudžiem, gan sociālajos tīklos. Bērniem un jauniešiem ir svarīgi iet līdzi laikam un tehnoloģiju plašajām iespējām, lai neatpaliktu no saviem vienaudžiem, bet līdz ar modernajām tendencēm nāk jaunas atbildības gan vecākiem, gan tehnoloģiju ražotājiem.
7.mar 2021
Neskatoties uz to, ka Covid-19 pandēmijas dēļ svētkus nav iespējams svinēt kā ierasts, tos neviens nav atcēlis. Tas attiecināms arī uz Starptautisko sieviešu dienu 8. martā. Vizāžiste Krista Zvirgzdiņa sadarbībā ar Artistry Studio apkopojusi piecus ieteikumus, kā izveidot pavasarīgi svaigu grimu mājās apstākļos, pie tam sekojot jaunākajām pasaules tendencēm. Turklāt tas aizņems ne vairāk kā 15 minūtes.
28.feb 2021
Tuvojoties skolēnu brīvlaikam, ko nepacietīgi gaida ne tikai bērni, bet arī no attālināto mācību savienošanas ar citiem pienākumiem krietni pagurušie vecāki, paredzama arī lielāka ceļošanas intensitāte uz zemēm, kur saule jau uzkāpusi zenītā.
27.feb 2021
Lai arī strijas nav veselībai kaitīgas, to parādīšanās uz ķermeņa var radīt diskomfortu. Biežāk par strijām uztraucas jaunās māmiņas, jo tās pastiprināti veidojas,  ādai strauji izstiepjoties, taču striju veidošanos ietekmē dažādi faktori – arī ādas elastība un mitruma līmenis. Kas jāņem vērā, rūpējoties par ķermeņa ādu, lai mazinātu striju veidošanos, skaidro aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa. 
21.feb 2021
Vīna dzeršanas kultūra jau sen vairs nav paredzēta tikai izredzēto elitei, tomēr būsim godīgi, vīna baudīšanas tradīciju vēsture mūsu valstī ir visai jauna, tāpēc vēl arvien netrūkst cilvēku, kas vīnu pērk, tāpēc, ka tam skaista etiķete un kārdinošais apraksts sola vijolīšu pēcgaršu, taču patiesu baudu no šī dievu dzēriena gūst reti. Iespējams, tieši šis brīdis, kad visa pasaule šķiet ieguvusi mazliet lēnāku ritmu, ir īstais, lai sāktu apgūt vīna zinības un iemācītos šo dzērienu patiesi izbaudīt.
21.feb 2021
Katram saimniekam/cei ir savi virtuves noslēpumi, kas palīdz ikdienā. Taču nenāk par ļaunu, kādreiz kādu kulinārijas gudrību aizgūt arī no citiem, īpaši, ja tie ir pārbaudīti triki, kas atvieglos dzīvi.
15.feb 2021
Daudziem ķīmija saistās ar periodiskajām tabulām, laboratorijām un formulām, tomēr ikdienā tā ir klātesoša visiem, piemēram, ēst gatavošanā vai mājas uzkopšanā. Šie četri ieteikumi palīdzēs mudināt bērnus izzināt arī ķīmijas praktisko un aizraujošo pusi. 
13.feb 2021
Kopš pirmdienas, 8.februāra, stājoties spēkā jaunajiem valdības ierobežojumiem, praksē tiek uzsākts jaunais, vēl drošākas tirdzniecības koncepts, kas nosaka primāri divas būtiskākās lietas - vēl mazāk cilvēku veikalos un vēl stingrāka uzraudzība.
7.feb 2021
Valstī noteikto ierobežojumu laikā 34% Latvijas iedzīvotāju strādāja mājās. Katrs piektais labprāt turpinātu veikt savus darba pienākumus mājās arī turpmāk. Tomēr ne vienmēr viss ir vienkārši - darbs no mājām var radīt grūtības koncentrēties un būt produktīvākiem. Cieš arī darba un privātās dzīves līdzsvars, 14% aptaujāto atzina, ka tas ir strauji pasliktinājies. Īpaši sarežģītā situācijā ir kuplas ģimenes, kas mitinās šauros mājokļos, tomēr interjera dizaineri zina - ar dažiem praktiskiem knifiem pat nelielu telpu ir iespējams iekārtot tā, lai līdzsvarotu darba un privāto dzīvi.
10.jan 2021
Pat daudzus gadus pēc nāves princese Diāna joprojām tiek pieminēta un dievināta sava brīvā gara un personības dēļ. Tas bija manāms arī Diānas unikālajā stilā. Portāls "Bright Side" apkopojis Diānas stila trikus, kas būs noderīgi arī mūsdienu modes dāmām.
19.dec 2020
Ziemassvētki ir priecīgs laiks bērniem, kad viņi saņem ilgi gaidītās un mūsu, pieaugušo sarūpētās dāvanas. Bērnu slimnīcas ārsti aicina katru, kurš pērk dāvanas, apzināties, ka viņu uzdevums ir ne tikai iepriecināt un izpildīt vēlmes, bet arī pārliecināties, ka dāvana ir droša un nekādā veidā neapdraud bērnu veselību vai pat dzīvību. Reizēm šķietami interesantas, radošumu attīstošas rotaļlietas var izrādīties dzīvībai un veselībai bīstamas, kā to pierādīja arī nesenie gadījumi, kad Bērnu slimnīcā dažu nedēļu laikā nonāca vairāki bērni, kas bija apēduši magnētus.