NHL

photo_camera
1.jun 2017
Gūstot trīs vārtus trīs minūtēs pēdējās trešdaļas sākumā, Pitsburgas "Penguins" ar rezultātu 4:1 Stenlija kausa izcīņas otrajā finālsērijas spēlē pieveica Nešvilas "Predators" un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 2:0.
30.mai 2017
Nacionālā hokeja līga paziņojusi, ka nākamajā sezonā divas spēles starp Otavas "Senators" un Kolorado "Avalanche" – 10. un 11. novembrī – tiks aizvadītas Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā.
10.apr 2017
Naktī uz pirmdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas pēdējās regulārās sezonas spēles, noskaidrojoties visiem Stenlija kausa izcīņas dueļiem pirmajā izslēgšanas turnīra kārtā. Savukārt "Oilers" kapteinis Konors Makdeivids kļuva par vienīgo spēlētāju sezonā, kas sakrāja vismaz simt rezultativitātes punktu.
4.apr 2017
Nacionālā hokeja līga oficiāli paziņojusi, ka nepiedalīsies Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Paziņojumā teikts, ka vairāku mēnešu laikā nav izveidojies dialogs un ka Starptautiskā olimpiskā komiteja tikai uzbrukusi, ne piedāvājusi risinājumus.
29.mar 2017
Latvijas izlases rindas šonedēļ papildinājis Zemgus Girgensons. Zemga NHL karjera pēdējos pāris gadus attīstījusies visnotaļ nedroši, un daudziem varbūt jau piemirsies, ka lielajā līgā tobrīd 18 gadus vecais latvietis savulaik ienāca skaļi – gūstot vārtus jau ar savu pirmo metienu.
18.jan 2017
Nacionālajā hokeja līgā neveiksmīgs otrais periods lika zaudējumu piedzīvot Bufalo "Sabres", ar 3:4 piekāpjoties Toronto "Maple Leafs". Zemgus Girgensons 58. minūtē palīdzēja atdzīvināt Bufalo izredzes, ar rezultatīvu piespēli piedaloties vārtu guvumā, kā arī ieguva savu sezonas labāko lietderības koeficientu +2.
4.jan 2017
Nacionālās hokeja līgas aizvadītās nakts mačā Bufalo "Sabres" latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons guva vārtus, palīdzot apspēlēt Ņujorkas "Rangers" (4:1).
1.dec 2016
Nacionālajā hokeja līgā Ņujorkas "Islanders" noslēdzošajā trešdaļā nenoturēja trīs vārtu pārsvaru, tomēr tika pie laimīgas uzvaras ar 5:3 pret čempioni Pitsburgas "Penguins". 27 sekundes līdz beigām vadību atjaunoja Anderss Lī, bet tikai trīs sekundes vēlāk iemeta Nikolajs Kuļomins, tādējādi atkārtojot rekordu.
5.nov 2016
Nacionālajā hokeja līgā pirmo zaudējumu pamatlaikā šosezon piedzīvoja līdere Monreālas "Canadiens". Turklāt kādu zaudējumu – izbraukumā ar 0:10 pret Kolumbusas "Blue Jackets". Kolumbusai tā bija pārliecinošākā uzvara komandas vēsturē, bet Monreāla atkārtoja savu antirekordu, ar desmit vārtu starpību zaudējot piekto reizi vēsturē. Pēdējoreiz tas notika 1995. gada februārī pret Detroitas "Red Wings" (1:11)
1.nov 2016
Svētdien Nacionālās hokeja līgas komanda Otavas "Senetors" aizvadījusi īpaši emocionālu spēli. Par spīti tam, ka komandas vārtsarga Kreiga Andersona sievai konstatēts vēzis, vārtsargs palīdzējis izcīnīt savai komandai uzvaru.
21.okt 2016
Bufalo „Sabres” ar 1:2 sīvā cīņā piekāpās Vankūveras „Canucks”, kas ir vienīgā joprojām bez zaudējumiem spēlējošā NHL komanda sezonas sākumā. Zemgus Girgensons savu labāko iespēju gūt vārtus otrajā periodā neizmantoja, metot pāri.
14.okt 2016
Bufalo "Sabres" ar Zemgu Girgensonu ierindā NHL jaunās regulārās sezonas ievadā savā laukumā ar 1:4 piekāpās "Canadiens", turklāt pēc neveiksmīgas ietriekšanās laukuma apmalē slimnīcā tika nogādāts 1. maiņas "Sabres" uzbrucējs Evanders Keins.
13.okt 2016
Zemgus Girgensons un Bufalo "Sabres" šonakt 2:00 uzsāks jauno NHL sezonu, aizvadot maču savā laukumā pret Monreālas „Canadiens”. Girgensonam šī būs jau ceturtā sezona pasaules spēcīgākajā līgā, kurā viņš mēģinās gan izpelnīties jaunu, labāku līgumu, gan pirmoreiz izbaudīt "play-off" atmosfēru.
13.okt 2016
Nacionālās hokeja līgas 99. regulārā sezona startējusi ar skaļu blīkšķi – vasarā ar pirmo numuru draftētajam centra uzbrucējam Ostonam Metjūzam bija nepieciešami tikai trīs metieni, lai gūtu trīs vārtus, un 40 minūtes, lai pretinieku vārtsargu pārspētu četras reizes. Stāsts par to, kā izauga vēsturiskās debijas autors, ir unikāls.
7.okt 2016
Nacionālās hokeja līgas komandas Tampabejas "Lightning" vadība ar ģenerālmenedžeri Stīvu Aizermanu priekšgalā paziņoja, ka latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis ir nosūtīts uz fārmklubu. Līdz ar to "Lightning" treniņnometnē paliek 27 spēlētāji.
25.jūl 2016
Līgumu ar Nacionālās hokeja līgas klubu Tampabejas "Lightning" pagarinājušais krievu vārtsargs Andrejs Vasiļevskis norādījis, ka nevēlas spēlēt Kontinentālajā hokeja līgā pat tad, ja kāda komanda piedāvās iespaidīgu līgumu.
20.jūl 2016
Strupceļā nonākušas latviešu hokejista Zemgus Girgensona un Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo ''Sabres'' sarunas par jaunu līgumu. Zemgus aģents gan atzīmē, ka sarunas turpinās.
28.jun 2016
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo "Sabres" izteicis kvalifikācijas līguma piedāvājumu septiņiem hokejistiem, ieskaitot latviešu uzbrucēju Zemgu Girgensonu.
16.jun 2016
NHL komanda Pitsbrugas "Penguins" atrādīja iegūto Stenlija kausu. Uz parādi pulcējās 400 000 pilsētas iedzīvotāju.
10.jun 2016
Stenlija kausa izcīņas finālā Sanhosē „Sharks” ar 4:2 izbraukumā pieveica Pitsburgas „Penguins” un izvairījās no zaudējuma sērijā, tā vietā samazinot deficītu līdz 2-3. Sanhosē vārtsargs Mārtins Džounss atvairīja 44 no 46 metieniem, kamēr četri vārti tika gūti jau mača pirmajās piecās minūtēs, bet Logans Kutūrs izcēlās ar trīs punktiem (1+2).