Kristīne Belicka

15.jūl
Digitālā satura veidotāja Katrīne Vasiļevska raidījumā “Slavenības. Bez filtra” devusies uz kāda seriāla prezentācijas pasākumu, kurā satiek aktrisi Kristīni Belicku. Sarunas laikā Katrīne atklāj, ka arī viņa sapņo par aktiermākslas apgūšanu.
31.mai
Aktrise Kristīne Belicka šopavasar atplaukusi mīlestībai – viņai izveidojušās attiecības ar kādu noslēpumainu kavalieri, vēstīts Laumas Lapsas, Martas Kalniņas materiālā "Atkal iemīlējusies" izdevumā "Privātā Dzīve".
21.feb 2022
Pēc skandāla par politiķa Artusa Kaimiņa un aktrises Dārtas Danevičas attiecību izjukšanušo situāciju Gitas Vīksnes, Edgara Orlova, Zanes Piļkas-Karaļevičas, Martas Kalniņas materiālā "Kas izjauca aktrises un politiķa ģimeni" izdevumā "Privātā Dzīve" komentēja arī aktrise Kristīne Belicka, kas attiecībās ar Kaimiņu bijusi pirms vairāk nekā 10 gadiem.
1.okt 2021
Bijusī Dailes teātra aktrise Kristīne Belicka intervijā režisoram Dž. Dž Džilindžeram "Sarunās par jūtīgām tēmām" YouTube kanālā Dž. Spot atklāti runājusi par savu atkarību no alkohola.
29.sep 2021
Aktrise Kristīne Belicka, viesojoties pie režisora Dž. Dž. Džilindžera sociālās vietnē YouTube kanāla Dž. Spot intervijā "Sarunas par jūtīgām tēmām" atklāti pastāstījusi par vairāk nekā 10 gadus senajām attiecībām ar deputātu Artusu Kaimiņu.
16.jūl 2021
Aktrise Kristīne Belicka pirms vairākiem mēnešiem strādāja lielveikalā par kasieri, taču no darba aizgāja un tagad atradusi citu nodarbošanos, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Dabūjusi sapņu darbu" izdevumā "Privātā Dzīve".
26.apr 2021
Pirms kāda laika tika vēstīts, ka kādreizējā Dailes teātra aktrise Kristīne Belicka pandēmijas laikā iekārtojās darbā par kasieri veikalā, taču pēc dažiem mēnešiem šo darbu atstāja, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Kristīne Belicka par kasieri vairs nestrādā" izdevumā "Kas Jauns".
23.mar 2021
Aktrises Kristīnes Belickas mājās mitinās divi runči – Misters Suri un Persiks, kā arī pitbulterjera suņu meitene Tigi. Interesanti sagadījies, ka visai raibajai trijotnei tieši jūlijā ir šūpuļsvētki. Tigi šogad svinēs četru gadu jubileju, bet abiem runčiem būs divi gadiņi. Kristīne ir patiess dzīvnieku draugs, viņai līdzās vienmēr bijuši mājas mīluļi.
19.nov 2020
Laikā, kad Covid-19 dēļ atcelti gan kino, gan teātra projekti, aktrise Kristīne Belicka strādā Krasta ielas veikalā "Sky & More" par kasieri, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Kristīne Belicka strādā veikalā par kasieri" izdevumā "Kas Jauns".
13.feb 2020
Latvijā pazīstamā aktrise Kristīne Belicka nolēmusi tikt pie jauna tetovējuma. Šoreiz izskatās, ka uz aktrises ķermeņa taps kaķa tēls.
10.dec 2019
Latviešu aktrise Kristīne Belicka kanāla STV Pirmā! sarunu šovā "Starp mums runājot" atklāja, vai viņai simpatizē sliktie puiši.
19.sep 2018
Pamatīgs pārsteigums daudziem kļuva ziņa, ka aktrise Kristīne Belicka saderinājusies ar mūziķi Armandu Butkeviču.
19.apr 2011
Aktrise Kristīne Belicka jau tuvākajā laikā plāno pamest Latviju, taču šo lēmumu viņa nav pieņēmusi sociālekonomiskās situācijas dēļ. Tam nav sakara ar valdību vai tamlīdzīgām lietām, aktrisei ir savs, ļoti privāts iemesls un tīri cilvēcīgs pamatojums, raksta mango.lv.
17.mar 2010
Ierodoties Latvijas Nacionālajā teātrī precīzi uz izrādes «Mirušās dvēseles» beigu aplausiem, aktrise Kristīne Belicka taisnā ceļā devās uz aktieru banketu, kurā uzsāka mērķtiecīgu, taču neveiksmīgu sava bijušā drauga – aktiera Artusa Kaimiņa – vajāšanu.
26.jan 2010
Lai pārdzīvotu darba zaudējumu Dailes teātrī un šķiršanos no drauga, aktiera Artusa Kaimiņa (29), jaunā aktrise Kristīne Belicka (24) esot pametusi Latviju.
4.dec 2009
Režisora Dž. Dž. Džilindžera atradums, jaunā aktrise Kristīne Belicka (24) esot kritusi apreibinošo vielu gūstā, turklāt tik dziļi, ka šā netikuma dēļ padzīta no Dailes teātra. No viņas aizgājis arī draugs, aktieris Artuss Kaimiņš (29).