Aleksandra Aleksandrova vārdā nosauktā Krievijas armijas dziesmu un deju ansambļa viesošanās Latvijā būs jāpiesaka un tiks vērtēta kā militāras vienības ierašanās, šorīt LTV pastāstīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
Britu raidsabiedrība BBC publicējusi pirmos attēlus no Krievijas lidmašīnas traģēdijas vietas Sīnaja pussalā Ēģiptē. Krievijas lidsabiedrības lidmašīna "Airbus 321" agrā sestdienas rītā pacēlās no Šarm en- Šeihas lidostas Ēģiptē. Neilgi pēc lidojuma sākuma lidmašīna pazuda no radariem. Vēlāk dienas laikā tika apstiprināts, ka tā nogāzusies.
Ārvlastu mediji publicējuši emocionālus attēlus, kuros redzams, cik ļoti smagi radinieki un draugi Sanktpēterburgas lidostā gaida jaunāko informāciju par lidmašīnas katastrofu Ēģiptē.
Sociālā tīkla twitter konts FLIGHT-REPORT ieraksījis vēstījumu, kurā publicējis interneta linku uz it kā šodien Ēģiptē notriektās Krievijas lidmašīnas katastrofas brīdi.
Nav ziņu, ka šodien Ēģiptē notikušās aviokatastrofas laikā cietušo vidū būtu Latvijas valstspiederīgie, aģentūrai LETA apstiprināja Ārlietu ministrijas (ĀM) pārstāvis Raimonds Jansons.
Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) Latvijas vārdā izteikuši visdziļāko līdzjūtību Krievijai saistībā ar pasažieru lidmašīnas avāriju Sīnāja pussalā.
Ārlietu ministrijas (ĀM) Konsulārajam departamentam pagaidām nav informācijas par Latvijas valstspiederīgo atrašanos Ēģiptē avarējušajā Krievijas lidmašīnā.
Latvijas pārstāvji Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) misijā Ukrainā iepriekš iekļuvuši apšaudēs un uzbrukumos, intervijā aģentūrai LETA apliecināja Latvijas vēstniece Ukrainā Argita Daudze.
Krievijas mediji šodien snieguši plašāku informāciju par to, kā, iespējams, Sīrijā gājis bojā viens no Krievijas armijas karavīriem, par kura nāvi sestdien sociālajos tīklos paziņojuši viņa radinieki.
Ukrainas prezidents Petro Porošenko otrdien kopīgā preses konferencē ar Latvijas prezidentu Raimondu Vējoni paziņojis, ka sankcijas pret Krieviju jāpaplašina, ja Minskas vienošanās netiek ievērota.
Šodien Latvijas prezidents Raimonds Vējonis tikšanās laikā ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko paziņojis, ka Latvija nekad neatzīs Krimas aneksiju, ziņo ukrinform.net.
Šajā svētdienā pie caurspīdīgajām urnām dosies Ukrainas vēlētāji, lai ievēlētu pašvaldību deputātus — sākot ar ciemu padomēm un beidzot ar miljonpilsētu mēriem. Cīņa ir vēl neredzēti asa.