Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors, sociālantropologs Klāvs Sedlenieks garā intervijā Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” izklāstījis savu versiju par to, kāpēc viņa redzējums par pasaulē notiekošo vairs netiek uztverts kā vienīgais pareizais. Kāpēc parastie, “augstajās gudrībās” neiesvaidītie ļautiņi neuztver viņa un viņam līdzīgo “patiesības skaidrotāju” sprediķus ar nepieciešamo godbijību un cieņu.
Gandrīz gadu pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā redzams, ka daļai Latvijas krievu joprojām ir zināma identitātes krīze, bet vienlaikus var vērot, ka daļa sabiedrības, aktīvi iestājoties pret Krievijas agresiju, ir gatava kļūt tāda pati kā agresīvā kaimiņvalsts, intervijā aģentūrai LETA atzina Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors, sociālantropologs Klāvs Sedlenieks.
Lai sasniegtu augstu Covid-19 vakcinācijas līmeni valstī, ir jāpārskata esošie ierobežojumi un jānoskaidro iemesli, kādēļ seniori nevēlas vakcinēties, pauž sociālantropologs Klāvs Sedlenieks.
Rīgas Stradiņa universitātes docents un sociālantropologs Klāvs Sedlenieks izsaka viedokli par to, vai lamāties ir slikti vai labi, skaidrojot, kas ir lamāšanās, kāpēc bērni apsaukājas un ka katrā laikā ir bijuši un ir atšķirīgi lamuvārdi.