Juris Žagars

7.jun
«Viņš ir ļoti bīstams. Viņš neprot signalizēt par savām sajūtām. Viņš ilgi tura sevī lietas, kas viņam nepatīk. Viņš neko nesaka, ciešas un tad vienkārši «aizveras dzelzs priekškars». Viņš var nerunāt vairākas dienas un tad pēkšņi pateikt: «Es eju projām no mājām!».
23.apr
Dailes teātra direktora, uzņēmēja, Cēsu novada domes deputāta (JV) Jura Žagara izteikumi TV24 raidījumā "Nedēļa. Post Scriptum" sacēluši viedokļu vētru vietnē "X".
15.apr
"Kariņš bija vai ir viens no labākajiem Latvijas politiķiem pēdējā laika Latvijas vēsturē," TV24 raidījumā "Nedēļa. Post Scriptum" saka Dailes teātra direktors, aktieris, uzņēmējs, Cēsu novada domes deputāts (JV) Juris Žagars. 
15.apr
"Ir ārkārtīgi svarīgi nenojaukt to spriedzi, kas mākslas pasaulē tomēr ir vajadzīga. Mākslas pasaule nav aseksuāla. Un žurnālistikai, pētot šīs lietas, ir jābūt ekstra atbildīgai un jāstrādā ārkārtīgi profesionāli," TV24 raidījumā "Nedēļa. Post Scriptum" saka Dailes teātra direktors, aktieris, uzņēmējs, Cēsu novada domes deputāts (JV) Juris Žagars. 
13.feb
Vēl nezināmas Žagaru dzimtas lappuses tiek atklātas nupat iznākušajā grāmatā "Brāļi Žagari", vēstīts Evijas Kalnbērzas, Gitas Vīksnes materiālā "Atklāj līdz šim noklusēto" izdevumā "Privātā Dzīve".
19.okt 2023
Svinīgā pasākumā Dailes teātrī trešdien, 18. oktobrī, tika parakstīts sadarbības līgums ar Rietumu Banku. Tā kļuvusi par Dailes teātra patronu, un līgums paredz, ka ik gadu ar bankas finansējumu teātra vērienīgāko jauniestudējumu budžets tiks papildināts par 100 000 eiro.
18.aug 2023
“Neviens būtisks māksliniecisks lēmums Dailes teātrī netiek pieņemts bez Žagara, un neviens būtisks finansiāls lēmums netiek pieņemts bez Kairiša. Un mums šī sinerģija strādā ļoti labi,” saka Dailes teātra direktors Juris Žagars.
20.jūl 2023
Aktieris Andris Bulis un raidījums “Iečeko slavenību” ir ciemos pie Dailes teātra direktora un aktiera Jura Žagara. Žagaru ģimenes mājās uz sarunu aicināsim arī Jura sievu Trūdiju, kura slaveno aktieri pazīst vislabāk no visiem. Trūdija Žagare pastāstīs trīs galvenās lietas, kuras raksturo viņas vīru.
19.apr 2023
“Ienākot strādāt Dailes teātrī, mēs ar Viesturu Kairišu sapņojām, kā vizuālo mākslu cieši savīt kopā ar dramatisko mākslu. Un es esmu gandarīts, ka mūsu sapnis ir piepildījies, un tas notiek mūsu modernisma arhitektūras pērlē – Dailes teātrī,” saka Dailes teātra direktors Juris Žagars.
10.mar 2023
Jautājumā par pieminekļu aizvākšanu sabiedrība drīkst būt emocionāla un tai vajag tādai būt, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" sacīja Dailes teātra direktors, aktieris Juris Žagars.
10.mar 2023
Kopš teātra vadības grožus ir pārņēmis Juris Žagars un mākslinieciskais vadītājs Viesturs Kairišs, teātrī ir jūtamas pārmaiņas un jauni virzieni. Dažiem šķiet, ka idejas un darbi ir pārāk eiropeiski un mūsu sabiedrībai nesaprotami, kamēr citi slavē teātra drosmi riskēt un radīt, ko jaunu un svaigi.
8.mai 2022
Dailes teātra direktors Juris Žagars pagājušajā gadā nopelnījis 105 860 eiro, kas ir par 5474 eiro mazāk nekā 2020.gadā, kad viņš nopelnīja 111 334 eiro, liecina viņa amatpersonas deklarācija par 2021.gadu.
12.apr 2022
Eiropai, tostarp Latvijai, vajadzētu pilnveidot kritērijus, kādus cilvēkus no Krievijas atzīt par politiskajiem bēgļiem, nevis vienkārši slēgt savas robežas, šādu viedokli intervijā TV3 pauda Dailes teātra direktors Juris Žagars.
3.feb 2022
Sociālajos tīklos ļaudis šūmējas, ka Jura Žagara dēls nodarbojas ar elektronisko cigarešu izplatīšanu un reklamēšanu, to pašu SALT e-cigarešu, kas ir kļuvušas tik populāras skolēnu vidū.
19.okt 2021
Dailes teātra vadītājam Jurim Žagaram ir kauns par Latvijas sabiedrību par to, ka Latvija ir pirmā attīstītā Eiropas valsts, kas pusgadu pēc tam, kad vakcīnas pret Covid-19 ir brīvi pieejamas, šīs slimības izplatības dēļ ir spiesta aiziet "lokdaunā".
16.jūl 2021
Uzņēmējs, Dailes teātra direktors un Cēsu Mākslas festivāla direktors Juris Žagars Martas Martinsones materiālā "Juris Žagars: "Sabiedrības kulturālais slānis ir vakcinējies" izdevumā "Kas Jauns" saka - viņa pārliecība un esošie fakti dotajā brīdī liecina, ka jārīko pasākumi tikai vakcinētajiem un ar pārslimošanas sertifikātiem.
2.mai 2021
Dailes teātra direktors Juris Žagars pērn nopelnījis 111 334 eiro, kas ir par 31 486 eiro vairāk nekā 2019.gadā, kad viņš bija nopelnījis79 848 eiro, liecina viņa amatpersonas deklarācija par 2020.gadu.
10.mar 2021
Dailes teātra direktors, uzņēmējs, aktieris Juris Žagars šobrīd atrodas Spānijā, kur piedalās amerikāņu producētā "Netflix" seriālā. Kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Kārtības rullis" Žagars dalās ar pieredzi par šobrīd Spānijā notiekošo Covid-19 laikā.
26.jan 2021
26.janvārī Dailes teātra direktors Juris Žagars svin savu 60.dzimšanas dienu. Kā atklāj Žagars, šajā dienā viņš būs pilnīgā vientulībā Spānijā, viesnīcas istabiņā, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "60.jubilejā būs pilnīgi viens" izdevumā "Privātā Dzīve".
8.sep 2020
Aktrise Aija Dzērve Dailes teātrī pavadīja 21 gadu un šajā pavasarī uzzināja, ka štata vietas teātrī viņai vairs nav. Aija ilgi klusēja, bet nu beidzot nolēmusi komentēt notikušo, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Gitas Vīksnes materiālā "Grūti saprast, kuri vairs ir savējie" izdevumā "Privātā Dzīve".