Inese Supe

1:20
Latviešu žurnāliste Inese Supe sociālajā tīklā Facebook stāsta, kā norit viņas cīņa ar vēzi.
24.mai
"Jūs drīz mirsiet!" - tieši tā, bez aplinkiem, žurnālistei Inesei Supei ārste paziņoja par diagnozi krūts vēzis, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Cerēju, ka vēzis man ies secen" izdevumā "Kas Jauns".
22.mai
Žurnāliste Inese Supe, kas cīnās ar krūts vēzi, Jura Vaidakova materiālā "Cerēju, ka vēzis man ies secen" izdevumā "Kas Jauns" atklāj, ka uz ķīmijterapiju dodas vairāk uzpucējusies nekā uz darbu.
26.apr
Krūts vēzis ir izplatītākā ļaundabīgā audzēja forma sieviešu vidū. Latvijā risks ar to saslimt ir katrai desmitajai sievietei. Seši procenti no krūts vēža gadījumiem ir pārmantoti. TV3 sarunu šovā “Zilonis studijā” atklāti, emocionāli un iedvesmojoši sieviešu stāsti par šo diagnozi un kā dzīvot tālāk.
11.jan
Pērnā gad nogalē vēstījām, ka žurnālistei Inesei Supei atklāts vēzis. Tagad Supe savā profilā sociālajos tīklos atklāj, ka viņai atsākusies ķīmijterapija.
10.dec 2023
Eksministre un uzņēmēja Linda Mūrniece sociālajā medijā "Facebook" ir radījusi kopienu "Par mums stiprajām", kurā raksta par dažādām iedvesmojošām Latvijas sievietēm, viņu stāstiem. Šī gada 2. decembrī, viņa dalījās ar stāstu par latviešu žurnālisti Inesi Supi, kas sniedza atbildes uz iepriekš neatbildētajiem jautājumiem, kas skar iemīļotās žurnālistes veselību.
29.nov 2023
Latviešu žunrāliste Inese Supe saskārusies ar smagām veselības problēmām.
1.feb 2022
Populārā televīzijas žurnāliste pievērsa līdzcilvēku uzmanību ar īsu ierakstu mikroblogošanas vietnē Twitter, pavēstot, ka viņa viena audzina trīs bērnus un vairs nevar nomaksāt rēķinus un norādot savu bankas kontu, vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Saka paldies par ziedojumiem" izdevumā "Kas Jauns".
25.nov 2021
Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā darbu sākuši vairāki brīvprātīgie. Viņu vidū arī LTV raidījuma 4. studija žurnāliste Inese Supe, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas, Evijas Kalnbērzas materiālā "Kļuvusi par brīvprātīgo slimnīcā" izdevumā "Privātā Dzīve".
30.aug 2021
Pirms 10 gadiem Inese Supe bija raidījuma "Degpunktā" vadītāja. Tagad, atskatoties uz pagātni Ievas Valteres materiālā "Inese Supe: "Uz "Degpunktā" neietu pat par miljonu"" izdevumā "Kas Jauns" Inese saka - ja varētu sākt no jauna darboties televīzijā, viņa nekad nestrādātu tādā raidījumā kā "Degpunktā".
7.jan 2019
"Saistībā ar audio ierakstu, kas veikts Stradiņa slimnīcā, gribu padalīties ar savu pieredzi," ierakstu sociālajā tīklā Facebook iesāk TV žurnāliste Inese Supe. Bijusī raidījuma "Degpunktā" vadītāja pavadījusi 9 stundas uzņemšanas nodaļā un kļuvusi par liecinieci reālajai situācijai veselības aprūpē - ārstiem un māsiņām darba ir pilnas rokas un personāls nespēj tikt galā ar darba apjomu.
11.aug 2018
Nav noslēpums, ka cilvēki ir čaklāki sūdzību rakstīšanā, nevis pateicības vārdu izteikšanā. Tāpēc soctīklos pozitīvu atsauksmju izlasīšana ir gandrīz kā liels notikums.
17.okt 2015
Ar Turcijas galvaspilsētas Ankaras seno nosaukumu Angora mājsaimnieces mēdz saprast nevis vietu, bet gan izsmalcinātiem adījumiem noderīgu vilnas veidu. Kā kažociņa apmatojuma veidu to uztver arī dažādu mājdzīvnieku entuziasti. Angoras kazas, Angoras truši, Angoras jūrascūciņas. Un tomēr kaķu šķirne patiešām cēlusies no Angoras, tālab šķirnes nosaukumā šis vārds rakstāms ar lielo burtu.