hokeja izlase

17.mai 2012
Šodien 2012. gada pasaules hokeja čempionāta pusfinālam kvalificējās pašreizējā čempione un mājiniece Somija, kas pēdējās septiņās minūtēs atspēlējās un ar 3:2 apspēlēja ASV valstsvienību. Uzvaras vārtus somi iemeta deviņas sekundes pirms spēles beigām.
17.mai 2012
Šodien 2012. gada pasaules hokeja čempionāta pusfinālā iekļuva Krievijas izlase, kas noslēdzošajā trešdaļā guva trīs bezatbildes vārtus un tomēr salauza sīkstās Norvēģijas valstsvienības pretestību – 5:2. Tas gan neliedza čempionāta rezultatīvākajam spēlētājam Patrikam Tūresenam nopelnīt divus punktus.
17.mai 2012
Pasaules hokeja čempionāta pirmais ceturtdaļfināls noslēdzies ar sensāciju. Kanāda mača gaitā atspēlēja divu vārtu deficītu un bija vadībā ar 3:2 pret Slovākiju, taču pēdējā periodā ielaida divus vārtus un zaudēja ar 3:4.
17.mai 2012
Pēc pasaules hokeja čempionāta pēdējās spēles uz nelielu interviju uzaicinājām Latvijas hokeja izlases galveno treneri Tedu Nolanu.
17.mai 2012
Pasaules hokeja čempionātā Helsinkos un Stokholmā cīņu turpina vairs tikai astoņas spēcīgākās komandas, kas šodien aizvadīs ceturtdaļfinālu cīņas, titula pretendentu skaitu samazinot uz pusi. Pirmā ceturtdaļfināla spēle jau plkst. 13:00, kad Helsinkos Kanāda tiksies ar Slovākiju.
16.mai 2012
Vairāki Latvijas izlases hokejisti pēc pasaules čempionāta noslēguma savās viesnīcās apzagti, ziņo Krievijas aģentūra "Vesj sport".
16.mai 2012
Noslēdzies pasaules hokeja čempionāta pirmais posms jeb grupu turnīrs. Līdz ar to varam apkopot labākos spēlētājus statistikas ailēs. Gluži par labāko saukt varbūt nepiedienētu, taču piektais visvairāk sodītais spēlētājs šajā čempionātā ir Latvijas izlases uzbrucējs Koba Jass.
16.mai 2012
Par turpmāko sadarbību ar Latvijas hokeja izlases līdzšinējo galveno treneri Tedu Nolanu tiks lemts nedaudz vēlāk, īsi pēc Latvijas izlases pēdējās spēles pasaules čempionātā pauda Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans.
16.mai 2012
Latvijas hokeja valstsvienība pēc septiņām spēlēm Stokholmā ir apdzinusi Dāniju un Baltkrieviju, pakāpusies no trīspadsmitās uz vienpadsmito vietu Starptautiskās Ledus hokeja federācijas rangā un 2013. gada februārī savā laukumā varēs cīnīties Soču Olimpisko spēļu atlases turnīrā.
15.mai 2012
"Latvija ir vērā ņemama komanda. Tai ir Ziemeļamerikas treneris, tāpēc viņi spēlē brīvāk nekā to darīja agrāk," pirms pēdējās grupu turnīra spēles pret Latviju teica Zviedrijas hokeja valstsvienības un "Ottawa Senators" kapteinis Daniels Alfredsons. Zviedri otrdien gaida "Washington Capitals" spēlētāja Niklasa Bekštrēma ierašanos.
15.mai 2012
Latvijas izlases vārtus šovakar mačā pret Zviedriju sargās Māris Jučers, bet spēlei kā otrais tiks pieteikts Ervīns Muštukovs. Tāpat notikušas dažas interesantas izmaiņas arī maiņu virknējumos. Miķeļa Rēdliha vietu pirmajā maiņā šovakar ieņems Ronalds Ķēniņš.
15.mai 2012
„Čaļi darīja, ko varēja. Viņiem ir liels vārtsargs, tāpēc mums iespējami daudz bija jāmet pa pretinieku vārtiem un jādodas cīnīties vārtu priekšā,” pēc zaudējuma Dānijas izlasei pauda Latvijas valstsvienības uzbrucējs Juris Štāls.
14.mai 2012
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis mačā ar Dānijas izlasi šodien guvis savainojumu – sastieptas ceļgala iekšējās saites. Pagaidām nav zināms vai Edgars būs spējīgs stāties vārtos rītdienas mačā pret Zviedrijas valstsvienību.
14.mai 2012
Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans pēc "sausā" zaudējuma dāņiem (0:2) pauda lielu vilšanos savu padoto parādītajā spēlē un attieksmē.
14.mai 2012
Šodien teorētiskas izredzes kvalificēties 2012. gada pasaules čempionāta hokejā ceturtdaļfinālam zaudēja Latvijas izlase, kas otro spēli pēc kārtas nespēja gūt vārtus un sagādāja pirmo uzvaru turnīrā Dānijas valstsvienībai – 0:2.
14.mai 2012
Latvijas izlases hokejists Kaspara Daugaviņš šovakar laukumā dosies par spīti savainojumam, sarunā ar portālu Sportacentrs.com apstiprināja valstsvienības ārsts Jānis Kvēps. Tāpat īsi pirms spēles kļuvis zināms, ka šovakar nespēlēs Roberts Bukarts un Jānis Andersons, bet Latvijas izlases vārtus sargās Edgars Masaļskis.
14.mai 2012
Šodien 16:30, pirms Latvijas izlases spēles ar Dāniju laukumā pie Kongresu nama Latvijas Hokeja federācijas Fanu teltī īpašais viesis būs ilggadējais Latvijas izlases spēlētājs un treneris, šīs sezonas Gagarina kausa ieguvējs Oļegs Znaroks
14.mai 2012
Šovakar plkst. 17:15 trenera Teda Nolana vadītā Latvijas hokeja izlase aizvadīs kārtējo pasaules čempionāta spēli, tiekoties ar Dānijas valstsvienību. Lai saglabātu kaut minimālas izredzes uz ceturtdaļfinālu, spēlē noteikti jāuzvar.
14.mai 2012
Latvijas hokejista Kristiāna Pelša pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Edmontonas "Oil Kings" aizvadītajā naktī ar 4:1 uzveica Portlendas "Winterhawks", tādējādi triumfējot visā sērijā ar 4:3 un kļūstot par WHL izslēgšanas spēļu čempioniem.
14.mai 2012
Uzbrucējam Patrikam Tūresenam gūstot trīs vārtus un izdarot tikpat rezultatīvu piespēļu, vakar vakarā graujošu uzvaru 2012. gada pasaules čempionātā hokejā izcīnīja Norvēģijas izlase, kas iemeta 12 ripas vāciešu vārtos – 12:4.