džudo

Vakar, 21:18
Ceturtdien miris ilggadējais džudo treneris Vjačeslavs Bondarenko, informē Latvijas Džudo federācija.
13.sep 2022
Traģiskā nāvē Klaipēdā miris Lietuvas čempions džudo, raksta portāls "Lrytas.lt".
7.okt 2021
Latvijas džudo cīkstone Anastasija Sokirjanska ceturtdien uzvarēja vienā duelī Itālijā notiekošajā pasaules junioru čempionātā.
28.jūl 2021
Starptautiskā Džudo federācija (IJF) izteikusi "nopietnu oficiālu brīdinājumu" vācietes Martīnas Trajdosas trenerim, kurš nofilmēts pirms cīņas Tokijas olimpiskajās spēlēs purinām un iepļaukājam sportisti.
26.jūl 2021
Jau otrais džudo cīkstonis atsaucis dalību Tokijas olimpiskajās spēlēs pirms plānotas cīņas ar Izraēlas džudistu Toharu Butbulu, pirmdien paziņoja amatpersonas.
13.sep 2019
Latvijas džudo cīkstonis Artjoms Zarudņevs piektdien Somijā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas junioru čempionātā.
17.mar 2019
Latvijas džudo cīkstonis Jevgēņijs Borodavko svētdien Krievijā izcīnīja septīto vietu Jekaterinburgas "Grand Slam" sacensībās.
27.apr 2013
Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā šodien turpinās Eiropas čempionāts džudo. No astoņiem Latvijas džudistiem sacensību trešajā dienā startē Londonas olimpisko spēļu 9. vietas ieguvējs Jevgēņijs Borodavko, kā arī vēl četri mūsējie.
27.apr 2012
Latvijas džudists Konstantīns Ovčiņņikovs izcīnīja Čeļabinkā (Krievija) notiekošā Eiropas čempionāta bronzas godalgu svara kategorijā līdz 81 kg.
9.okt 2011
Ļoti sekmīgs starts šodien Pasaules kausa posmā džudo, kas šajā nedēļas nogalē risinās Azerbaidžānas pilsētā Baku, padevies Latvijas džudistam Konstantīnam Ovčiņņikovam, kurš svara kategorijā līdz 81 kilogramam izcīnīja bronzas godalgu.
25.sep 2011
Latvijas džudo komanda otro gadu pēc kārtas uzvarēja Starptautiskajā turnīrā Golden Score.
11.aug 2011
Latvijas džudists Vladimirs Osnačs, kurš aizvadītajā nedēļā cieta smagā autokatastrofā, šīsnedēļas sākumā veiksmīgi pārcietis operāciju un viņa veselības stāvoklis pakāpeniski uzlabojas, portālam Sportacentrs.com atklāja sportista treneris un tēvs Aleksandrs Osnačs.
4.aug 2011
Turcijas pilsētā Stambulā otrdien nopietnā ceļu satiksmes negadījumā cietis Latvijas džudists un viena no 2012.gada Londonas olimpisko spēļu cerībām Vladimirs Osnačs, portālam Sportacentrs.com pastāstīja sportista treneris Aleksandrs Osnačs.
24.jūl 2011
Latvijas džudists Artūrs Kurbanovs izcīnīja sudraba medaļu Eiropas kausa junioru starpā, kas notiek Polijas pilsētā Cetnevo.
26.jun 2011
Latvijas džudists Gļebs Talalujevs kļuva par Maltā notiekošo Eiropas Meistarsacīkšu sportistiem līdz 17 gadiem čempionu.
23.apr 2011
Šodien Turcijā notiekošajā Eiropas čempionātā džudo Latvijai bronzas godalgu svara kategorijā līdz 100 kilogramiem izcīnīja Jevgēņijs Borodavko.
8.apr 2011
Sestdien un svētdien Rēzeknē, Zavoloko ielā 8 (Valsts robežsardzes koledžā) notiks II Starptautiskais Dinamo Džudo Talantu kauss 2011. Jau otro gadu pēc kārtas tiek rīkotas džudo sacensības, lai popularizētu džudo cīņu Latgales novadā un Dinamo kustību Latvijā.