Bobslejs

15.feb 2018
Phjončhanā notiek gatavošanās divnieku sacensībām bobslejā. Šodien aizvadīti pirmie divi treniņbraucieni, un Latvijas ekipāžām labāk veicās otrajā. Oskars Melbārdis ierindojās ceturtajā vietā, bet Oskars Ķibermanis atradās pozīciju zemāk. Abos braucienos pārliecinoši uzvarēja vācietis Johaness Lohners.
6.feb 2018
Gaidot Ziemas Olimpiskās spēles, LMT Viedtelevīzijas raidījuma epizodē pirms Olimpisko spēļu atklāšanas reportieris Edgars Buļs dodas uz Siguldas bobsleja trasi pie Latvijas bobslejistiem Oskara Melbārža un Daumanta Dreiškena.
6.feb 2018
Amerikāņu bobsleja komandas pilots Džastins Olsens īsi pirms Ziemas olimpisko spēļu sākšanās spēļu norises vietā Phjončhanā pārcietis apendicīta operāciju.
20.jan 2018
Vācijas trasē Kēnigszē risinās pasaules kausa Pēdējais posms bobslejā, kas ir pēdējās sacensības pirms Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Šodienas divnieku mačos startēja arī trīs Latvijas ekipāžās. Oskars Ķibermanis / Matīss Miknis, Oskars Melbārdis / Daumants Dreiškens un Uģis Žaļims / Intars Dambis finišēja attiecīgi piektajā, sestajā un astotajā vietā.
13.jan 2018
Pasaules kausa priekšpēdējā posmā Sanktmoricā visu goda pjedestālu bobsleja divniekiem aizņēma vācieši - uzvarēja Niko Valters un Kristians Pozers -, bet no Latvijas ekipāžām sesto vietu izcīnīja Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis.
18.dec 2017
Olimpiskās spēles Phjončhanā tuvojas un mēs turpinām atminēties, ko “Sporta Avīzei” stāstījuši mūsu olimpieši-karognesēji par iespaidiem olimpiskajos ciematos. Šoreiz – bobslejists Sandis Prūsis par 1998. gada olimpisko Nagano.
16.dec 2017
Īglsas trasē Austrijā noslēdzies Pasaules kausa 5. posms un vienlaikus Eiropas čempionāts bobslejā divniekiem. Posma ieskaitē Ķibermanis/Miknis ieņēma 9. vietu, savukārt 10. - Melbārdis/Dreiškens. EČ ieskaitē piloti par piecām vietām augstāk. Tikmēr neveiksmīgas sacīkstes Žaļimam/Spriņģim.
14.dec 2017
Olimpiskās spēles Phjončhanā tuvojas un mēs turpinām atminēties, ko “Sporta Avīzei” stāstījuši mūsu olimpieši-karognesēji par iespaidiem olimpiskajos ciematos. Šoreiz – bobslejists Zintis Ekmanis par 1994. gada olimpisko Lillehammeri.
10.dec 2017
Vinterbergas trasē Vācijā noslēgušās 4. PK posma sacensības bobslejā četriniekiem. Dalīto sesto labāko rezultātu uzrādīja Oskara Ķibermaņa ekipāža, savukārt Oskars Melbārdis ar stūmējiem ierindojās 12. vietā. Uzvaru izcīnīja vācu pilota Johannesa Lohnera vadītā ekipāža.
10.dec 2017
Vinterbergas trasē Vācijā risinās 4. PK posma sacensības bobslejā četriniekiem. Pēc pirmā brauciena septīto vietu ieņem Oskara Ķibermaņa ekipāža, savukārt Oskars Melbārdis ar stūmējiem ierindojas 12. vietā. Labāko trijnieku aizņem tikai vācu ekipāžas.
9.dec 2017
Vinterbergas trasē Vācijā noslēdzies 4. PK izcīņas posms bobslejā divniekiem. Astoto vietu ieņēma Ķibermanis/Miknis, Melbārdim/Strengam desmitais rezultāts, savukārt Žaļims/Spriņģis finišēja 11. vietā. Uzvaru izcīnīja šveicieša Klemensa Brahera divnieks.
4.dec 2017
Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) īpaša komisija, kas tika veidota no trim cilvēkiem, piektdien nolēma atcelt Krievijas sportistiem piešķirto pagaidu diskvalifikāciju par antidopinga noteikumu neievērošanu. Šodien IBSF pati nākusi klajā ar paziņojumu, ka nepiekrīt komisijas lēmumam un meklēs veidus, kā to apstrīdēt.
1.dec 2017
Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis sarunā ar Sportacentrs.com izteica savu neizpratni par to, kā IBSF varēja nonākt pie lēmuma atcelt vairāku Krievijas sportistu pagaidu diskvalifikācijas, sakot, ka šāds lēmums parāda starptautiskās federācijas līmeni.
27.nov 2017
Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) pirmdien atņēma Krievijas bobsleja stūmējiem Aleksejam Ņegodailo un Dmitrijam Truņenkovam 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs izcīnītās zelta medaļas, tādējādi arvien reālāka ir iespēja, ka par olimpiskajiem čempioniem kļūs latviešu pilota Oskara Melbārža četrinieks ar stūmējiem Arvi Vilkasti, Daumantu Dreiškenu un Jāni Strengu.
27.nov 2017
Krievijas Bobsleja federācija (FBR) pirms nepilnām divām dienām savā oficiālajā Facebook profilā Martinu Dukuru nosauca par falšu olimpisko čempionu. Ar to gan federācija nav beigusi paust savu viedokli, jo no tās profila diskusijas turpinās arī komentāru sadaļā.
26.nov 2017
Sarežģītais Vistleras posms Kanādā noslēdzies ar četrinieku sacensībām bobslejā. Tajā vislabāk no mūsējiem veicās Oskara Ķibermaņa četriniekam, kuri ieguva 10.vietu, savukārt Oskara Melbārža kvartetam - 14.vieta.
25.nov 2017
Latvijas bobsleja divnieku ekipāža Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens šonakt Pasaules kausa posmā Vistlerā ieguva trešo vietu, vien 0.09 sekundes atpaliekot no uzvarētājiem Krisa Springa un Nevila Raita. Oskara Ķibermaņa ekipāža ieguva desmito vietu, bet Uģa Žaļima ekipāža ierindojās 19. pozīcijā.
24.nov 2017
Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis, kurš pēc krieva Aleksandra Zubkova diskvalifikācijas, visticamāk, kļūs par 2014. gada Soču olimpisko spēļu čempionu, portālam Sportacentrs.com norādīja, ka šobrīd priecāties par to nav laika, jo pēc nepilniem trim mēnešiem jau gaidāmas Phjončhanas olimpiskās spēles.
24.nov 2017
Ja Latvijas skeletonists Martins Dukurs tiks oficiāli apstiprināts par olimpisko čempionu, Tomass Dukurs tiks pie bronzas un par olimpiskajiem čempioniem kļūs latviešu pilota Oskara Melbārža četrinieks ar stūmējiem Arvi Vilkasti, Daumantu Dreiškenu un Jāni Strengu, lēmums par prēmiju starpību izmaksāšanu varētu tikt pieņemts nākamā gada sākumā.
19.nov 2017
Oskara Melbārža pilotētā četrinieku ekipāža Pasaules kausa posmā bobslejā Pārksitijas trasē ieguva septīto vietu, kamēr Oskara Ķibermaņa ekipāža finišēja 13. vietā. Uzvaru svinēja vācieši ar pilotu Johannesu Lohneru priekšgalā.