Septembrī faktiskā bezdarba līmenis Latvijā bija 6,4%, kas salīdzinājumā ar augustu ir par 0,5 procentpunktiem zemāks, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) darbaspēka apsekojuma dati.
Augustā faktiskā bezdarba līmenis Latvijā bija 6,9%, kas salīdzinājumā ar jūliju ir par 0,6 procentpunktiem zemāks, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma dati.
Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas ietekmi uz ekonomiku, Latvijā bezdarba līmenis jauno pieaugušo vidū vecumā no 25 līdz 34 gadiem, kuriem nav iegūta vidējā izglītība, palielinājies par sešiem procentpunktiem un ir augstāks rādītājs nekā vidēji Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) valstīs, liecina OECD izglītības pārskata "Education at a Glance 2021" dati par Latviju.
Latvijā šogad augusta beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 6,5% apmērā no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,6 procentpunktiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija.
Latvijā jūlijā bezdarba līmenis bija 7,6%, un tas bijis augstāks nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
2021.gada jūlijā faktiskā bezdarba līmenis Latvijā bija 7,5%, kas salīdzinājumā ar jūniju ir par 0,3 procentpunktiem zemāks, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma dati. Tik zems faktiskā bezdarba līmenis valstī nav bijis kopš 2020.gada janvāra (7,4%).
Latvijā šogad jūlija beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 7,1% apmērā no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,3 procentpunktiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija.
Latvijā jūnijā bezdarba līmenis bijis 8%, un tas bijis augstāks nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, liecina piektdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
2021. gada jūnijā Latvijā bija 72,6 tūkstoši bezdarbnieku, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma (DSA) dati. Savukārt, pēc Nodarbinātības valsts aģentūras datiem, jūnijā Latvijā bija tikai aptuveni 20 tūkstoši brīvu darba vietu.
Latvijā šogad maija beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 7,6% apmērā no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,3 procentpunktiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija.
Līdz ar Covid-19 otro vilni Latvijā un ar to saistītajiem ierobežojumiem, kā arī ekonomiskās aktivitātes kritumu, Latvijā ir atkal palielinājies bezdarbs un šī gada pirmajā ceturksnī tas sasniedza 8,1 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes publicētā informācija.
2021. gada aprīlī faktiskā bezdarba līmenis Latvijā bija 8,0 %, kas salīdzinājumā ar martu ir par 0,1 procentpunktu mazāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma (DSA) dati.
Latvijā šogad aprīļa beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 7,9% apmērā no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,3 procentpunktiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija.
Latvijā martā bezdarba līmenis bija 8,7%, un tas bija augstāks nekā Eiropas Savienībā (ES) un eirozonā vidēji, liecina piektdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati, kas apkopoti par 25 bloka dalībvalstīm.
2021.gada martā faktiskā bezdarba līmenis Latvijā bija 9,1%, un salīdzinājumā ar februāri tas nav mainījies, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma (DSA) dati.
Latvijā šogad marta beigās reģistrētā bezdarba līmenis saglabājies 8,2% apmērā no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija.
Latvijā februārī bezdarba līmenis bija 8,7%, un tas bija augstāks nekā Eiropas Savienībā (ES) un eirozonā vidēji, liecina otrdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati, kas apkopoti par 25 bloka dalībvalstīm.