Basketbols

1.mai 2018
Otro uzvaru LBL ceturtdaļfināla sērijā līdz trīs uzvarām izcīnījusi "Jūrmala". Jūrmalnieki izbraukumā atkal izjutu nopietnu "Latvijas Universitātes" pretestību, bet tomēr bija pārāki ar rezultātu 76:67.
29.apr 2018
Latvijas basketbolists Rolands Šmits Spānijas ACB līgas mačā izcēlās ar 22 gūtiem punktiem un sešām atlēkušajām bumbām. Viņa pārstāvētā „Montakit” cieta zaudējumu ar 75:93 pret „Barcelona”, kurai viņš pievienosies šovasar.
27.apr 2018
Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts nosaucis 20 spēlētājas, kuras kandidēs startam Pasaules kausa izcīņā, kas septembrī notiks Kanāriju salās.
26.apr 2018
Šovakar Eirolīgas sezona beigusies Jānim Strēlniekam un viņa pārstāvētajai "Olympiacos". Ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē grieķu klubs izbraukumā ar 91:101 zaudēja Kauņas "Žalgiris" un visu sēriju zaudēja ar 1:3.
25.apr 2018
Šovakar ar spēli starp BK “Ogre” un “Valka/Valga” sākās Latvijas basketbola līgas izslēgšanas spēļu turnīrs un sākās ar ogrēniešu pārliecinošu uzvaru ar 94:79.
25.apr 2018
Otrā sezona NBA beigusies Dāvim Bertānam. Viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā kārtā piektajā mačā izbraukumā ar 91:99 zaudēja Goldensteitas "Warriors" un visu sēriju zaudēja ar 1:4.
24.apr 2018
Šovakar beidzās Latvijas Basketbola Līgas regulārā sezona un pēdējā mačā starp BK “Jūrmala” un “Betsafe/Liepāja” noskaidrojās sestā komanda, kura turpinās spēlēt “play off”.
24.apr 2018
Iespējams, ka šogad Latvijas U20 basketbola izlase būs viena no spēcīgākajām tās pastāvēšanas vēsturē. Kā ziņo basket.lv, tad vismaz mutiski palīdzību izlasei solījuši vairāki potenciālie līderi, kuri ikdienā spēlē ārzemju klubos. Tostarp arī pēdējā laikā bieži aprunātais Rodions Kurucs.
24.apr 2018
Desmito reizi karjerā par Latvijas čempioni kļuvusī basketboliste Anda Eibele, kura 12 gadus pārstāvējusi arī Latvijas valstsvienību, nolēmusi likt punktu profesionāles karjerai, pavēstījusi pati sportiste.
23.apr 2018
20 gadus vecais latviešu uzbrucējs Rodions Kurucs pieteicies NBA draftam. Salīdzinot ar pagājušo gadu, "Barcelona" pārstāvošais spēlētājs nepastāvīgā spēles laika dēļ zaudējis pozīcijas, turklāt ESPN norāda, ka starp Kurucu un viņa komandas biedriem valda spriedze.
23.apr 2018
NBA izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā kārtā Sanantonio „Spurs” ar 103:90 pieveica Goldensteitas „Warriors”, panākot sērijā 1-3. Dāvis Bertāns šoreiz nospēlēja tikai trīs minūtes un punktus neguva.
21.apr 2018
20 gadus vecais Latvijas valstsvienības uzbrucējs Rodions Kurucs, kurš pārstāv Katalonijas basketbola superklubu "Barcelona", pieteicies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftam, vēstī spēlētāja aģents Artūrs Kalnītis.
20.apr 2018
ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā pirmo uzvaru izcīnījusi Jāņa Strālnieka pārstāvētais “Olympiacos” sērijā pret “Žalgiris” panākot līdzsvaru 1:1, bet Jānim Timmam un “Baskonia” otrais zaudējums pret “Fenerbahce” un sērijā 0:2.
20.apr 2018
Viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām nonākusi Sanantonio „Spurs”, kas arī šonakt nespēja otrajā puslaikā izturēt „Warriors” ātrumus un cieta zaudējumu ar 97:110, nonākot NBA „play-off” pirmās kārtas sērijā iedzinējos ar 0-3. Dāvis Bertāns guva piecus punktus, nospēlējot 20 minūtes.
19.apr 2018
Gatavojoties debijai pasaules čempionātā, kas septembrī notiks Tenerifē, nacionālā sieviešu basketbola izlase aizvadīs vienpadsmit pārbaudes spēles.
18.apr 2018
Šovakar pirmās spēles ULEB Eirolīgas izsēgšanas spēļu turnīrā aizvadīja abas latviešu pārstāvētās komandas - “Olympiacos” un “Baskonia”. Diemžēl, bet abas komandas sēriju līdz trim uzvarām iesāka ar zaudējumiem.
18.apr 2018
Kārtu pirms LBL čempionāta pamatturnīra beigām pirmo vietu regulārajā sezonā sev garantējusi BK “Ventspils”. Tas kļuva zināms pēc šā vakara divām spēlēm.
18.apr 2018
ULEB Eirolīgā sāksies interesantākā daļa – izslēgšanas spēļu turnīrs. Cīņā par prestižāko Eiropas basketbola klubu trofeju piedalās arī trīs latvieši. Jānis Timma un daļēji arī Rinalds Mālmanis kopā ar “Baskonia” lauzīs ceļu uz Final'4, bet kopā ar Pireju “Olympiacos” to pašu darīs arī Jānis Strēlnieks. Kas zina, varbūt kādam no šīs trijotnes izdosies tas pats, ko savulaik iespēja Dāvis Bertāns. Abas latviešu pārstāvētās komandas pirmās spēles aizvadīs šodien.
17.apr 2018
Ķauņas “Žalgiris” basketbolisti ir ieradušies Atēnās, kur rīt aizvadīs pirmo ULEB Eirolīgas izslēgšanas spēļu turnīra pirmo spēli ar Jāņa Strēlnieka pārstāvēto “Olympiacos”. Lidojuma laikā atklājās, ka lidmašīnai ir radušās nopietnas problēmas.
17.apr 2018
NBA savā mājaslapā apkopojusi 15 populārākos spēlētājus un desmit populārākas komandas, kuru krekliņi regulārajā sezonā līdzjutēju vidū bijuši pieprasītākie.