VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" (LVRTC) ir izsludinājis Rīgas radio un televīzijas torņa un tehniski administratīvās ēkas Zaķusalā pārbūves iepirkumu ar paredzamo līguma summu virs 30 miljoniem eiro, ziņo aģentūra LETA.
Izraēlas militārā atbilde Gazas joslā uz "Hamās" kaujinieku 7.oktobra uzbrukumu bijusi pārmērīga un tas ir jāizbeidz, ceturtdien sacīja ASV prezidents Džo Baidens.
Rēzeknes pilsētas dome nav spējusi atrast sev revidentu, tāpēc vairākas revīzijas procedūras tajā veiks Valsts kontrole (VK), aģentūru LETA informēja VK sabiedrisko attiecību pārstāve Signe Znotiņa-Znota.
Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) veiktās valsts finansējuma maiņas sporta veidu federācijām Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) vēlās vairāk skaidrības par to, kā finansējums tiks sadalīts, Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "Rīta panorāma" apgalvoja LOK ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.
Pārkāpumu intensitāte uz Latvijas ārējās robežas šogad lielā mērā būs atkarīga no notikumiem otrā robežas pusē, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Valsts robežsardzes (VRS) priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts.
Šveices rietumos ceturtdienas vakarā notika ķīlnieku krīze vilcienā, kuru policija izbeidza, nogalinot ķīlnieku sagrābēju un droši atbrivojot ķīlniekus, paziņoja varas iestādes.
Krievijas diktators Vladimirs Putins intervijā bijušajam ASV telekanāla "Fox News" raidījuma vadītājam Takeram Karlsonam mudināja Vašingtonu atzīt Maskavas intereses un pārliecināt Ukrainu sēsties pie sarunu galda.
Dzelzs priekškars starp Rietumiem un Austrumiem jau ir nolaidies, un, iespējams, uz ilgu laiku, paziņoja Lietuvas prezidents Gitans Nausēda, komentējot Lietuvas plānus slēgt vēl divus robežkontroles punktus ar Baltkrieviju.
Ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS), šodien, 8.februārī, atbildot uz Saeimas deputātu pieprasījumu "Par valsts energoapgādes sistēmas drošību", atzina, ka nekavējoties ir jādara viss iespējamais, lai brīdī, kad nākamā gada februārī Latvija atslēgsies no Krievijas kontrolētā BRELL elektrotīklu sinhronizācijas loka, būtu garantēta Latvijas energoapgādes drošība par saprātīgām cenām.
Valdība ņems vērā Latgales intereses un novadu specifiku, plānojot izmaiņas pašvaldību finanšu izlīdzināšanas sistēmā, vispārējās izglītības finansēšanā un citos jautājumos, ceturtdien tikšanās laikā ar Ludzas un Balvu novada pārstāvjiem uzsvēra ministru prezidente Evika Siliņa (JV).
Baltkrievijai nekavējoties jāatbrīvo politieslodzītie un jāpārtrauc cilvēktiesību pārkāpumi, vienojušies Eiropas Parlamenta (EP) deputāti, ziņo aģentūra LETA. Ceturtdien EP pieņēma rezolūciju, kurā nosoda opozīcijas aktīvistu un viņu ģimenes locekļu jauno masveida apcietināšanas vilni Baltkrievijā.
Administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu Rīgas pilsētas tiesa plāno turpināt skatīt 13.februārī plkst.9, aģentūra LETA noskaidroja tiesā. Tiesas sēdē plānots turpināt liecinieku nopratināšanu.
Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Oklahomasitijas "Thunder" tiks aizmainīts uz Šarlotas "Hornets", paziņoja ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis.
Izglītības kvalitāti un pārmaiņās skolās var nodrošināt skolotājs, vienlaikus no viņa tiek prasītas pārdabiskas spējas, atklājot diskusiju "Pedagogu sagatavošana un tālākizglītība", sacīja izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV).
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) finansējumu basketbola un hokeja kvalifikācijas turnīru rīkošanai Rīgā atkārtoti varētu prasīt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, aģentūrai LETA pavēstīja IZM Sporta departamenta direktora pienākumu izpildītājs Juris Zīvarts.
Francijā otrdien uz aizdomu pamata par nelikumīgām darbībām veiktas kratīšanas Ķīnas tehnoloģiju kompānijas "Huawei" birojos, ziņu aģentūrai AFP ceturtdien atklāja avots Francijas tiesu sistēmā.
Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Publiskas personas mantas atsavināšanas likumā, kas paredz dienējošos suņus pēc dienesta beigām vispirms piedāvāt iegādāties kinologam, kas kopā ar suni pildījis dienestu.
Organizācija "European Best Destinations" (Eiropas labākie galamērķi - EDB) publicējusi ikgadējo sarakstu ar 20 aktuālākajām tūristu apmeklējuma vietām, kas izraudzītas starp vairāk nekā 500 citiem ceļotāju galamērķiem un ieguvušas 2024.gada labāko Eiropas galamērķu goda nosaukumu.
Polijas lauksaimnieki no pirmdienas daļēji bloķēs arī Ustiluhas robežšķērsošanas punktu Polijas robežas pusē, ziņo mediji. Iepriekš tika ziņots, ka poļu lauksaimnieki plāno no 9.februāra bloķēt robežas šķērsošanas punktu "Jahodina-Dorohuska".