\\Autori

ABAnna Bērziņa

17.mai 2017
Lielbritānijas vēstnieks Austrijā Leigs Tērners (Leigh Turner) pastaigājoties vienā no Austrijas mežiem sastapās ar agresīvi noskaņotu mežacūku. Dzīvnieka dēļ vēstniekam nācās bēgt un pamatīgi nopūlēties, lai agresīvais dzīvnieks viņu neievainotu, vēsta "The Local".
 
17.mai 2017
Uzņēmums "Disney" no veikalu plauktiem ir izņēmuši viņu ražotās bērnu krūzes, pēc tam, kad kāda septiņus gadus veca meitene dzeršanai paredzētajā krūzes caurumā iebāza mēli un vairs to nespēja dabūt ārā, vēsta BBC.
 
17.mai 2017
Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks Oskars Āboliņš norādīja, ka kopš algu pielikuma uz ugunsdzēsēju amatiem veidojas cilvēku rindas.
 
16.mai 2017
Venēcija ir viena no skaistākajām Itālijas pilsētām, kuru ikdienu apmeklē ievērojams skaits tūristu. Venēcijas kanālos ir pierasts redzēt gondolas un cita veida laivas, tomēr jau vairākas dienas pilsētas iedzīvotājus un viesus sagaida no ūdens pacēlušās milzu rokas, kas tur kādas viesnīcas sienu, vēsta portāls "CNtraveler".
 
16.mai 2017
Kāds suns Ķīnā ir kļuvis par varoni pēc tam, kad pastaigas laikā atrada un izraka zīdaini, kas tika aprakts dzīvs, vēsta portāls "The Telegraph".
 
15.mai 2017
Itālijas valdība visā valsts teritorijā bez maksas piedāvā iegūt īpašumā aptuveni 100 vēsturiskas ēkas, vēsta "The Local".
 
15.mai 2017
Vairāki jaunieši Skotijā kādā modernās mākslas muzejā uz galda bija atstājuši parastu ananāsu. Dažas dienas vēlāk, kad viņi atkal apmeklēja šo muzeju, ananāss jau bija ievietots stikla kastē un kļuva par mākslas objektu, vēsta ziņu aģentūra ''UPI''.
 
15.mai 2017
Sociālajā medijā Youtube ir ievietots video, kurā redzams, kā pie kāda ātrās ēdināšanas restorāna "McDonalds" Sidnejā nolaižas helikopters un tā vadītājs nesteidzoties dodas uz restorānu pēc kārotā ēdiena.
 
15.mai 2017
33 gadus vecais Džareds Maklemors Tenesijas štatā ASV, sociālā medija "Facebook" tiešraides laikā aizdedzināja sevi un mēģināja iekļūt bārā, kurā tobrīd atradās viņa bijusī draudzene Alisa Mūra. Tas viņam neizdevās, bet vīrietis guva nopietnus apdegumus un slimnīcā no gūtajām traumām mira, vēsta portāls "The Sun".
 
15.mai 2017
59 gadus vecai ķirurgs Lavals Haruna sliktās redzes dēļ kādai sievietei izgriezis olnīcu, lai gan operācija bija paredzēta apendicīta likvidēšanai. Turklāt šis nav vienīgais gadījums, kad ārsts izgriezis nepareizo orgānu, vēsta portāls "The Telegraph".
 
15.mai 2017
22 gadus jaunā Sofija Akisa no Lielbritānijas, apmeklējot Maroku, pie kāda hennas zīmējumu meistara uz ielas nolēma arī sev uztaisīt melnās hennas tetovējumu. Šī izvēle vēlāk pārvērtās murgā, jo sieviete guva nopietnus ķermeņa apdegumus, vēsta portāls "Daily Mail".
 
14.mai 2017
Vīrietis vārdā Terijs no Austrālijas savu mīļoto draudzeni Annu bija nolēmis bildināt pavisam īpašā veidā. Anna pašai nezinot saderināšanās gredzenu vairāk nekā gadu nēsāja sev visur līdzi, vēsta "The huffington post".
 
14.mai 2017
Par jaunāko interneta hitu ir kļuvis stāsts par suni, kas lielu dienas daļu pavada uz savas mājas jumta. Vairāki garāmgājēji, ieraugot suni uz jumta, ir noraizējušies un par savām bažām paziņo arī mājas saimniekiem. Lai izvairītos no šādas situācijas mājas saimnieki ir izveidojuši asprātīgu zīmi, vēsta ārvalstu portāli.
 
14.mai 2017
Kāda ģimene no ASV apgalvo, ka aviokompānijas "JetBlue" lidmašīnas apkalpes locekļi viņus izsēdinājuši no lidmašīnas, jo līdzi paņemtā dzimšanas dienas kūka radījusi drošības draudus pārējiem pasažieriem, vēsta "Daily Mail".
 
14.mai 2017
Kiberdrošības eksperti brīdina, ka nākamais globālais kiberuzbrukums varētu būt nenovēršams un, iespējams, notiks jau rīt, vēsta raidorganižacija BBC.
 
14.mai 2017
Naktī no sestdienas uz svētdienu Ukrainā norisinājās starptautiskais dziesmu konkurss "Eirovīzija 2017", kurā uzvaras laurus plūca dziedātājs no Portugāles Salvadors Sobrals ar dziesmu "Amar Pelos Dois". Līdz ar konkursa noslēgumu oficiālajā konkursa mājaslapā ir publicēti abu pusfinālu rezultāti.
 
11.mai 2017
Kāda sirmgalve Konektikutas štatā ASV piedzīvojusi pamatīgu izbīli, kad pa viņas virtuves durvīm mēģināja ielauzties lācis, vēsta ārvalstu mediji.
 
11.mai 2017
Nikola Hārpere no ASV apgalvo, ka "Mesa Airlines" reisā no Kanzasas uz Misūrī lidmašīnas apkalpes locekļi neatļāva sievietei izmantot labierīcības, tāpēc viņai nācās nokārtoties krūzē, vēsta "The Washington Post".
 
11.mai 2017
Šorīt raidījumā "900 sekundes" jaunievēlētā Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja Ineta Ziemele atklāja, ka šobrīd Satversmes tiesā tiek skatītas lietas, kas cieši saistītas ar to visu, ko Latvijas iedzīvotāji katru dienu redz un dzird ziņu izlaidumos.
 
10.mai 2017
Norvēģijas valdība pirmdien izdevusi atļauju par aptuveni 2000 ziemeļbriežu nomedīšanu, lai apkarotu bīstamu slimību, vēsta "The Local".
 
10.mai 2017
Kalnu velosipēdists Dusans Vinžiks no Slovākijas un viņa draugs kārtējā izbraucienā ar kalnu velosipēdiem piedzīvoja nāves briesmas brīdī, kad vienam no riteņbraucējiem pakaļ sāka skriet lācis. Šis mirklis tika iemūžināts video un publicēts sociālajā medijā Youtube.
 
9.mai 2017
Zviedrijas iedzīvotājs Jonas Blomkvists agrā sestdienas rītā, sēžot pie automašīnas stūres, novēroja ļoti neparastu un retu skatu - pa ceļmalu skrienošu savvaļas vilku, vēsta portāls "The Local".