Valentīna diena

16.feb
Pārsteidz tuvos ar kēksu, kurā apslēpts pārsteigums.
 
15.feb
Šis būs ne tikai gards, bet arī vizuāli ļoti baudāms deserts ar ko iepriecināt mīļos.
 
14.feb
Šajā dzērienā spēcīgās alkohola notis apvienotas ar maigu garšas valdzinājumu tik harmoniski, ka tas var kļūt arī par pikantu desertu mīlētāju dienas vakariņām.
 
14.feb
Pēdējo gadu laikā Valentīndiena ir kļuvusi par gaidītu svinību dienu arī Latvijā. To katru gadu svin arvien vairāk iedzīvotāju, sarūpējot īpašas dāvanas un skaistus mirkļus saviem mīļotajiem. Šajā dienā tiek piedāvāts plašs izklaides iespēju klāsts – dažādi koncerti un pasākumi, bet dažādas iedzīvotāju aptaujas liecina, ka ir daļa iedzīvotāju, kas šos svētkus labprāt atzīmē arī mājās, pagatavojot īpašu svētku maltīti un baudot divvientulību. 
 
13.feb
Ja ir iztēle un radoša iedvesma, ikvienai nevajadzīgajai mantai varam piešķirt "otro elpu". Skat, cik skaistu dekoru iespējams radīt no plastmasas karotēm! Pamēģini!
 
12.feb
Neatkarīgi no tā, cik gardus kārumus iespējams nopirkt veikalos, paša gatavoti našķi vienmēr piešķirs īpašu “odziņu”. Valentīna diena asociējas ar sarkanām nokrāsām un maigām garšām. Izmēģini šo neparasto kārtojumu un pārsteidz mīļoto.
 
11.feb
Vienkārši izveidojams sirds formas atslēgu piekariņš divām atslēgām noteikti patīkami pārsteigs tās saņēmēju un atklās tam, cik daudz viņš jums nozīmē. Šādu piekariņu var izmantot arī kā lielisku veidu, lai šajā Valentīna dienā ierosinātu mīļotajam cilvēkam uzsākt kopdzīvi.
 
11.feb
Stāsta, ka Sv. Valentīna dienā putni nolūkojot sev pāri. Cilvēkbērni, sekodami šai dabas tradīcijai, izdomājuši jaunus ticējumus, piemēram, atkarībā no tā, kādu putniņu Valentīna dienā ieraudzīs jaunava - tādu vīru noprecēs. Ieraudzīs strazdu, dabūs - mācītāju, ieraudzīs - sarkankrūtīti, - dabūs jūrnieku. Ventspils Livonijas ordeņa pilī sestdien notika Rožu kaujas, darbojās darbnīcās un izskanēja saistoši Viduslaiku lasījumi.
 
9.feb
Valentīna diena tuvojas straujiem soļiem. To var svinēt, var nesvinēt - tā ir absolūti brīva izvēle, taču ar mīlestību pagatavotas un skaisti pasniegtas brokastis vienmēr tiks novērtētas. Paskat, cik skaisti iespējams pasniegt ierastās brokastu olas ar bekonu, ja ļaujas radošajam garam.
 
8.feb
Lieliska ideja jūsu pankūku rītam! Pamēģiniet pagatavot šīs gardās un netradicionālās pankūkas, izmantojot kokosriekstu pienu un kokosriekstu miltus! Brīvdienu brokastis noteikti būs izdevušās!
 
7.feb
Stāstā "Skaistule un briesmonis" viens no svarīgākajiem stāsta elementiem bija roze stikla kupolā. Šāds romantisks simbols būs lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam Valentīna dienā vai kādos citos svētkos. Turklāt tādu uztaisīt ir gaužām vienkārši, bet - kas par rezultātu!
 
7.feb
Valentīndiena, 14. februāris, ko arī Latvijā jau kādu laiku atzīmē kā Visu mīlētāju svētkus, ir samērā harmoniska. Mēnestiņš dziļi nopietnajā un kaislīgajā Skorpiona zīmē – labs laiks, lai atklātu jūtas. Ja vien tās ir dziļas un nopietnas, jo Skorpions nav virspusējs. Ja mīl, tad spēcīgi, ja nīst, tad – arī. Vēl šīs dienas fonā ir viena kombinācija, kas norāda uz mainīgām emocijām. Nedrīkst rīkoties bez apdoma un mētāties ar vārdiem vai solījumiem.
 
4.feb
Istabas interjeru vari atsvaidzināt ar paša radītu spilvendrānu, kas ne tikai kalpos kā lielisks akcents, bet to vari izmantot arī kā Valentīna dienas dekoru. Turklāt šī spilvendrāna būs patīkami mīksta. Ķeramies klāt!
 
3.feb
Lai gan Valentīna diena būs tikai nākamnedēļ, jau tagad ir laiks domāt par veidiem, kā kādu pārsteigt šajos svētkos. Īpaša dāvana noteikti būs paša radīta apsveikuma kartīte. Šī neparastā kartīte kalpos arī kā burvīgs pārsteigums, kas noteikti neatstās vienaldzīgu tās saņēmēju.
 
2.feb
Cepumu pildījumam var izmantot ikvienu krēmu, kāds vien garšo. Lai līdzsvarotu sviesta cepumu saldumu, šoreiz izvēlējos žāvēto plūmju un kondensētā piena krēmu.
 
30.jan
Mākslīgie ziedi ir gaumes jautājums un daudzi tomēr dod priekšroku dabiskajiem. Taču, lai piešķirtu telpai pavasarīgāku un romantiskāku noskaņu, dažu minūšu laikā ir iespējams radīt skaistu ziedu dekoru paša spēkiem.
 
26.jan
Kārums tavam galdam!
 
9.jan
Tumšos janvāra vakarus noteikti omulīgākus padarīs sveču gaisma. Kāpēc gan neļauties radošajam garam un paša rokām neizveidot interesantas sveces, ar kurām papildināt savus krājumus? Ķeramies pie darba.