Tu un tava drošība

31.mar 2018
Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju rūpējoties par mājokļa drošību, pamatā izmanto tradicionālus un pārbaudītus paņēmienus, savukārt moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas apskata teorētisku vēlmju līmenī, liecina mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" un pētījumu kompānijas "Norstat Latvija" veiktā aptauja.
 
29.mar 2018
Reaģējot uz iedzīvotāju satraukumu par Latvijas tirdzniecības centru drošību, ņemot vērā neseno ugunsgrēku tirdzniecības centrā Krievijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izlases kārtībā veica pārbaudes lielākajos tirdzniecības centros ar atpūtas vietām un citos publiskos objektos visā Latvijā.
 
29.mar 2018
Lieldienu brīvdienas ir laiks, kad tiek paveikti pirmie dārza darbi, atklāta grila sezona, bet citviet vēl tiek izbaudīti ziemas prieki! Lai šos pavasara svētkus neizbojātu dažādi nelaimes gadījumi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus neaizmirst par savu un apkārtējo cilvēku drošību gan svinot svētkus iekštelpās, gan atpūšoties brīvā dabā.
 
24.mar 2018
Latvijā pērn atsevišķos gadījumos galēji labēji noskaņoti indivīdi, piemēram, tā dēvētie skinhedi plānoja huligāniskās aktivitātēs, taču daudz lielākus izaicinājumus turpināja radīt Latvijas iedzīvotāju darbība interešu grupās, kurās notika cīņas prasmju apmācības, liecina Drošības policijas (DP) pagājušā gada pārskats.
 
19.mar 2018
Rīgas domes Satiksmes departaments ir noslēdzis līgumu par Jorģa Zemitāna tilta kāpņu speciālās inspekcijas veikšanu, pastāstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
16.mar 2018
AS ”Liepājas autobusu parks” sabiedriskā transporta šoferi, kuri veic pārvadājumus no Rīgas uz Jūrmalu un otrā virzienā, neizsniedz biļetes un uzņem transportlīdzekļos vairāk cilvēku, nekā atļauts, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
8.mar 2018
Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas 32.korpusa ēka ir droša pacientiem un darbiniekiem, informēja slimnīcas pārstāve Zane Siliņa.