Visinteresantākie TOP

Vakar, 12:32
Vasara mudina kļūt aktīvākiem. Vēlamies vairāk laika pavadīt ārpus mājas un izklaidi meklēt svaigā gaisā. Lai arī kāds būtu izvēlētās aktivitātes veids, farmaceite Zane Melberga dalās praktiskos padomos, kam vasarā nepieciešams vērst papildu uzmanību, lai neciestu ne veselība, ne noskaņojums.
 
25.jun
Neskatoties uz pandēmijas radīto situāciju, nekustamo īpašumu iegādes segmentā šobrīd rosības netrūkst. Kamēr vieni savelk jostas, tikmēr citi mērķtiecīgi īsteno ilgtermiņa plānus par nekustamā īpašuma iegādi, norāda VNĪ NĪ Nomas un pārdošanas pārvaldes direktore Anita Feldmane. VAS "Valsts nekustamie īpašumi" novērojis, ka īpaši aktīvas ir tieši fiziskās personas, kas, baidoties no naudas vērtības zuduma, šobrīd meklē, kur ieguldīt savus brīvos līdzekļus. Tādēļ vēlamies iepazīstināt ar vērtīgākajiem aktuālajiem pārdošanā esošajiem uzņēmuma pārvaldībā esošajiem īpašumiem.
 
25.jun
"Healthline" atklāj, kādi pasaules sieru veidi ir veselīgākie.
 
24.jun
Jāņu rīts daudziem no mums iesākas grūti. Lai arī otrā svētku diena būtu izdevusies, izmēģini kādu no šiem līdzekļiem, kas palīdzēs uzlabot veselību un mazinās paģiras. "Health" apkopojis dažādu uztura un veselīga dzīvesveida ekspertu ierosinājumus, kas palīdzēs "savākties" otrā dienā pēc svētkiem.
 
23.jun
Šis laiks mūs izsita no ierastā skrējiena. Daudzi strādā attālināti, neiziet no mājām, daudzi ir paizolējušies un vienatnē ar sevi. Beidzot ir laiks pievērsties izjūtām, izvērtēt un izprast. Un, protams, šādā dienu ritmā ir vieta dažādām nodarbēm, kas palīdz sakārtot iekšējo pasauli. Informācija par daudz ko rodama internetā, un patlaban tiek piedāvātas arī dažādas nodarbības attālināti. Kaut kas no tālāk minētā var ļoti noderēt.
 
23.jun
Kas gan būtu vasaras saulgrieži bez skaistajiem ziedu un zāļu vainagiem? Katrai Jāņu zālei ir sava nozīme, tāpēc ir rūpīgi jāizvēlas, kuru iepīt vainagā. Vislabākie būs tie vainagi, kas pīti no Līgo dienā plūktiem augiem. Lūk, populārākie no tiem.
 
22.jun
Līgo svētki jau izsenis ir tradīcijām bagātākie un līksmākie svētki, kad vēlamies patverties no ikdienas steigas un rutīnas. Pirms ļaušanās svētku noslēpumainībai, ugunskuriem un Līgo dziesmām, “Euroaptieka” farmaceite Zane Melberga dalās piecos padomos, kā sagatavoties svētkiem, lai tos aizvadītu bez raizēm.
 
22.jun
Tehnoloģijas ir noderīgas ne tikai mūsu ikdienā un darbā, bet arī organizējot un plānojot dažādus svētkus. Tuvojoties Jāņiem un Līgo svētkiem, mobilo sakaru operatora BITE tehnoloģiju eksperts Dainis Dembovskis ir apkopojis piecas mobilās lietotnes, kas lieti noderēs ikvienam līgotājam, lai palīdzētu svinēšanu padarīt saturīgāku un pārdomātāku, vienlaikus ievērojot visus aktuālos drošības noteikumus.
 
22.jun
Daudzi dosies svinēt vasaras saulgriežus un Jāņus pie dabas krūts. Vai tas būtu ģimenes saiets vecāku dārzā, vai romantiska divvientulība kādā meža norā, gan lielam, gan mazam piknikam ir pienācīgi jāsagatavojas. Pārdomāta cienasta un piknika piederumu izvēle ļaus justies omulīgi pat vismežonīgākajā nostūrī. Veiksmīga piknika ABC atklāj “Kesko Senukai Latvia” sporta, tūrisma un dārzniecības kategorijas vadītājs Ingus Laumanis.
 
21.jun
Vasaras saulgriežu laiks tiek uzskatīts par īpaši maģisku un spēcinošu, jo jāņuzālēs apkopota visa šī laika dziedinošā enerģija un spēks. Dodoties pļavā pēc ziediem svētku vainagam, der padomāt arī par pļavas augiem veselībai. Vairāk par pļavās atrodamajiem augiem un idejām, kā tos izmantot veselību stiprinošos dzērienos, stāsta aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite, Gada farmaceite 2019 Laila Zālīte.
 
21.jun
Gatavojoties Jāņu svinībām, jāatceras – šogad veselības stiprināšanai nepietiks ar tradicionālo mazgāšanos rīta rasā! AS “Dobeles dzirnavnieks” aicina svinēt svētkus ne tikai līksmi un gardi, bet arī atbildīgi un droši. Liela saimes galda vietā šogad labāk veidot gaumīgas ēdienu salas un gardumus servēt ērti paņemamu uzkodu veidā. Iedvesmai “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar bloga “Anna Panna” autori Annu Birmani piedāvā trīs vasaras garšu pilnas receptes, kas izskatīsies tik labi, lai līgotāji uzreiz atrastu savu īsto gabaliņu.
 
20.jun
Visspilgtāk alus un siers latviešiem saistās ar Jāņiem, taču abus šos produktus var labi integrēt maltītēs visas vasaras garumā – ko labi iesākam svētkos, to paņemam līdzi arī turpmākajiem vasaras mēnešiem, izbaudot sauli, siltumu un iespēju ēdienu baudīt svaigā gaisā. Kā izrādās, alus ir ne tikai atsvaidzinošs dzēriens, bet arī lieliska piedeva ēdieniem, piešķirot interesantas garšas nianses gaļai un citiem ēdieniem. Tieši tādēļ ēdienu stiliste un pavāre Linda Vilmansone - Virbule piedāvā četras oriģinālas receptes, kurās izmantots arī alus: alus mīklā panēts siers, alus čili, alū sautēti vistas šķiņķi un neizpaliek arī saldais ēdiens – alus braunijs ar alus karameli.
 
20.jun
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Lūriņa un Alsiņa, Bahs un Mocarts, gongu un dabas skaņas.
 
18.jun
Ir svarīgi ēst veselīgi fiziskajam labumam, taču vērtīgas uzturvielas ir nozīmīgas arī mūsu mentālajai veselībai. Šiem septiņiem produktiem in pārsteidzoša ietekme uz mūsu smadzeņu darbību - gan pozitīva, gan negatīva. Uzzini, kā ikdienā ierastie pārtikas produkti ietekmē mūsu psihi.
 
17.jun
Tuvojoties vasaras saulgriežu garajām brīvdienām, “Zaļā josta” vērš sabiedrības uzmanību uz vienreizlietojamo galda trauku un piederumu pārmērīgu lietošanu – piknikos, Jāņu svinībās, ģimenes izbraukumos pie dabas. Vienreizlietojamie plastmasas trauki ir nozīmīgs vides piesārņotājs, kas dabā sadalās mikroplastmasas daļiņās, veicinot jūras piesārņojumu un tās iemītnieku, putnu un dzīvnieku bojāeju. Taču mūsdienās ir pieejamas vairākas videi mazāk kaitīgas alternatīvas vienreizlietojamiem plastmasas traukiem.
 
17.jun
Godinot Latvijā atpazīstamākā saldumu zīmola “Laima” 150 gadu jubileju, “Laimas” šokolādes muzejs aicina iepazīties ar 15 interesantiem stāstiem.
 
16.jun
Izrādās, ka vidēja izmēra apelsīnā ir 69.7 miligrami C vitamīna, kas patiesībā ir mazāk nekā daudzos dārzeņos. Šie 8 dārzeņņi ir bagātāki ar C vitamīnu nekā slavenie citrusaugļi, vēsta "Health".
 
15.jun
Ja pieturēsies pie šiem produktiem, mazināsies risks sasirgt ar slimībām, kuras izraisa hroniski iekaisumi, vēsta "Health".
 
14.jun
Tuvojas Līgo svētki, kas nav iedomājami bez siera. Kamēr vieni šajā laikā izvēlas sietu siet paši, bet citi pieturas tikai pašmāju sieram, "Healthline" atklāj, kādi pasaules sieru veidi ir veselīgākie. Nav jau noslēpums, ka nereti tieši pašmāju sieri ir tie, kas pēc svinībām paliek pāri neaiztikti, kamēr taču ir daudz gardu sieru ko var novietot tiem blakus.
 
13.jun
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Keišs un Strenga, Krēmers un Osokins, Rutulis un «Dzelzs Vilks