Visinteresantākie TOP

Vakar, 19:06
Pārāk taisni, pārāk cirtaini, pārāk plāni, pārāk biezi, nepaklausīgi, katrs uz savu pusi – reti par ko cilvēki žēlojas tik bieži kā par saviem matiem. Daudziem vienīgais ikdienas ierocis nebeidzamajā cīņā ir šampūns, kas baro, mitrina, veicina matu augšanu, mazina galvas ādas jutīgumu, atveseļo, spēcina, nogludina, īsi sakot – dara tieši to, kas katriem matiem vajadzīgs. Kāpēc tomēr ne vienmēr izdodas izskatīties kā šampūnu reklāmās un ko darīt citādi, lai visa dzīve nebūtu viena gara “slikto matu diena”, iesaka STENDERS Attīstības ķīmiķe Jūlija Kuzņecova, komentējot piecus izplatītākos mītus par matu mazgāšanu.
 
Vakar, 8:45
Kurš gan nav dzirdējis viedos vārdus, ka "brokastis ir dienas svarīgākā maltīte". Un patiesība jau vien ir, taču izrādās, ka daudzi iecienīti un pat "klasiski" brokastu ēdieni patiesībā ierindojas pie tiem, kurus no rīta nemaz nebūtu vēlams ēst, norāda portāls "Healthline". Šie ēdieni ne tikai nenodrošinās ar vajadzīgajām uzturvielām un enerģiju, bet pat kaitēs veselībai, izraisot dažādas slimības.
 
14.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
14.feb
Pēdējo gadu laikā Valentīndiena ir kļuvusi par gaidītu svinību dienu arī Latvijā. To katru gadu svin arvien vairāk iedzīvotāju, sarūpējot īpašas dāvanas un skaistus mirkļus saviem mīļotajiem. Šajā dienā tiek piedāvāts plašs izklaides iespēju klāsts – dažādi koncerti un pasākumi, bet dažādas iedzīvotāju aptaujas liecina, ka ir daļa iedzīvotāju, kas šos svētkus labprāt atzīmē arī mājās, pagatavojot īpašu svētku maltīti un baudot divvientulību. 
 
14.feb
Neatkarīgi no tā, cik gardus kārumus iespējams nopirkt veikalos, paša gatavoti našķi vienmēr piešķirs īpašu “odziņu”. Tā kā Valentīna diena asociējas ar šokolādi, rozā krāsu un romantisku noskaņu, AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar kulinārijas blogeri Betiju Kalēju piedāvā trīs mīlestības pilnas recepšu idejas, kā pārsteigt savu mīļoto svētkos.
 
13.feb
Vai mēdz savu zāļu plauktiņu piekraut ar dažādiem vitamīniem? Izrādās, ka bieži tie būtībā ir pilnīgi bezvērtīgi un viegli aizstājami ar dabīgiem produktiem, kuri mūsu organismam būs daudz noderīgāki.
 
12.feb
Gada sākums ir īstais brīdis, lai izveidotu savu šī gada galamērķu un pasākumu plānu. Tādēļ “Mežpils alus” piedāvā deviņu alus notikumu izlasi dažādām gaumēm, kurus ir vērts apmeklēt tepat Eiropā. Tā ir lieliska iespēja izbaudīt pasaules labākās alus šķirnes, atklāt jaunas alus garšas un to saderību ar dažādām maltītēm, iepazīt alus radīšanas procesu, vēsturi un varbūt pat iemēģināt vai smelties iedvesmu alus brūvēšanai paša spēkiem.
 
9.feb
Mūsdienu plašajā pārtikas produktu klāstā daudzi no tiem tiek slavināti, kā īpaši veselīgi un nozīmīgi cilvēku ikdienas uzturā. Taču patiesībā šie slavinājumi nereti mēdz būt aplami un patiesībā, patērējot šos produktus lielos daudzumos, mēs varam pat kaitēt savam organismam.
 
7.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
7.feb
Stresa situācijās mēdzam attīstīt ieradumus, kas vēlāk var mums kaitēt, piemēram, darba intervijās vai vai tiekoties ar jauniem cilvēkiem. Portāls "Brightside" ir apkopojis nepatīkamus ķermeņa valodas ieradumus, ar kuriem par sevi radām nepārliecinātu un nedrošu priekštatu.
 
6.feb
Banku klientiem jau par ikdienu kļuvusi Smart-ID aplikācijas izmantošana, lai pieslēgtos savai internetbankai. Pērnā gada nogalē tās lietotāju skaits Latvijā sasniedza gandrīz vienu miljonu - reģistrēti jau 916 tūkstoši, un, salīdzinot ar 2019. gada janvāri, to skaits pieaudzis aptuveni par 35%. Aplikācijas divu pakāpju autentifikācija ierobežo krāpnieciskas darbības, bet arī katram pašam jāparūpējas, lai nejauši nepastiprinātu citu ierosinātus maksājumus un nenodotu savus finanšu līdzekļus garnadžu rokās. Luminor, kopā ar Smart-ID lietotnes izstrādātājiem apkopoja svarīgākos ieteikumus drošībai, ko ņemt vērā, lai pasargātu savus datus no krāpniekiem.
 
4.feb
Istabas augi ne tikai papildina mūsu palodzes ar zaļu rotājumu un atdzīvina telpu, bet daudzi no tiem pat darbojas kā "gaisa attīrītāji" vai "stresa noņēmēji". Lūk, kādas ārstnieciskās īpašības slēpj mājās esošie telpaugi, vēsta "Brightside".
 
3.feb
Sausais ziemas gaiss nelabvēlīgi ietekmē ne tikai ādas, bet arī matu stāvokli – aukstais vējš un centrālā apkure padara matus sausākus, tie vairāk lūst, mēdz elektrizēties.
 
31.jan
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
31.jan
Mode mums diktē noteikumus – kā ģērbties, kādus apavus izvēlēties un pat kā izturēties ikdienā. Stila un modes tendences 2020. gadā ir diezgan daudzveidīgas, tāpēc ikviens var atrast kaut ko sev, uzsverot savu individualitāti, seksualitāti un stila izjūtu. Brīvdienu žurnāls »Vakara Ziņas« piedāvā ielūkoties šā gada galvenajās modes tendencēs un aktualitātēs.
 
30.jan
Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) regulāri veic patēriņa preču cenu salīdzinājumu veikalos kopš 90.gadu vidus – jau 25 gadu garumā. Aprēķinot vidējās cenas mazumtirdzniecībā tiek ņemts vērā nozīmīgāko tirdzniecības uzņēmumu veikalos norādītais cenu zīmēs, nerēķinot ražotāju noteiktās akciju cenas, kas ir spēkā konkrētajā cenu novērošanas laikā.
 
24.jan
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
23.jan
Ja meklē veidus, kā sevi pasargāt no apaukstēšanās, atbilde var būt pavisam tuvu - pārtikas veikalā. Ēdot noteiktus ēdienus, var palīdzēt savai imūnsistēmai. Ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību, lai pārtikas produkti sagādātu organismam vajadzīgos vitamīnus. "Natural Cures" atklāj, kurus pārtikas produktus izvēlēties, lai parūpētos par savu imūnsistēmu ziemā.
 
21.jan
Šī gada tālo ceļojumu tendence būs censties redzēt un piedzīvot, turklāt izvēloties atturīgākas, bet reizē īpašas viesnīcas ar konkrētai vietai raksturīgu dizainu un autentiskiem interjera elementiem, prognozē tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Laikā, kad tūrisma nozarē aizvien raksturīgāk atteikties no liekā, nokļūt savā sapņu zemē, šķērsojot tūkstošiem kilometrus un kontinentu robežas, vairs nav tik dārgi un ekskluzīvi kā vēl pirms dažiem gadiem.
 
21.jan
Rīta rituāli un ieradumi parasti palīdz mums sagatavoties un noskaņoties dienai. Daudzi no tiem mums viesiem ir līdzīgi, taču ne vienmēr palīdz ietaupīt laiku, ir veselīgi vai palīdz pilnvērtīgi uzsākt dienu. Iespējams, kāds no rīta rutīnas elementiem ar steigu jāmaina, lai rīts tiešām iesāktos moži un tā iezīmētu arī turpmāko dienu. Portāls "Brightside" iesaka atbrīvoties no sekojošiem rīta ieradumiem.