Visinteresantākie TOP

17.jan
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
15.jan
Pieci svarīgi fakti par EVAK (Eiropas veselības apdrošināšanas karti) un ceļojumu apdrošināšanu.
 
15.jan
Lai gan aiz loga vērojams tāds kā pavasaris, tāds kā rudens, no rītiem mūs vēl spēj pārsteigt apledojušas ietves. Kamēr vēl ceram uz kaut nelielu sniega kārtiņu, apskati, kā jau laicīgi sagatavot savus apavus, lai tie neslīdētu uz ledus.
 
15.jan
Jau no 31. janvāra līdz 2. februārim notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur apceļot Latviju aicinās visu novadu pārstāvji. Tieši tur uzzināsi, kurp doties ģimeniskā un kurp laiskā pastaigā.
 
15.jan
Svētku laikā bieži vien pat gribot negribot ēdam pārāk daudz un ne pārāk veselīgi – patērējam vairāk našķu, arī alkoholu, smagākus ēdienus. Kādas ir visbiežākās sekas, ko izraisa šāda svētku ēdienkarte? Kā plānot savu ikdienas ēdienkarti veselīgi? Ieteikumos dalās eksperte, sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore un farmaceite Ilze Priedniece.
 
14.jan
Labas Jaungada apņemšanās ne vienmēr prasa gadu no jūsu dzīves. Lai mājoklī atrastos vieta jauniem enerģiju strāvojumiem un patiešām lielām idejām, sāciet gadu ar maziem, vienmēr atliktiem remontdarbiem un sakārtojiet savu dzīves telpu! Nomainīt spuldzīti vai pielikt gleznu ir vienkāršs darbiņš, taču nevajag nobīties arī no mazliet sarežģītākiem uzdevumiem. Dažādus remontdarbu pakalpojumus sniedz gan profesionāli meistari, gan specializētie veikali, bet gandarījums noteikti būs daudz lielāks, paveicot darbu paša rokām.
 
13.jan
Dodoties iepirkties, mēs visi vēlamies iegādāties gardu un svaigu ēdienu. Taču daudzi ražotāji un izplatītāji koncentrējas uz savu peļņu un izmanto dažādus trikus, lai pārdotu mums arī nevajadzīgas lietas. Piemēram, vai zinājāt, ka pievienojot gatavajiem salātiem dažādas garšvielas, iespējams paildzināt tajos esošo sastāvdaļu "mūžu", kurām beidzies derīguma termiņš? Portāls "Brightside" apkopojis populārākos ražotāju trikus, pārdodot pārtikas preces. To zināšana ļaus iepirkties gudrāk.
 
13.jan
Gadu mijā mums visiem patīk atskatīties aizvadītajā un ielūkoties nākamajā gadā. Mēs atceramies jaukākos mirkļus un cenšamies prognozēt, kādi tie būs nākamajā. Un tā katru gadu no vietas. Taču vēl interesantāk ir tad, kad mainās desmitgades. Tas ir pietiekami ilgs laika posms, lai tajā atrastu interesantas lietas. Piemēram, kāds moderno tehnoloģiju žurnāls savilcis kopsaucēju pa visiem desmit aizvadītajiem gadiem un nosaucis, viņuprāt, veiksmīgākos tehnoloģiskos risinājumus. Interesenti, vai arī mēs par gada spilgtākajiem sasniegumiem moderno tehnoloģiju jomā izvēlētos to pašu?
 
10.jan
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
9.jan
Pērn Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) paveikusi būtiskus darbus, lai sabiedriskajiem pakalpojumiem (enerģētika, ūdenssaimniecība, elektroniskie sakari, pasts un sadzīves atkritumu apglabāšana poligonos) kvalitāte un pakalpojumu pieejamība turpinātu augt, vienlaikus rodot arī iespējas izmaksu samazinājumam to lietotājiem. Ko sagaidīt šogad?
 
3.jan
Lai arī mūsdienās arvien biežāk Jaungada apsveikumi tiek sūtīti, izmantojot sociālos tīklus un dažādas mobilās lietotnes, joprojām populāra ir arī tradīcija Vecgada vakarā sazvanīties ar saviem tuviniekiem un draugiem. Mobilo sakaru operatora “Tele2” apkopotie dati liecina, ka Vecgada vakarā visbiežāk zvanīts uz Lielbritāniju, Krieviju un Vāciju.
 
31.dec 2019
Tuvojas Jaunā gada svinības un teju katrs, kas lieto alkoholiskos dzērienus, Jaunā gada iestāšanos atzīmēs vismaz ar glāzi dzirkstošā vīna. Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga organismam, taču kā svinēt gadumiju, lai pirmā janvāra diena nav jāpavada gultā ar mokošām galvassāpēm un paģirām? Uztura speciāliste Jevgēnija Jansone un zemo cenu dzērienu veikalu tīkls AlkOutlet atgādina – dzer ar mēru un ievēro dažus padomus, jo kā liecina sena paruna – kā gadu iesāksi, tā arī to nodzīvosi!
 
27.dec 2019
Gada beigas ierasti ir laiks, kad cilvēki pārdomā un izvērtē aizgājušajā gadā paveikto, kā arī izvirza nākamā gada mērķus un uzdevumus, lai kaut ko mainītu savā dzīvē. Mobilo sakaru operatora “Tele2” tehnoloģiju eksperts Gints Peičs iesaka piecas populāras lietotnes, kas var palīdzēt īstenot kādu no ierastajām jaunā gada apņemšanās, piemēram, iemācīties kādu jaunu valodu vai atmest sliktu ieradumu.
 
27.dec 2019
Lai arī svētku uguņošana ir neatņemama svētku sastāvdaļa, tā vienlaikus ir arī ir viena no visgrūtāk iemūžināmajām lietām, it īpaši ar tālruņa kameru. Tādēļ Huawei eksperti ir apkopojuši noderīgus padomus, ar ko iepazīties pirmssvētku laikā, lai šogad uguņošanas bildes un video beidzot izdotos lieliski.
 
27.dec 2019
Piedāvājam ieskatu, kādus sarīkojumus varat apmeklēt gadu mijā dažādās Latvijas vietās.
 
25.dec 2019
Ziemassvētku un Jaunā gada laikā mēdzam atļaut sev vairāk gardumus nekā ikdienā. Tas var novest gan pie pārēšanās, gan pie pāris liekiem kilogramiem. Ja ir zināms, ka našķēšanās maratons ir neizbēgams, ierastos ēdienus var gatavot veselīgākās versijās, kas būs draudzīgākas arī cilvēkiem ar cukura diabētu. Smelies iedvesmu svētku galdam no endokrinoloģes Ievas Tonnes un žurnāla “Pie Galda” sagatavotajām receptēm!
 
24.dec 2019
Katru dienu pasaulē atkritumos nonāk trešdaļa saražotās un izaudzētās pārtikas, tā izšķērdējot gan planētas resursus, gan ieguldīto enerģiju un laiku. Īpaši daudz pārtikas tiek izmests pēc gada lielākajiem svētkiem, kad cilvēki cenšas iepriecināt savus mīļos, sapērkot un pagatavojot par daudz ēdiena. IKEA eksperti dalās ar viegli ievērojamiem praktiskiem padomiem, kā izvairīties no pārtikas atkritumu radīšanas ne tikai svētkos.
 
23.dec 2019
Lai arī »Vakara Ziņas« jau novembra sākumā ieteica laikus gatavoties gada nogales svētkiem un sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, bet, ja nu tomēr vēl nav izdevies sagādāt visas dāvanas, piedāvājam desmit idejas, kā iepriecināt savus mīļos cilvēkus šajos Ziemassvētkos vai gadu mijā.
 
22.dec 2019
Ziemassvētku un gadumijas dāvanām šogad var pievienot trīs ļoti dažādas Latvijas filmas, kas izdotas DVD formātā, - pilnmetrāžas animācijas filmas "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" un "Lote un pazudušie pūķi", un vienu no 2018. gada kinoteātru kases grāvējiem - komēdiju "Kriminālās ekselences fonds".
 
20.dec 2019
Straujiem soļiem tuvojas gada sirsnīgākie un siltākie svētki. Ziemassvēku noskaņu smelies arī gadatigos, kuri šajā nedēļas nogalē piedāvās dažādas atrakcijas šo svētku noskaņās. Tas būs lielisks veids kā "iesildīties" 24. decembrim.