Visinteresantākie TOP

18.okt
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
18.okt
Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) apkopojusi 7 vienkāršus, bet ļoti svarīgus ieteikumus, kas palīdzēs sagatavot auto gada tumšajam un aukstajam laikam.
 
15.okt
"Coca - cola" dzērienu apvij daudzi mīti un noslēpumi, taču nevar noliegt, ka tas ir populārākais bezalkoholiskais dzēriens pasaulē, lai arī cik pretrunīgi vērtēts. Nav noslēpums, ka šis dzēriens sākumā radīts kā zāles pret galvas sāpēm, taču pat vēl šodien publiski nav zināmas visas tā sastāvdaļas. Atklāj, kā šo dzērienu vari izmantot sadzīvē.
 
14.okt
«Šis rudens mūs provocē uz struktūru, apjomu, zeķēm ar apdruku, masīviem apaviem un matu rotām, neaizmirstot par total beige stabilajām pozīcijām,» saka modes eksperte un raidījumu vadītāja Maija Silova, kura allaž izceļas ar nevainojamu gaumi. Savā Instagram kontā @silovamaija viņa dalās ar aktuālākajām šīs sezonas modes tendencēm.
 
13.okt
Dažādi knifiņi un pavāru noslēpumi, kurus likt lietā nākošajā ēstgatavošanas reizē, atklāj "Rimi Gardēži".
 
11.okt
Mēdz teikt, ka virtuve – tā ir mājas sirds. Te cep, vāra, sarunājas, pavada laiku kopīgās maltītēs, tādēļ šī telpa pati par sevi bieži vien šķiet mājīgāka par istabām, taču tagad, kad aiz loga rudens, un jo īpaši gribas ļauties omulībai un siltumam, salona ARENS dizaineri iesaka piecus dažādus elementus, kas virtuvi padarīs vēl mājīgāku.
 
11.okt
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
11.okt
Dziedātājs Jānis Stībelis, kas šoruden svin muzikālās darbības 20 gadu jubileju, nav vis ieplānojis Latvijas koncerttūri, bet gan vienu spilgtu uzstāšanos koncertā «Optimists», kas paredzēts 16. oktobrī Rīgā, VEF Kultūras pilī. Koncertā skanēs dziesmas ne tikai no jaunākā Stībeļa albuma «Optimists», bet arī no pirmajiem deviņiem soloalbumiem, kas izdoti laika posmā no 2001. līdz 2019. gadam. Personības rubrikā šoreiz piedāvājam aplūkot tās desmit lietas, kas visspilgtāk raksturo dziedātāju.
 
10.okt
Video un audio studijas «Tantuki» īpašnieks un blūza grupas «Fortress Blues Band» Guntis Krivms sevi uzskata par draudzīgāko pilsoni pasaulē. Viņš ir radošs un slinks cilvēks, kam Dievs devis visādas spējas un iespējas attīstīties un pilnveidoties. Gunta izteiktākā rakstura īpašība ir nekad nekavēt. Taču tajā vidē, kur viņš darbojas, tā nav izplatīta īpašība, tāpēc mūžīgi gadās visus gaidīt un nemitīgi pārdzīvot, lai nenokavētu nākamo ieplānoto tikšanos.
 
7.okt
Lai rudens mēneši neliktos drūmi un pelēki, ieplāno pasākumus, kas šo tumšo laiku padarīs daudz aizraujošāku un priekpilnāku!
 
4.okt
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
3.okt
Burvju triki vienmēr ir ļoti aizraujoši, laiks iemācīties ko jaunu un pārsteigt savu ģimeni un draugus. Klāvs Smildziņš kopā ar māsām ir sagatavojis trīs trikus, kurus iemācīties - "maģiskā" nauda, "lidojošā" atslēga un apslēptā kārts.
 
1.okt
Ķirbjus var ne tikai ēst un no tiem grebt laternas, bet arī taisīt saldējumu, sejas maskas, ķermeņa skrubjus un pat galda vāzes.
 
30.sep
Liktenis izaicina pilnīgi visus cilvēkus, taču īpaši smagiem pārbaudījumiem cauri dzīvē jāiziet trīs horoskopa zīmju pārstāvjiem.
 
29.sep
Latvijas rudens augļi un dārzeņi ir mūsu krāšņums un bagātība, tā ir nepārspējama krāsu, garšu un smaržu daudzveidība. Un vēl tā labā apziņa, ka tie ir mūsu pašu dārzu un lauku produkti, veselīgi un vitamīniem bagāti. Šī krāsainība iedvesmojusi arī Rimi Gardēžus, kuri piedāvā trīs receptes, kas ļaus izbaudīt vietējo ražu.
 
28.sep
Siltais un saulainais laiks ir beidzies, un atnākušais rudens nozīmē tikai vienu - ir sākusies gada aukstā sezona. Taču atceries - drūmiem laikapstākļiem nav jāatspoguļojas Tavā garderobē! Atdzīvini savu tēlu ar jauniem zābakiem, kuri spīdēs par spīti daudzajiem biezo apģērbu slāņiem. "Rupji ceļotāju zābaki, panku kniedes, biezas platformas un uzmanību piesaistoši čūskādas raksti ir šīs sezonas topā, un tiem obligāti jābūt Tavā skapī," jauno Deichmann apavu kolekciju komentē modes influencere Diāna Kubasova, kas iesaka piecus visstilīgākos šī rudens apavu rendus - dažādiem stiliem un personībām.
 
27.sep
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura un arī satura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
27.sep
9 gadījumos no 10 smagas traumas bērni vecumā līdz viena gada vecumam gūst mājas apstākļos. Tas visbiežāk saistīts ar nedrošu vidi, vecāku neuzmanību vai nezināšanu. Lai padarītu savu mājokli bērnam drošāku, ne vienmēr nepieciešams doties uz veikalu pēc īpaši šim mērķim radītiem priekšmetiem. Īsajā video jaunā divu bērnu māmiņa Linda Ķuze parāda 10 vienkāršus veidus, kā ikviens ar teju katrā mājā pieejamiem ikdienišķiem priekšmetiem var padarīt savu mājokli bērnam drošāku.
 
26.sep
Rudens gadalaiks ierasti nes gan skaistas, raibas koku lapas, gan dažādus vīrusus, tādēļ ir svarīgi ne tikai pārkārtot savu garderobi, bet arī izvērtēt savas ģimenes ikdienas paradumus. Lai palīdzētu Latvijas ģimenēm sagatavoties rudenīgi mainīgajiem laikapstākļiem, pediatrs Edgars Mednis apkopoja ieteikumus, kas būtu jāiekļauj rudens ikdienas pirkumu sarakstā, lai stiprinātu bērnu un visas ģimenes imunitāti.
 
25.sep
Pirktākās grāmatas 16.09.2019.–22.09.2019