Visinteresantākie TOP

Vakar, 10:00
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
23.jan
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Piņķis un Gāga, Pāvuls, Franks un Okonovs, Rainis un Aspazija.
 
22.jan
Augstākā līmeņa personāla atlases kompānijas ASTRAL Executive Search (IRC Latvia), kas ir pasaulē lielākās augstākā līmeņa personāla atlases kompāniju alianses biedrs, konsultanti ir izpētījuši kādas ir 2021. gada vadītāju TOP 7 kompetences.
 
20.jan
Jo zemāks ir termometra stabiņš un garāka nedēļas nogale, jo vairāk problēmu transportlīdzekļu īpašniekiem. Sals ietekmē ne tikai braukšanas, bet arī transportlīdzekļa motora un elektronikas kvalitāti.
 
20.jan
Ir daudz sarežģītu ieteikumu, kā investēt naudu un vairāk nopelnīt. Taču lielākoties tie ir efektīvi tikai tiem cilvēkiem, kuriem ir uzņēmējdarbības talants. Taču tas nenozīmē, ka citiem nav cerību dzīvot pārticīgāk - jāapgūst tikai daži triki. Portāls "Bright Side" apkopojis vienkāršus likumus, kas palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti.
 
18.jan
Kā liecina Eiropas Patērētāju informēšanas centra un SIA "Gemius Latvia" veiktais pētījums "Latvijas iedzīvotāju preču pirkšanas un atgriešanas pieredze", 56% aptaujāto pēdējā pusgada laikā iegādājušies preces ārzemju tiešsaistes veikalos, infortmē PTAC Patērētāju atbalsta un komunikācijas daļas vadītāja.
 
17.jan
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
16.jan
Jaunā gada iesākums daudziem ir laiks, kurā tiek izvēlētas jaunas apņemšanās. Bieži vien to sarakstā ir arī sportošana, bet, ja iepriekš nav pastāvīgi sportots vai ir ieturēta ilgāka pauze, piemēram, valstī spēkā esošo ierobežojumu dēļ, regulāru fizisko aktivitāšu atsākšana var šķist biedējoša. Jebkurš treniņš liek justies labāk – gan fiziski, gan emocionāli, taču, kas jāņem vērā, atsākot fiziskās aktivitātes, lai nenodarītu organismam pāri un nezaudētu vēlmi to darīt arī turpmāk, skaidro farmaceite, “Gada farmaceite 2020” Mārīte Šukele.
 
15.jan
Pandēmija viennozīmīgi ir ieviesusi korekcijas mūsu dzīvē, izmainot ikdienas paradumus. Farmaceite aicina uz lietām skatīties pozitīvi, jo tas, cik mierīga būs tava diena, lielā mērā ir atkarīga no paša cilvēka – kā uztvert notikumus un kā uz tiem reaģēt. Šajā laikā mums ir iespēja ne tikai pierast pie jaunās dienas kārtības, bet arī ieviest jaunus paradumus, uzlabojot gan garīgo, gan fizisko veselību. Kā izmantot ārkārtējo situāciju valstī, lai īstenotu tradicionālās Jaunā gada apņemšanās, farmaceite Zane Melberga.
 
10.jan
Vēsā temperatūra, vējš un iekštelpu sausais gaiss ir izaicinājums ādai, jo šo faktoru ietekmē tā zaudē mitrumu un zūd tās aizsargspējas. Tas, savukārt, var izraisīt nepatīkamas izjūtas – apsārtumu, jutīgumu un kairinājumu. Kas jāņem vērā, rūpējoties par sejas ādu gada aukstajā periodā, un kādus kopšanas līdzekļus labāk izvēlēties, skaidro kosmētiķe Ieva Strautkalne.
 
10.jan
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
10.jan
Pat daudzus gadus pēc nāves princese Diāna joprojām tiek pieminēta un dievināta sava brīvā gara un personības dēļ. Tas bija manāms arī Diānas unikālajā stilā. Portāls "Bright Side" apkopojis Diānas stila trikus, kas būs noderīgi arī mūsdienu modes dāmām.
 
8.jan
Iespējams, ikdienā to nemanām, bet "melnā" tirdzniecība ir mums visapkārt - nelegālais cigarešu un alkohola imports, narkotikas, naudas viltošana un aizsargātu vai bīstamu dzīvnieku neatļauta turēšanu privātīpašumā un tā joprojām.
 
8.jan
Šodienas straujā dzīves ritmā mēdzam sev veltīt ļoti maz laika un nereti, pievēršoties sev, jau esam nokavējuši. Labāk vecuma pazīmes esot pamanīt laikus, lai varētu rīkoties, norāda skaistuma eksperti un ir nosaukuši piecas pazīmes, kuras brīdina par novecošanos.
 
6.jan
Pēc garām brīvdienām nereti miega režīms tiek sagrozīts, nespējot laicīgi aizmigt un no rīta laikā piecelties. Tomēr ir vairāki neparasti paņēmieni, kas var palīdzēt ātrāk iemigt, lai jau no rīta mostos izgulējies un gatavs dienai.
 
5.jan
Svētkos mūsu galdi mēdz lūst no dažādiem labumiem un šajā "mājsēdes" periodā, iespējams, roka biežāk sniedzās pēc kaut kā gardāka. Šie ieteikumi palīdzēs pēc svētkiem sakārtot ēšanas režīmu un, iespējams, zaudēt lieko svaru, kas iegūts svētku periodā.
 
4.jan
Ziema ir laiks, kad organismam īpaši vajadzīgi vitamīni. Ārsti nosaukuši augļus, kuri šajā periodā ir visnoderīgākie.
 
2.jan
Kopš pagājušā gada maija pirmās nedēļas, tas ir brīža, kad Neatkarīgā sāka iznākt digitālā formā, Neatkarīgās lasītāju skaits ir trīskāršojies. Šobrīd rakstu kopējais skatījumu skaits pārsniedz 7 miljonus. Šie ir raksti, kas pagājušajā gadā ir izraisījuši vislielāko lasītāju interesi.
 
2.jan
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Pauls un Apkalna, Osokins un Rebeka, Vāne, Mennika un Dreģe
 
1.jan
Tikko esam sagaidījuši jauno gadu. Viss likās tik skaisti, malkojām šampanieti, svinējām jauna gada iesākšanos, nospraudām jaunas apņemšanās. Šis viss bija tik labi, tomēr bieži vien 1. janvāra rīts nesākas tik jauki. Ja arī tu mazliet par daudz iemalkoji šampanieti, jo svētkos, taču drīkst, bet šodien galva plīst pušu un nezini, kur likties. Solot sev vairāk nekad nedzert burbuļojošo dzērienu, tad šie padomi palīdzēs tev ātrā veidā atkal justies labi un moži.