Visinteresantākie TOP

8.dec
Gatavojoties Ziemassvētkiem, nereti tieši dāvanas vīriešiem atrast un izvēlēties ir grūtāk. Ja sieviešu vēlmju saraksts ir garš un veikalu piedāvājums plašs, tad atrast labāko veidu, kā iepriecināt vīrus, tēvus un draugus, kas visu nepieciešamo bez lielas domāšanas ir paši sagādājuši, mēdz būt ievērojami sarežģīti. Izvērtējot populārākos un interesantākos šī gada iedzīvotāju pirkumus, apkopotas dāvanu idejas, piemeklējot tās atbilstoši vīriešu interesēm.
 
6.dec
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās. Ziemassvētki un gadu mija vairs nav aiz kalniem, tādēļ piedāvājam ieskatu, kā pavadīt gada nogales svētkus.
 
6.dec
Dzirdot vārdus "vikingu karotājs", mūsu pirmās asociācijas ir draudīga paskata, muskuļots un bārdains senais skandināvs. Nežēlīgs iekarotājs un brutāls laupītājs, iespējams, ar ragiem rotātu ķiveri galvā. Taču pēdējie zinātniskie atklājumi liecina, ka, iespējams, vikingu karotāju rindās bijušas arī sievietes.
 
3.dec
Daba ir mūsu vērtība, bagātība un saudzējamais dārgums. Kad ikdienas straujais ritms pārlieku nogurdina, tā vislabāk palīdz atgūt spēkus. Tā pārsteidz ar savu krāšņumu, neatkārtojamību un enerģiju. Tūroperators un ceļošanas eksperts "Novatours" iesaka iedvesmojošus ceļojumu galamērķus dabas varenuma baudīšanas kārotājiem.
 
2.dec
Dziedātāja Ineta Rudzīte ar lielu pietāti izturas pret skatuvi un koncertiem, tādēļ jo rūpīgi izvēlas skatuves tērpus un nebeidz vien pārsteigt klausītājus ar dažādiem stiliem. Iespējams, Inetas daudzveidīgie skatuves stili var kļūt par iedvesmu arī jums, žurnāla lasītājas, radot jaunus tērpus gada nogales svētkiem. Jau decembra sākumā dziedātāju redzēsim un dzirdēsim dažādās Latvijas pilsētās koncertprogrammā «Ziemassvētku starojums».
 
1.dec
Šķiet, pat domādams neizdomāsi, kādus noziegumus izdara cilvēks. Nē, šoreiz tas nav stāsts par maniakiem, bet gan par personām, kuras savas muļķības vai citu iemeslu dēļ ir pastrādājušas visai stulbus un skaidrā prātā neizprotamus noziegumus un likumpārkāpumus. Diemžēl ne vienmēr par šo noziedzīgo nodarījumu sekām gribas smieties.
 
1.dec
Garšvielu pievienošana ēdienam ne tikai papildina tā garšu un smaržu, bet arī palīdz dziedēt organismu. To veicina garšvielās atrodamās aktīvās vielas, kam var būt dažāda iedarbība, piemēram, antibakteriāla vai gremošanu veicinoša. Šobrīd veikalos pieejama plaša garšvielu izvēle no visas pasaules un nevajadzētu baidīties tās izmantot ēdienkartē, jo, pareizi uzglabātas, garšvielas savas vērtīgās īpašības nezaudē. Ziemā organisms īpaši novērtēs sildošās un pat karsējošās garšvielas. Gada farmaceite 2019 Laila Zālīte stāsta, kā garšvielas var uzlabot veselību, kā tās pareizi pievienot un kādiem ēdieniem tās vislabāk piestāvēs.
 
29.nov
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās. Ziemassvētki un gadu mija vairs nav aiz kalniem, tādēļ piedāvājam ieskatu, kā pavadīt gada nogales svētkus.
 
28.nov
Kad mūsu rīcībā ir mobilie telefoni ar augstas kvalitātes kamerām, mēs ļoti daudz fotografējam dzīves lielos un mazos mirkļus. Ir brīnišķīgi iemūžināt visus sīkumus, taču pēc kāda laika attopamies ar neskaitāmiem paziņojumiem par to, ka telefona atmiņa ir pilna. Tomēr vēl nepatīkama situācija ir tad, kad pirms ilgāka laika iemūžināto attēlu nav iespējams atrast starp simtiem vai tūkstošiem fotogrāfiju. LG Electronics (LG) ir apkopojis padomus, kas ikdienā palīdzēs optimizēt ikviena viedtālruņa lietotāja foto galeriju.
 
27.nov
Pirktākās grāmatas 18.11.2019.–24.11.2019.
 
26.nov
Ja meklējat iedvesmu brīvdienām, kādēļ gan nepievienot savam nākamajam ceļojumam jaunas krāsas? Booking.com piedāvā iepazīt dažus no viskrāsainākajiem galamērķiem pasaulē, lai iedvesmotu jūs nākamajām brīvdienām. Padariet savu fotogaleriju spilgtāku, apmeklējot kādu no šīm sešām košajām pilsētām.
 
25.nov
Kūku meistare Anna Panna jeb īstajā vārdā Anna Birmane nupat kā laidusi klajā savu jaunāko grāmatu «Annas Pannas kūkas un ne tikai». Šī jau ir autores trešā sarakstītā grāmata, kurā apkopotas Annas radītās krāsaino un gardo kūku, desertu un dažādu saldumu receptes. Ar šo grāmatu Annas Pannas galvenā vēlme ir aktualizēt ēst gatavošanu mājās ar parastām cepeškrāsnīm un ikdienas virtuves piederumiem. Lai pagatavotu kvalitatīvu, vizuāli baudāmu un garšīgu kūku, pietiks ar labu, precīzu recepti ‒ tāds ir Annas uzstādījums. Kūku meistares ikdiena un dzīvesstils ir tikpat krāsains kā viņas gatavotās tortes!
 
23.nov
Pasaulē Jaunā gada sagaidīšanas tradīcijas ir atšķirīgas, un par vērojumiem desmit valstīs pieredzē dalās Tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Starp populāriem galamērķiem, kurp doties, lai iegūtu jaunu pieredzi Jaunā gada sagaidīšanā, ir Vācija, Šveice, Itālija, Somija, Čehija, Krievija un arī tālākas valstis, kā Japāna, Ēģipte, Peru un Ekvadora.
 
22.nov
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
21.nov
Lai gan daudziem Ziemassvētki saistās ar lieliem tēriņiem, izmantojot radošus risinājumus, var ne tikai ietaupīt, bet arī padarīt svinēšanu dabai draudzīgāku. Ziemassvētku eglīte no energoefektīvām LED virtenēm, dāvanu iesaiņojums ar papildu funkciju un vecas servīzes izmantošana gaumīgā galda klājumā – tās ir tikai dažas idejas, kā svētkos iztērēt mazāk.
 
21.nov
Veselīgs ēdiens ir viens no faktoriem, kas palīdzēs saglabāt veselību un dzīvot ilgi. Ārsti atklāj, kādi pieci produkti būtu jāēd katru dienu, raksta nv.ua.
 
20.nov
Pirktākās grāmatas 11.11.2019. – 17.11.2019.
 
20.nov
Jau 14. decembrī Rīgas Doma baznīcā tautā mīlētā operas dīva Inese Galante un viņas domubiedri sniegs divus īpašus garīgās un klasiskās mūzikas «Ziemassvētku prelūdija», tādējādi mūzikas mīļotājiem radot brīnumaino gada nogales svētku noskaņojumu.
 
15.nov
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
14.nov
No 15. līdz 18. novembrim Rīgā tradicionāli norisināsies starptautiskais gaismas festivāls “Staro Rīga”. Novembris, kad Latvija svin savas valsts dzimšanas dienu, ir tumšs un drēgns mēnesis – koku lapas jau nobirušas, bet sniegs vēl nav uzsnidzis... Tāpēc pelēkajā gadalaikā jo īpaši gribas košas krāsas un gaismu. Festivāls “Staro Rīga” jau 12. gadu pēc kārtas piepilda šo cilvēku vēlmi pēc svētkiem un gaismas. Esam sagatavojuši festivāla ceļvedi, izvēloties, pēc mūsu subjektīvā viedokļa, interesantākos un aizraujošākos apskates objektus. Ar pilnu festivāla programmu var iepazīties šeit www.staroriga.lv.