Visinteresantākie TOP

Vakar, 11:02
Katru gadu no 12. – 18. novembrim Pasaules Veselības organizācija, rīkojot dažādus pasākumus, aktualizē ar antibiotiku rezistenci saistītus jautājumus. Šī gada galvenais aicinājums ir nosargāt šos ļoti vērtīgos medikamentus, jo nepareiza to lietošana apdraud ārstēšanas iespējas nākotnē. Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca atgādina par vairākiem pamatprincipiem, kas būtu katram jāatceras pirms šo medikamentu lietošanas.
 
11.nov
Sācies aktīvais sveču dedzināšanas laiks - daudzi sveces mājās iedegs 11. novembrī, drīz pēc tam sāksies arī Adventes laiks. If Apdrošināšana speciālisti iepazīstina ar situācijām, kad neuzmanīga apiešanās ar svecēm var aizsākt ugunsgrēku.
 
9.nov
Pastāv uzskats, ka augļu un dārzeņu iekļaušana ēdienkartē rudenī un ziemā ir dārgs prieks. Lai lauztu šo stereotipu, pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone piedāvā neaizmirst par pieciem vērtīgiem augļiem un dārzeņiem, kas ir ne tikai veselīgi, bet arī ļoti lēti.
 
9.nov
Gadiem ritot, organisms noveco, un tā sekas var būt jūtamas visdažādākajos veidos – kādam samazinās imūnsistēmas pretošanās spējas, citam pavājinās redze, zūd dzirdes asums, vēl kādam pavājinās atmiņa. Taču procesu ātrumu var būtiski samazināt, bet dzīves kvalitāti un ilgumu pagarināt, ieviešot ikdienā veselīgus paradumus. Ar padomiem, kā senioriem uzturēt možu garu un labu pašsajūtu, dalās sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.
 
7.nov
Pirktākās grāmatas 29.10.2018.–04.11.2018.
 
5.nov
Lai izvairītos no gripas, vispirms jāpasargā sevi no nepareiziem priekšstatiem par šo lipīgo vīrusu infekciju, kas ik gadu aukstajos mēnešos cilvēkiem atņem ne vien darbaspējas, bet pat dzīvības. Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis skaidro biežākos mītus par gripu.
 
4.nov
Laikā, kad gaisa temperatūra ir robežās no +10 līdz -10 grādiem pēc Celsija, veidojas ideāli apstākļi dažādiem baciļiem – tie ir dzīvotspējīgi pat vairākas dienas, turklāt šādā vidē aktīvi vairojas un izplatās. Kā pasargāt sevi un ģimeni no “lipīgajiem” baciļiem, stāsta sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane.
 
3.nov
Tāpat kā jebkurā sezonā, arī rudenī ir jāpielāgojas laika apstākļu maiņai, ja vēlies palikt pie savas skaistumkopšanas rutīnas. "Dove" vadītāja Paula Elksne ir apkopojusi šī rudens skaistuma padomu sarakstu, kas novērsīs vasaras saules un karstuma radītos bojājumus un sagatavos matus un ādu ziemas sezonai.
 
2.nov
Latviešu komēdija Kriminālās ekselences fonds, kas pēc šī brīža datiem ir 2018. gada Kino Citadele skatītākā filma, ieņem pirmo vietu arī visu kinoteātra pastāvēšanas laikā izrādīto latviešu filmu topā - to redzējuši 35 243 skatītāji.
 
1.nov
Tālrunis mūsdienās kļuvis par neatņemamu ikviena cilvēka dzīves sastāvdaļu, taču īpaša nozīme tam ir biznesa vidē strādājošajiem cilvēkiem. Viņiem tālrunis kalpo ne tikai kā saziņas līdzeklis, bet arī kā personīgais asistents, ar kura palīdzību iespējams plānot biznesa tikšanās, komunicēt ar kolēģiem un klientiem jebkurā vietā un laikā, kā arī nereti pat strādāt, atrodoties ceļā. Lai palīdzētu saprast, kā izdarīt pareizo lēmumu, izvēloties jaunu ierīci, tālruņu ražotājs Huawei kopā ar mobilo sakaru operatoriem Latvijas Mobilais Telefons (LMT) un Bite izpētījuši, kas jaunam biznesmenim telefonā ir pats svarīgākais.
 
31.okt
Pirktākās grāmatas.
 
31.okt
Latvijas galvaspilsēta Rīga atzīta par pasaulē desmito zaļāko pilsētu, uz kuru doties ekoloģiski domājošiem ceļotājiem, liecina Zaļo pilsētu indekss, ko trešdien publiskojis tiešsaistes ceļojumu speciālists "TravelBird".
 
30.okt
Saaukstēšanās ir vairāk sezonāla saslimšana, kas raksturīga rudens/ziemas periodā, jo jau pašā nosaukumā tiek pieminēts aukstums. Saaukstēšanās un vīrusu saslimšanu simptomi bieži mēdz būt līdzīgi un grūti atšķirami: tas ir drudzis, paaugstināta ķermeņa temperatūra, galvassāpes, kakla sāpes, klepus, bet – praktiski visos šajos gadījumos, ja nerunājam par smagu gripas saslimšanu vai ilgstošiem saaukstēšanās simptomiem, kas nepāriet divu nedēļu garumā, ārstēšana ir ļoti līdzīga.
 
28.okt
“Dzīvojam ļoti interesantā laikā, kad modē ir stils, kas atbilst cilvēka dzīvesveidam un kas nepārtraukti pielāgojas neizbēgamajai cilvēka attīstībai,” ¬– tā stila eksperte Viktorija Poleckiha.
 
28.okt
Lielākajā daļā darbavietu sapulces ir plaši izmantots rīks, lai plānotu darbus, apmainītos ar idejām vai veidotu stratēģijas – Latvijā 40% darbavietu sapulces notiek regulāri un 28% notiek neregulāri*. Lai sapulces no vērtīgām un produktīvām tikšanās reizēm nepārvērstos par nelietderīgu laika un enerģijas tērēšanas veidu, Samsung piedāvā sešus ieteikumus veiksmīgai sapulcei.
 
28.okt
Ir teiciens, ka pastāv divu veidu cilvēki – tie, kuriem patīk šokolāde, un tie, kuri to mīl. Nav brīnums, ka šokolādei ik gadu tiek veltīti neskaitāmi festivāli un svinības, kas ļauj baudīt šo iemīļoto našķi. Šodien, 28. oktobrī, tiek svinēta šokolādes diena, kurai par godu piedāvājam iepazīties ar 10 interesantiem un neparastiem faktiem par šokolādi, ko, visticamāk, vēl nezinājāt. Šokolāde arvien spēj mūs pārsteigt!
 
27.okt
Ikviena sieviete zina, ka stilīgas un ideāli piemērotas apakšveļas izvēle nav viegls uzdevums. „Esam izdalījuši četrus daiļā dzimuma tipus. Vienas ir kvēlas kā uguns, citas — maigas kā gaiss, pamatīgas kā zeme vai netveramas kā ūdens," stāsta uzņēmuma „Lauma Lingerie" valdes priekšsēdētāja Linda Matisone.
 
27.okt
Gūt vērtīgas atziņas no jebkuras situācijas un nebaidīties kļūdīties ir veids, kā izmainīt savu ikdienu un uzlabot pašsajūtu. Ar padomiem, kā ikviens var panākt pozitīvas pārmaiņas, dalās psiholoģe ar vairāk nekā 10 gadus ilgu praktisko pieredzi Iveta Aunīte.
 
25.okt
Grāmatu top 15. - 21. oktobrim.
 
24.okt
Kā ik katru gadu, arī šogad septembrī notika apdrošināšanas risku izvērtēšanas sistēmas Bonus - Malus klašu pārrēķins. Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) apkopojis 5 svarīgākās lietas, kas autovadītājiem jāzina par Bonus - Malus sistēmu un klašu pārrēķinu.