Visinteresantākie TOP

24.nov
Infektologs Jevgens Dubrovskis norādījis uz tipiskām kļūdām, kuras pieļauj pacienti ar Covid-19 diagnozi.
 
22.nov
Šobrīd esošā ārkārtas situācija liek pielāgoties jauniem apstākļiem un droša iepirkšanās ir viena no tiem. Uz veikaliem dodamies pēc iespējas retāk, taču pilnībā iztikt bez to apmeklējuma nav iespējams.
 
22.nov
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
22.nov
Rudenī jau tradicionāli aktualizējas nepieciešamība stiprināt imunitāti, taču šogad bērnu un jauniešu imunitātei jāpievērš īpaša uzmanība – vairāk tiek pavadīts laiks pie ekrāniem, mazāk kustību un fiziskās aktivitātes, bieži arī jauns dienas režīms un emocionālā spriedze – tas viss rada papildu slodzi organismam. Kādus paradumus ievērot ikdienā, lai stiprinātu bērnu un jauniešu imunitāti, iesaka farmaceite Anna Kivleniece.
 
21.nov
Lai gan dzelzi varam uzņemt ar pārtiku, dzelzs anēmija liecina, ka organismā tā trūkst, ir jāuzsāk terapija un jāatrod iemesls, kādēļ dzelzs anēmija ir radusies.
 
21.nov
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Blumbergs un Vītoliņa, Gupalo un Kalniņš, Dailes aktieru karaliste un visi JRT aktieri
 
21.nov
Mēs ikviens zinām to nepatīkamo, spiedošo sajūtu, kad esam pārēdušies. Svarīgi baudot ēdienu, ir nepārēsties, tomēr bieži vien mums to ir grūti izdarīt. Pastāv dažādi veidi kā cīnīties ar šīm nepatīkamajām sajūtām, sākot no pastaigas svaigā gaisā, līdz pat fiziskām aktivitātēm. Tomēr ir vēl dažādi neparasti veidi, kas var palīdzēt justies labāk.
 
20.nov
Ar produktu derīguma termiņiem jābūt uzmanīgiem, jo daudziem tā ignorēšana var beigties ar vēdersāpēm un pat saindēšanos. Portāls "The Healthy" uzskaitījis produktus, kuru derīguma termiņš jāņem vērā.
 
18.nov
Šogad aprit 102. gadadiena kopš Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 1918. gada 18. novembrī Rīgas pilsētas Otrajā teātrī, kuru šodien pazīstam kā Latvijas Nacionālo teātri. Lūk, desmit idejas, kā šogad svinēt Latvijas valsts dzimšanas dienu. 
 
16.nov
Valsts svētki ir laiks, kad ģimene kopā var izvērtēt: vai mums ir tradīcijas, kas godina mūsu dzimteni, Latviju? Ja nav, kādas tās varētu būt? Varbūt kāda tradīcija ir jāmaina, ņemot vērā, ka bērni aug un valsts svētkus uztver jau nopietnāk?
 
15.nov
Vai jūsu otrā pusīte ir alus entuziasts vai entuziaste? Tad, lūk, alus someljē Andris Rasiņš sniedz padomus, ko darīt, ja neesat alus eksperts, taču vēlaties sagādāt prieku otram ar interesi par tēmu, kas viņu tik ļoti aizrauj!
 
15.nov
Finanšu eksperti iesaka ikvienam cilvēkam nodrošināties ar uzkrājumiem vēlams pāris mēnešalgu apmērā, lai varētu veiksmīgi pārvarēt neparedzētas situācijas, ja tādas radīsies. Tomēr realitātē tikai 42% Latvijas iedzīvotāju ir pietiekami uzkrājumi, lai izdzīvotu trīs mēnešus vai ilgāk, un 26% cilvēku ar saviem iekrājumiem pietiktu tikai vienam mēnesim, liecina Luminor bankas aptauja.
 
15.nov
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
14.nov
Vērts redzēt un dzirdēt: Rubiķis un Kinča, Anže un Doveika, Ķibilds un Madernieks
 
14.nov
Portāls "Today" nosaucis ēdienus, kurus noteikti nevajadzētu ēst brokastīs.
 
13.nov
Gada vēsais periods vienmēr prasa īpašu ādas kopšanu, turklāt apvienojumā ar sejas masku lietošanu veselas un skaistas sejas ādas saglabāšanai jāpievērš pastiprināta uzmanība. Kā parūpēties par sejas ādu, skaidro farmaceite Ivanda Krastiņa.
 
13.nov
Ziemas Latvijā pēdējos gadus nav bijušas bargas, bet apledojums, sniegs, mainīgi, neparedzami un drošu braukšanu mazinoši apstākļi uz ceļiem ir gadalaikam piederīgi elementi. Siltais rudens mūs vēl lutina, tāpēc jāizmanto laiks būt gataviem skarbākiem laikapstākļiem. Ekspertu grupu sagatavojuši vienkāršu bāzes instrukciju ikvienam, kurš pats saviem spēkiem vēlas pārbaudīt transportlīdzekļa gatavību gada aukstajam periodam.
 
12.nov
Mēdz teikt, ka mājās un dzīvokļos netīrākā vieta ir virtuve, taču ir vēl daudz vietu, kas slēpj netīrumus un ikdienā mēdzam neaizdomāties par alternatīviem tīrīšanas veidiem, kā panākt, lai tās būtu higēniskas. Šīs septiņas mājas tīrīšanas kļūdas, šķiet, ir pieļāvis ikviens no mums, tāpēc laiks tās mainīt.
 
8.nov
Iegādājoties medikamentus, cilvēki ne vienmēr zina, kā un kādos gadījumos tos pareizi lietot. Iespējams, ārsts šo informāciju ir izstāstījis, bet, nokļūstot līdz aptiekai, tas nereti jau ir aizmirsies. Kāpēc ir tik svarīgi pirms zāļu iegādes konsultēties ar farmaceitu un kādus jautājumus ir vērts izrunāt, skaidro  sertificētā farmaceite Mārīte Šukele.
 
8.nov
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.