Visinteresantākie TOP

25.mai
Ja plānojat doties ceļojumā, bet vēlaties izvairīties no tūristu iecienītajiem galamērķiem un atpūtas vietām, iespējams, vecpilsētu iepazīšana ir īstais piedzīvojums, ko meklējat. Romantiskas ieliņas, krāšņi dārzi, grezna arhitektūra un senlaicīga aura visapkārt - to iespējams sajust kādā no šīm septiņām vecpilsētām.
 
24.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šā pavasara un vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
23.mai
Veselīgas, mirdzošas un mitrinātas ādas noslēpums ir pareiza sejas ādas kopšana, tāpēc “ARTISTRY” skaistuma eksperts Andžejs Savickis sadarbībā ar dermatoloģi Laumu Valeini apkopojuši populārākās kļūdas sejas ādas kopšanā, kā arī sniedz padomus, lai tās novērstu. Ādas kopšanas rutīna katram ir atšķirīga – kādam tā var būt sejas mazgāšana ar ūdeni, taču citam dažādu kosmētikas produktu lietošana no rīta un vakarā.
 
21.mai
1. jūnijs ir ne tikai skolēnu vasaras brīvlaika pirmā diena, bet arī Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Šajā dienā daudzviet Latvijā gaidāmi skaisti, vērienīgi un ģimeniski pasākumi. Bezmaksas pasākumu ceļvedis Latvijas pilsētās.
 
21.mai
"Te nu ir mani top produkti, kuri stāv vannas istabā un kurus sanāk regulāri izmantot. Ļoooti patīk vannas istabas rituāli, tādēļ šie produkti ir tie, kuri lutina manu seju un ķermeni! Lai forša skatīšanās!" novēl latviešu "jūtūbere"
 
20.mai
Liela loma ādas laba izskata un labsajūtas nodrošināšanai ir kosmētikai, ko izvēlamies, bet tās klāsts šobrīd ir tik plašs, ka izvēles priekšā var viegli apjukt. Netrūkst arī mītu par kosmētikas izvēli un tās lietošanu.
 
17.mai
Ikviens no mums bieži vien pirms ilgi gaidītā ceļojuma nonāk dilemmas priekšā, ko ņemt līdzi un kārtot čemodānā, un ko labāk atstāt mājās? Vēl jo sarežģītāks šis uzdevums kļūst brīžos, kad līdzi plānots ņemt tikai rokas bagāžu – ko tajā atļauts pārvadāt un cik daudz? Ko neaizmirst paņemt līdzi, lai lidojumu padarītu patīkamāku? Ar praktiskiem padomiem rokas bagāžas kārtošanā dalās "Kidy Tour" produkta menedžere Elīna Aņiļonīte.
 
17.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
15.mai
Pirktākās grāmatas 6.05.2019.–12.05.2019.
 
15.mai
Kad visa diena jāpavada birojā, sēžot pie datora, tas nāk par labu karjerai, taču ne veselībai. Mazkustīgums nāk par sliktu mugurai, locītavām, kāju vēnām un faktiski visam ķermenim, jo daba to tomēr radījusi kustībai. Labi, ja no darba brīvajā laikā var apmeklēt sporta klubu, baseinu vai vismaz pavingrot mājās. Taču ir dažas lietas, ko ikviens darbinieks var pasākt birojā, lai padarītu kustīgāku savu ikdienu.
 
14.mai
Veselības un vides saglabāšana šodien ir aktualitāte ne tikai moderni un par nākotni domājošu cilvēku apziņā, bet ikdienas realitāte, kuru pieņemot, daudz vairāk tiek piedomāts arī par mazgāšanās līdzekļu – dabīgu ziepju izvēli, secinājusi SIA "Art Soapworks" ziepju ražotnes Liepājā ražošanas vadītāja Dina Žvagiņa.
 
11.mai
Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pievēršas zaļajam dzīvesveidam - domā zaļi un rīkojas zaļi: šķiro atkritumus, taupa dabas resursus un dažādās ikdienas situācijās labprātāk izvēlas dabai draudzīgus risinājumus. Bet zaļi var ne tikai dzīvot. Vai zināji, ka arī skriet var zaļi? Tet Rīgas maratona organizatori un “Latvijas Zaļais punkts” eksperti dalās padomos, kā kļūt par zaļo skrējēju un skriet dabai draudzīgi.
 
10.mai
Piedāvājam ieskatu, kādi izklaides, mūzikas notikumi tuvākā un tālākā nākotnē norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
10.mai
Latvijas hokeja izlasei šis ir jau 23. pavasaris, spēlējot pasaules čempionāta elites grupā (pēc neatkarības atgūšanas). Kopš 1997. gada pavasara, kad Latvijas izlase debitēja spēcīgāko grupā, aizvadītas turpat 150 spēles pret pasaules spēcīgākajām komandām. Šajā laikā piedzīvots daudz prieka un tikpat daudz vilšanās brīžu, taču Latvijas izlase līdzjutēju vidū allaž bijusi mīlēta un pelta, bet ne vienaldzību raisoša. 23 izvēlētie fakti par aizvadītajiem gadiem ir tikai simbolisks skaitlis, jo šajā laikā interesantumu ir bijis krietni vairāk.
 
9.mai
Fizisku aktivitāšu laikā organisms zaudē daudz šķidruma, tādēļ īpaši svarīgi atjaunot nepieciešamās rezerves. Sporta treneris Helmuts Rodke iesaka 6 vērtīgus padomus, kurus ievērojot ķermenis ātrāk uzņems enerģiju, kā arī uzlabos fizisko veiktspēju.
 
8.mai
Pirktākās grāmatas 29.04.2019.–05.05.2019.
 
7.mai
Lielai daļai slimību ir priekšvēstneši, kurus it kā laika trūkuma dēļ ignorējam, pieveram acis un prioritāšu rindā veselību atstājam aiz darba, hobijiem, ģimenes. Taču pāris veselības pārbaudes, kas laikus var novērst būtiskas saslimšanas, iespējams veikt arī ikdienas steigā – pa ceļam un nesēžot rindā pie ārsta. Ar eksprestestu palīdzību mūsdienās arī aptiekā ātri un ērti, turklāt bez maksas iespējams veikt veselības stāvokļa paškontroles mērījumus, skaidro “Euroaptiekas” farmaceite Ieva Zvagule.
 
7.mai
Labsajūtas un laimes sajūta rodas ķermenī, un par tās veidošanos atbild tādas vielas kā serotonīns, dopamīns, endorfīns un oksitocīns. Kā justies labāk un veicināt laimes hormonu veidošanos, skaidro aptieku tīkla "Apotheka" farmaceite Beāte Kaminska.
 
3.mai
Tele2 kopā ar Norstat veiktais pētījums atklāj, ka 85% cilvēku viedierīču lietošanu uzskata par jauno atkarības veidu, tādēļ psihoterapeite atklāj sešas zīmīgas pazīmes, pēc kurām katrs pats var izsecināt, ka telefona lietošanas paradumos iezagušās atkarības iezīmes.