Visinteresantākie TOP

5.apr
Antibiotiku galvenais uzdevums ir cīnīties ar baktērijām, kas izraisa dažādas slimības. Taču šādas antibakteriālās spējas piemīt arī dabiskiem produktiem, ne tikai krāsainajām tabletītēm, ko izraksta ārsti. Lūk, 7 iedarbīgākās un efektīvākās dabīgās antibiotikas.
 
4.apr
Tālāka tehnoloģiju attīstība nav iedomājama bez cilvēciskajām vērtībām. Iespēja izvēlēties dažādus servisus, cilvēka sadarbība ar tehnoloģijām, lielāka sabiedrības iesaiste jaunāko tehnoloģiju izpētē, robotizācija un inovāciju DNS ir piecas aktuālākās informācijas tehnoloģiju (IT) tendences pasaulē.
 
2.apr
Koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 straujās izplatības laikā arvien vairāk tiek runāts par plaušu veselības stiprināšanas un elpošanas vingrinājumu nozīmi. Ko plaušām sniedz elpošanas vingrinājumi un kā tos pareizi veikt, skaidro fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Ingrīda Tambora.
 
31.mar
Šobrīd, koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 straujās izplatības laikā, arvien vairāk tiek runāts par plaušu veselības stiprināšanas un elpošanas vingrinājumu nozīmi. Kā stiprināt plaušu veselību ik dienas? Ko labu plaušām sniedz elpošanas vingrinājumi? Kā tos pareizi veikt? Padomos dalās fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Ingrīda Tambora un BENU Aptiekas farmaceite Zanda Ozoliņa.
 
28.mar
“Maxima Latvia” piedāvā 6 padomus kā organizēt ikdienu, lai saņemtu nepieciešamības pārtikas un sadzīves preces tiem, kuri šobrīd atrodas karantīna vai ir izvēlējušies sevi pasargāt un neapmeklēt veikalus un citas sabiedriskās vietas. Bet varbūt tieši Tu šobrīd vari palīdzēt kādam radiniekam, draugam vai kaimiņam. Būsim atbildīgi pret sevi un citiem, pielāgojoties esošajiem ārkārtas apstākļiem.
 
27.mar
»Vakara Ziņas« apkopoja dažāda satura aktuālu informāciju par to, ko darīt šajā laikā, kā to pavadīt, kamēr valstī un visā pasaulē ir ārkārtas situācija, ir ļoti jāsaudzē sevi un citi un jāuzmanās no koronavīrusa.
 
27.mar
Neziņa un trauksmes sajūta ir kļuvušas par mūsu ikdienas pavadonēm, taču nevajadzētu ļaut tām pārņemt visu dzīvi. Praktiskos padomos, kā pārvarēt bailes un stresu un saskatīt pozitīvus aspektus katrā situācijā, dalās psiholoģe Iveta Aunīte.
 
26.mar
Kā nevājināt savu imunitāti laikā, kad pasaulē valda koronavīrusa pandēmija? Kā ikdienā arī turpmāk stiprināt savu organisma spēju pasargāt mūs no slimošanas? Lūk, pamatprincipi stiprai imunitātei.
 
24.mar
Aizvadījuši nedēļu ārkārtas stāvoklī, attālo piekļuvi biznesa datiem un digitālo dokumentu apmaiņu sākuši novērtēt pat viskonservatīvākie uzņēmumi. Digitālie risinājumi ne vien palīdz turpināt uzņēmējdarbību krīzes apstākļos, bet arī samazina nepieciešamību pēc tikšanās klātienē un vīrusa izplatību veicinošas papīra lokšņu pārvadāšanas. Latvijā populārākās grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas Tildes Jumis biznesa attīstības vadītājs Viesturs Slaidiņš iesaka piecus risinājumus, kas palīdz uzņēmumos ievērot sociālo distancēšanos un sekmīgi īstenot attālo darbu.
 
23.mar
Līdz ar pirmajiem saules stariem un putnu dziesmām arvien vairāk ielās un ceļos parādīsies tie autobraucēji, kuriem šī būs pirmā autovadīšanas sezona. Atceramies paši sevi, cik neveikli jutāmies vienā plūsmā ar pieredzējušajiem, kuri tā vien cenšas lieku reizi uzpīkstināt, apsteigt un visādi citādi izdarīties, lai parādītu savu pārākumu. Degvielas uzpildes staciju tīkla «Circle K» pārstāvis Gatis Titovs un Drošas braukšanas skolas (DBS) vadītājs Jānis Vanks dalās ar dažiem padomiem!
 
22.mar
Vienalga, vai no mājām sanāk strādāt retu reizi vai arī tā ir ikdiena, daži darba vietas iekārtojuma pamatprincipi ir spēkā vienmēr. IKEA interjera dizainers dalās ieteikumos, kā piecos vienkāršos soļos iekārtot vietu produktīvam darbam.
 
22.mar
Mājās atrodaamās ikdienišķās lietas var izrādīties ārkārtīgi bīstamas, ja tās nelietojam pareizi. "Brightside" ir apkopojis 5 bīstamākos priekšmetus, kuri ir vai ikviena mājā, kuru nepareiza izmantošana var radīt nopietnu apdraudējumu veselībai.
 
20.mar
Šobrīd, kad visā pasaulē plosās koronavīruss, vissvarīgākais ir veselība un atbildība pret savu un apkārtējo dzīvību, tādēļ visi sarīkojumi, koncerti, prezentācijas, sporta spēles, modes skates ir pārceltas. Kamēr vien Latvijā ir izsludināta ārkārtas situācija, tikmēr mums visiem jābūt modriem, atbildīgiem un jāievēro noteiktie drošības noteikumi, ja ir jādodas pēc iepirkumiem, pie ārsta, uz aptieku vai citās darīšanās, cilvēkiem jāievēro divu metru distance.
 
20.mar
Ja meklē veidus, kā sevi pasargāt no vīrusiem, atbilde var būt pavisam tuvu - pārtikas veikalā. Ēdot noteiktus ēdienus, var palīdzēt savai imūnsistēmai. Ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību, lai pārtikas produkti sagādātu organismam vajadzīgos vitamīnus. "Natural Cures" atklāj, kurus pārtikas produktus izvēlēties, lai parūpētos par savu imūnsistēmu.
 
19.mar
Amerikāņu žurnāls «Time» savā interneta vietnē ievietojis 100 pasaules ietekmīgāko sieviešu topu. Sākumā eksperti ierosināja nosaukt 600 kandidātes, no kurām tika izraudzītas 100 dāmas – katram gadam pa vienai. Pēc tam slaveni mākslinieki veidoja žurnālu vākus ar sieviešu portretiem, sākot ar 1920. gadu, tādējādi tapa gadsimta sieviešu galvenais saraksts. Projekta «100 gada sievietes» mērķis ir izcelt ietekmīgas sievietes, kuras pārāk bieži ir palikušas ēnā.
 
18.mar
Manuprāt, ikviens zina, ka starp griķiem un labu veselību jāliek vienādības zīme. Taču vai zinām, kāpēc tieši tie ir tik veselīgi? Kā tieši tie uzlabo mūsu pašsajūtu un vērtīgi mūsu organismam? "Organic Facts" uzskatitījis griķu vērtīgākās īpašības un atklāj, kā tie palīdz mūsu veselībai.
 
17.mar
Lielākoties mēs labi zinām ieradumus, kas var palielināt vēža risku, kā, piemēram, smēķēšana. Taču onkologi nosaukuši arī produktus, no kuriem jāatsakās, lai nekaitētu savai veselībai.
 
16.mar
Daudzi pārtikas produkti labi kalpos dārzniecībā kā mēslojums augiem. "Blossom" apkopojis neparastus veidus, kā ar pārtikas produktu palīdzību veicināt dažādu augu ātrāku augšanu.
 
14.mar
Gada vēsajā periodā sejas āda tiek pakļauta papildu slodzei – mitrums, vēja brāzmas un pazeminātā gaisa temperatūra savienojumā ar sauso gaisu iekštelpās tai ir īsts pārbaudījums. Šādos apstākļos šūnu atjaunošanās procesi un ādas vielmaiņa palēninās, tādejādi liekot ādai izskatīties raupjai, sausai, pelēkai un blāvai. Kā parūpēties par sejas ādu, lai, sagaidot pavasari, tā būtu mirdzoša, stāsta aptieku tīkla Apotheka farmaceite Ivanda Krastiņa.
 
14.mar
Vai mēdz savu zāļu plauktiņu piekraut ar dažādiem vitamīniem? Izrādās, ka bieži tie būtībā ir pilnīgi bezvērtīgi un viegli aizstājami ar dabīgiem produktiem, kuri mūsu organismam būs daudz noderīgāki.