Visinteresantākie TOP

19.jūl
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
18.jūl
Kļūdīties ir cilvēcīgi, un arī bērnu vecāki nav pasargāti no kļūmēm un problēmām audzināšanā. Pieredzējuši vecāki zina, ka pat vienā un tajā pašā ģimenē nav divu vienādu bērnu, katrs nāk ar savu raksturu, atnesot tuvajiem cilvēkiem gan prieku, gan jaunus izaicinājumus.
 
17.jūl
1969.gada 21.jūlijā tūkstošiem cilvēku ar aizturētu elpu sekoja kosmosa kuģa “Apollo 11” ceļojumam, kas uz Mēnesi nogādāja trīs astronautus. Brīdī, kad cilvēce skatās Marsa virzienā un ir pagājuši 50 gadi, kopš cilvēks pirmo reizi spēra kāju uz Zemes dabīgā pavadoņa, ir īstais brīdis ieskatīties kosmosa programmas “Apollo” vēsturē.
 
17.jūl
Pirktākās grāmatas 08.07.2019. – 14.07.2019.
 
17.jūl
Mellenes, līdzīgi, kā citas ogas ir bagātas ar antioksidantiem, kas labvēlīgi ietekmē mūsu veselību, piemēram, mazinot vēžu risku, normalizējot cukura līmeni asinīs, veicinot šūnu atjaunošanos.
 
15.jūl
Ceļasomas svara ierobežojums nav tikai aviosabiedrību prasība – jo tā vieglāka, jo ērtāk ceļot. Atliek pārskatīt smagās ceļasomas saturu un atbrīvoties vismaz no 7 liekām lietām, iesaka tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Vieglu somu būs vieglāk pārvietot lidostā, iecelt autobusā, nest, turklāt ietaupīsies vieta ceļojumā iecerētajiem pirkumiem.
 
14.jūl
Vasaras vidū gan dārzi, gan veikalu plaukti vai lūst no dažādu augļu pārbagātības, mudinot mūs vieglām uzkodām izvēlēties tieši svaigus augļus un ogas, jo tie ir veselīgi un vitamīniem bagāti kārumi. Protams, augļi ir lielisks vitamīnu, minerālvielu un antioksidantu avots, un tie ir viennozīmīgi jāiekļauj mūsu ēdienkartē, tomēr arī augļu ēšanā jāievēro mērenība. Uztura speciāliste Jevgēnija Jansone skaidro piecus populārākos mītus par augļiem, ko der atcerēties, lai savu uzturu izveidotu sabalansētu!
 
13.jūl
Ko dāvāt jaunajam pārim viņu nozīmīgākajā dienā? Mūžīgais jautājums! Lai atvieglotu dāvanu izvēli, tirdzniecības centra "Spice" blogere, ziedu un sajūtu dizainere Santa Kļava dalās padomos par dāvanu izvēli kāzu laikā.
 
12.jūl
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šīs vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura sarīkojumos un festivālos, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
11.jūl
Zobu pasta ne tikai ikdienā rūpējas par zobu tīrību un palīdz cīņā ar aukstumpumpām, bet tā spēj vēl daudz ko vairāk. Netīri apavi? Palīdzēs zobu pasta. Sasmakuši trauki? Līdzēs zobu pasta. Uzzini, kā vēl zobu pastu vari izmantot ikdienas nelielo ķibeļu risināšanai.
 
11.jūl
Aveņu krūmi ar saldajām ogām vasarā tā vien vilina nogaršot mājas dārzos tik iecienīto ogu. Izrādās, ka avenes ne tikai palīdz imūnsistēmai, bet tās arī uzlabo atmiņu, palīdz acīm, novērš diabēta draudus un pat uzlabo auglību.
 
10.jūl
Pirktākās grāmatas 01.07.2019.–07.07.2019
 
8.jūl
Izrādās, ka ievārījumi ir ne tikai ļoti garšīgi, bet tiem ir arī pozitīva ietekme uz cilvēku veselību.
 
6.jūl
Kad laika apstākļi pārsteidz ar vēja brāzmām vai lietus lāsēm, Ventspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā iespēju ielūkoties vietās, ko iekļaut Ventspils apskates plānā tad, kad laikapstākļi nelutina un nav piemēroti pastaigām pilsētā. Apmeklējot Ventspili, padariet lietainu dienu par prieka pilnu piedzīvojumu!
 
5.jūl
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura vasaras pasākumos.
 
4.jūl
Piparmētra ir aromātisks augs, kas sastopams arī mūsu dārzos. Eiropā un Āzijā to izmanto jau tūkstošiem gadu tās patīkamās, svaigās garšas un veselīgo īpašību dēļ.
 
4.jūl
“Šis ir mazs solis cilvēkam, bet milzīgs lēciens visai cilvēcei,” pirms piecdesmit gadiem teica Nīls Ārmstrongs, pirmais astronauts, kas spēra soli uz Mēness virsmas un pavadīja uz tās pusotru stundu. Ko mēs zinām par kosmiskajā misijā “Apollo 11” piedzīvoto?
 
2.jūl
Vēl joprojām psihisko veselību apvij dažādi mīti un stereotipi. Taču šie aizspriedumi ietekmē mūs visus. Cilvēki izvairās meklēt palīdzību, baidoties no apkārtējo nosodošā viedokļa, bet, ja psihiskās veselības problēmas piemeklē kādu tuvinieku vai paziņu, mēs nezinām, kā viņam palīdzēt.
 
2.jūl
Ekonomiste Inguna Sudraba – politiskās partijas «No sirds Latvijai» valdes priekšsēdētāja, bijusī Latvijas valsts kontroliere – saņēmusi vairākus apbalvojumus, arī atzinības no valsts prezidentiem – Gunta Ulmaņa un Vairas Vīķes-Freibergas. Viņai vienmēr bijusi pārliecība, ka ar godīgu un atbildīgu darbu mēs paši – Latvijas iedzīvotāji – varam padarīt savu valsti labāku.
 
2.jūl
Tuvojoties grupas "Prāta Vētra" šīs vasaras koncertam Liepājā 20. jūlijā, grupa visus savus fanus aicina pievērst uzmanību vides aizsardzības jautājumiem, lai ikdienas darbībās mazinātu ekoloģiskās pēdas nospiedumu.