Visinteresantākie TOP

23.feb
Var nosaukt vismaz sešus veselīgus iemeslus, kāpēc ir vērts regulāri nodarboties ar seksu.
 
22.feb
Tādas pasaulslavenas vietas kā Riodežaneiro, Bali, Sidneja, Bruneja, Omāna u.c. spēj pārsteigt pat daudzus pieredzējušus ceļotājus, kuri līdz tam ceļojuši tikai Eiropā, novērojis tūrisma operatora "INTERLUX Travel". Saskaroties ar pilnīgi citu kultūru, dabu un ēšanas tradīcijām, viņi saprot, ka līdz šim baudījuši diezgan vienveidīgus ceļojumu iespaidus.
 
21.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti notikumi un sarīkojumi dažādām gaumēm un interesēm.
 
18.feb
Manuprāt, ikviens zina, ka starp griķiem un labu veselību jāliek vienādības zīme. Taču vai zinām, kāpēc tieši tie ir tik veselīgi? Kā tieši tie uzlabo mūsu pašsajūtu un vērtīgi mūsu organismam? "Organic Facts" uzskatitījis griķu vērtīgākās īpašības un atklāj, kā tie palīdz mūsu veselībai.
 
17.feb
Viens no labas veselības stūrakmeņiem ir rūpes par sevi. Nav nepieciešams krasi mainīt savus paradumus, pietiks vien ar pāris darbību iekļaušanu savā ikdienā, lai justos daudz labāk.
 
16.feb
Pārāk taisni, pārāk cirtaini, pārāk plāni, pārāk biezi, nepaklausīgi, katrs uz savu pusi – reti par ko cilvēki žēlojas tik bieži kā par saviem matiem. Daudziem vienīgais ikdienas ierocis nebeidzamajā cīņā ir šampūns, kas baro, mitrina, veicina matu augšanu, mazina galvas ādas jutīgumu, atveseļo, spēcina, nogludina, īsi sakot – dara tieši to, kas katriem matiem vajadzīgs. Kāpēc tomēr ne vienmēr izdodas izskatīties kā šampūnu reklāmās un ko darīt citādi, lai visa dzīve nebūtu viena gara “slikto matu diena”, iesaka STENDERS Attīstības ķīmiķe Jūlija Kuzņecova, komentējot piecus izplatītākos mītus par matu mazgāšanu.
 
16.feb
Kurš gan nav dzirdējis viedos vārdus, ka "brokastis ir dienas svarīgākā maltīte". Un patiesība jau vien ir, taču izrādās, ka daudzi iecienīti un pat "klasiski" brokastu ēdieni patiesībā ierindojas pie tiem, kurus no rīta nemaz nebūtu vēlams ēst, norāda portāls "Healthline". Šie ēdieni ne tikai nenodrošinās ar vajadzīgajām uzturvielām un enerģiju, bet pat kaitēs veselībai, izraisot dažādas slimības.
 
14.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
14.feb
Pēdējo gadu laikā Valentīndiena ir kļuvusi par gaidītu svinību dienu arī Latvijā. To katru gadu svin arvien vairāk iedzīvotāju, sarūpējot īpašas dāvanas un skaistus mirkļus saviem mīļotajiem. Šajā dienā tiek piedāvāts plašs izklaides iespēju klāsts – dažādi koncerti un pasākumi, bet dažādas iedzīvotāju aptaujas liecina, ka ir daļa iedzīvotāju, kas šos svētkus labprāt atzīmē arī mājās, pagatavojot īpašu svētku maltīti un baudot divvientulību. 
 
14.feb
Neatkarīgi no tā, cik gardus kārumus iespējams nopirkt veikalos, paša gatavoti našķi vienmēr piešķirs īpašu “odziņu”. Tā kā Valentīna diena asociējas ar šokolādi, rozā krāsu un romantisku noskaņu, AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar kulinārijas blogeri Betiju Kalēju piedāvā trīs mīlestības pilnas recepšu idejas, kā pārsteigt savu mīļoto svētkos.
 
13.feb
Vai mēdz savu zāļu plauktiņu piekraut ar dažādiem vitamīniem? Izrādās, ka bieži tie būtībā ir pilnīgi bezvērtīgi un viegli aizstājami ar dabīgiem produktiem, kuri mūsu organismam būs daudz noderīgāki.
 
12.feb
Gada sākums ir īstais brīdis, lai izveidotu savu šī gada galamērķu un pasākumu plānu. Tādēļ “Mežpils alus” piedāvā deviņu alus notikumu izlasi dažādām gaumēm, kurus ir vērts apmeklēt tepat Eiropā. Tā ir lieliska iespēja izbaudīt pasaules labākās alus šķirnes, atklāt jaunas alus garšas un to saderību ar dažādām maltītēm, iepazīt alus radīšanas procesu, vēsturi un varbūt pat iemēģināt vai smelties iedvesmu alus brūvēšanai paša spēkiem.
 
9.feb
Mūsdienu plašajā pārtikas produktu klāstā daudzi no tiem tiek slavināti, kā īpaši veselīgi un nozīmīgi cilvēku ikdienas uzturā. Taču patiesībā šie slavinājumi nereti mēdz būt aplami un patiesībā, patērējot šos produktus lielos daudzumos, mēs varam pat kaitēt savam organismam.
 
7.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
7.feb
Stresa situācijās mēdzam attīstīt ieradumus, kas vēlāk var mums kaitēt, piemēram, darba intervijās vai vai tiekoties ar jauniem cilvēkiem. Portāls "Brightside" ir apkopojis nepatīkamus ķermeņa valodas ieradumus, ar kuriem par sevi radām nepārliecinātu un nedrošu priekštatu.
 
6.feb
Banku klientiem jau par ikdienu kļuvusi Smart-ID aplikācijas izmantošana, lai pieslēgtos savai internetbankai. Pērnā gada nogalē tās lietotāju skaits Latvijā sasniedza gandrīz vienu miljonu - reģistrēti jau 916 tūkstoši, un, salīdzinot ar 2019. gada janvāri, to skaits pieaudzis aptuveni par 35%. Aplikācijas divu pakāpju autentifikācija ierobežo krāpnieciskas darbības, bet arī katram pašam jāparūpējas, lai nejauši nepastiprinātu citu ierosinātus maksājumus un nenodotu savus finanšu līdzekļus garnadžu rokās. Luminor, kopā ar Smart-ID lietotnes izstrādātājiem apkopoja svarīgākos ieteikumus drošībai, ko ņemt vērā, lai pasargātu savus datus no krāpniekiem.
 
4.feb
Istabas augi ne tikai papildina mūsu palodzes ar zaļu rotājumu un atdzīvina telpu, bet daudzi no tiem pat darbojas kā "gaisa attīrītāji" vai "stresa noņēmēji". Lūk, kādas ārstnieciskās īpašības slēpj mājās esošie telpaugi, vēsta "Brightside".
 
3.feb
Sausais ziemas gaiss nelabvēlīgi ietekmē ne tikai ādas, bet arī matu stāvokli – aukstais vējš un centrālā apkure padara matus sausākus, tie vairāk lūst, mēdz elektrizēties.
 
31.jan
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
31.jan
Mode mums diktē noteikumus – kā ģērbties, kādus apavus izvēlēties un pat kā izturēties ikdienā. Stila un modes tendences 2020. gadā ir diezgan daudzveidīgas, tāpēc ikviens var atrast kaut ko sev, uzsverot savu individualitāti, seksualitāti un stila izjūtu. Brīvdienu žurnāls »Vakara Ziņas« piedāvā ielūkoties šā gada galvenajās modes tendencēs un aktualitātēs.