Visinteresantākie TOP

17.mar
Līdz ar gada siltāko mēnešu tuvošanos, arvien vairāk cilvēku plāno ceļojumus uz tuvākām un tālākām zemēm. Telefona kamera kalpo kā viens no rīkiem, kas palīdz iemūžināt ceļojuma laikā piedzīvoto, tādēļ viedtālruņu ražotājs "Huawei" piedāvā pāris vienkāršus padomus skaistu atmiņu iemūžināšanai fotoattēlos.
 
15.mar
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos izklaides, mūzikas un cita satura sarīkojumos, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
15.mar
Pavasara tuvums lielai daļai sabiedrības nāk ar vēlmi ātrāk nolikt plauktā ne vien smagos ziemas mēteļus, bet arī iegūt jaunas enerģijas rezerves un tikt vaļā no pāris liekiem kilogramiem, lai silto laiku un pludmales sezonu sagaidītu iespējami labākā formā. Uztura speciāliste Jevgēnija Jansone piedāvā piecus padomus, kā pavasarim gatavoties gudri un pārdomāti!
 
14.mar
Karsti dzērieni, sadzīves ķīmija un mēbeles - šie ir biežākie bērnu traumu cēloņi mājās, norāda Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta feldšeris Rafaels Ciekurs. Viņš apgalvo, ka ir svarīgi, lai vecāki jau pirms bērna ienākšanas ģimenē būtu sagatavojušies un informēti par to, kā mājokli padarīt drošu bērniem. IKEA interjera dizaina nodaļas vadītāja Baiba Freija sniedz padomus, kā parūpēties par drošību mājās.
 
28.feb
Pastiprināta svīšana spēj radīt nepatīkamas sajūtas ikvienam. Visticamāk esi domājusi, kā samazināt svīšanu un rūpēties par padušu zonu, lai visas dienas garumā justos brīvi un nepiespiesti. "Dove" zīmola vadītāja Paula Elksne sniedz 5 atjautīgus padomus, kā vienlaikus rūpēties par padusēm un samazināt svīšanu.
 
25.feb
Ādas sausums ziemas sezonā ir īpaši izplatīta problēma, un tā var skart jebkura vecuma cilvēkus. Apkures sezonā āda prasa īpašas rūpes, pretējā gadījumā tā zaudē tonusu, elastību, kļūst sausa, lobās, var parādīties plankumi, izsitumi. Ar krēmiem vien ādas sausumu novērst nevar, tā jāmitrina arī iekšķīgi.
 
18.feb
Pēc interneta lietotāju domām, ar nelegālu saturu vai pārkāpumiem internetā var saskarties erotiska rakstura vietnēs, iepazīšanās portālos un azartspēļu mājas lapās. Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska norāda, ka patiesībā visbiežāk tiek saņemti ziņojumi par tādām ikdienas lietotnēm kā Instagram, WhatsApp Facebook un YouTube. Mīts, ka problēmas internetā rodas, esot vien tīmekļa “tumšākajās dzīlēs”, ir maldīgs. Kādi vēl ir izplatītākie mīti par pārkāpumiem internetā un, kādi droša interneta lietošanas pamatprincipi jāievēro, lai tajos neiekristu, skaidro eksperte.
 
17.feb
Atkritumu šķirošana aizvien kuplākam skaitam Latvijas iedzīvotāju kļūst par ikdienas paradumu. Plastmasas PET pudeles, stikla pudeles un burkas, baterijas un papīrs – šīs lietas ir katra kārtīga šķirotāja redzeslokā, liecina Latvijas Zaļā punkta veiktā aptauja par Latvijas iedzīvotāju zaļas dzīvošanas ieradumiem. Vienlaikus tādas lietas kā skārdenes vai medikamentus šķirojamo atkritumu sarakstā iekļāvuši tikai pa vienam respondentam. Nereti, stāvot pie atkritumu šķirošanas konteineriem ar nedēļas laikā uzkrājušos ”bagātību”, nav nemaz tik viegli izšķirties, kurā konteinerā ko likt, lai gūtu pārliecību, ka sašķirotais nonāks pārstrādē.
 
14.feb
Lai uzlabotu potenci, vispirms jāatsakās no smēķēšanas un alkohola lietošanas, jo tie negatīvi ietekmē seksuālo funkciju. Nikotīns traucē normālai asinsplūsmai, sašaurina mazos asinsvadus, bet alkohols ietekmē nervu sistēmas impulsu pārraidi, organisms pārlieku atslābst un alkohols izjauc hormonu veidošanās procesus. Tāpat potences uzlabošanas nolūkā ieteicams lietot dažādas tējas un parūpēties, lai ikdienā uzņemtu vitamīnus, minerālvielas, taukskābes un aminoskābes pietiekamā daudzumā, skaidro farmaceite Ilze Jaudzeme.
 
13.feb
Februāris ir viens no gada romantiskākajiem mēnešiem, jo tas dāvā mīlētāju svētkus Valentīndienu. Ikdienas steigā nereti gadās aizmirst par mīlestības skaistumu, tāpēc šie svētki ir skaists atgādinājums, kad dāvāt mīļotajiem ne tikai vārdiskus atgādinājumus un apliecinājumus, bet arī skaistas dāvanas. Viena no visu laiku vērtīgākajām dāvanām ir kopā būšanas laiks, kuru vislabāk var izjust kaut uz mirkli aizbēgot no ikdienas. "Novatours" iesaka romantiskākos pasaules galamērķus un to slēptos dabas dārgumus, kurp aizceļot ar otro pusīti, lai Valentīndienu viena gada laikā ir vairāk.
 
13.feb
Pirktākās grāmatas 04.02.2019.–10.02.2019.
 
12.feb
Mileniāļi, Y paaudze jeb tūkstošgadnieki - cilvēki, kas uzauguši tehnoloģiju pārmaiņu laikmetā. Paredzams, ka līdz 2025.gadam, kad vecākie būs pirktspējas brieduma gados, puse luksusa tirgus būs mileniāļi.
 
11.feb
Garšīgas lietas, veicot nelielas izmaiņas, var padarīt par veselīgām, bet nezaudējot to labo garšu, iesaka "Rimi Gardēži".
 
10.feb
Personu datu pārkāpumi, bieži ļaunprogrammatūras uzbrukumi, mikromērķētas un personalizētas reklāmas sociālajos tīklos ir tikai daži no mūsdienu digitālajiem riskiem. Aicinot ikvienu aizdomāties par to, kā pasargāt sevi un savus tuvākos interneta vidē, digitālā iniciatīva Samsung Skola nākotnei ir apkopojusi sešus kiberdrošības higiēnas ieteikumus.
 
9.feb
Lai arī viskijs ir viens no pasaulē senākajām alkoholiskajiem dzērieniem, Latvijā tas tikai pamazām sāk iekarot sevis cienīgu vietu, tāpēc mūsu sabiedrībā vēl arvien valda daudz mītu par šo dzērienu. "AlkOutlet" atspēko piecus populārus mītus par skotu "dzīvības ūdeni"- viskiju!
 
8.feb
Izvēloties mobilo telefonu, lietotāji visbiežāk primāri vērtē tā veiktspēju, taču arī ierīces krāsai ir nozīme. 2018.gadā Latvijā visvairāk pieprasīti bija viedtālruņi melnā, zelta un zilā krāsā, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. Turpretim pasaulē jau vairākus gadus pieprasītākie ir mobilie telefoni melnā un baltā krāsā. Kādas ir aktuālās krāsu tendences mobilo telefonu tirgū, kas mūs sagaida nākotnē un ko simbolizē katra krāsa, skaidro tehnoloģiju eksperti un krāsu terapeite Elita Goldmane.
 
8.feb
Šonedēļ visā pasaulē atzīmēja Pretvēža dienu, kuras mērķis ir vairot iedzīvotāju izpratni par onkoloģiskām saslimšanām, to profilaksi un ārstēšanu. Latvijā ar diagnozi vēzis dzīvo aptuveni 77,3 tūkstoši iedzīvotāju*, teju par 30% vairāk nekā pirms desmit gadiem, kas saskan ar globālo tendenci – ar vēzi slimo arvien vairāk. Latvijā pārstāvētie pasaules vadošie zāļu ražotāji - Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija (SIFFA) - Pretvēža dienā atgādina par jaunākajiem sasniegumiem vēža ārstēšanā. Tie ļauj cerēt, ka vēzis paredzamā nākotnē kļūs arvien labāk ārstējama slimība ar garu mūžu un labu dzīves kvalitāti.
 
7.feb
Nekustamā īpašuma iegāde pieder pie dzīves nozīmīgākajiem finanšu lēmumiem, kas prasa rūpīgu iedziļināšanos, laiku un arī zināšanas.
 
6.feb
Pirktākās grāmatas 28.01.2019.–04.02.2019.
 
2.feb
Atspēkojam sabiedrībā izplatītus mītus par bezkontakta kartēm. Kā ir patiesībā? Bezkontakta maksājumi ir tikpat droši kā ar PIN kodu aizsargātie.