Visinteresantākie TOP

Vakar, 13:02
Mājsaimniecības iekārtas lielākoties izvēlamies mainīt tad, kad tās saplīst un remonts vairs nav opcija. Viena no visilgāk kalpojošajām sadzīves tehnikas iekārtām ir ledusskapis, kas bieži vien nedod pietiekami pamanāmus signālus, ka drīzumā tam būtu ne-pieciešams remonts vai vēl nopietnāk – tas jāmaina pret jaunu. LG Electronics (LG) ir apkopojis ieteikumus, pēc kuriem vadīties, lai saprastu, vai ir pienācis laiks jauna le-dusskapja iegādei, kā arī ieguvumus, ko sniedz jaunākās paaudzes ledusskapji.
 
Vakar, 6:45
Vasaras laikā pilnvērtīgi jāuzņem pēc iespējas dažādi sezonālie produkti – gan augļi, gan ogas, gan dārzeņi, turklāt tos var ne tikai iekļaut ikdienas ēdienkartē, bet arī izmantot skaistumkopšanā. Bet ar sejas maskām nevajadzētu pārspīlēt – tās ieteicamas ne biežāk kā pāris reizes nedēļā.
 
16.aug
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
15.aug
Rīgas svētku programma ir tik plaša, ka izvēlēties pasākumus, kurus apmeklēt piektdien, sestdien un svētdien, var kļūt par īstu problēmu. Lai palīdzētu rīdziniekiem un pilsētas viesiem orientēties svētku pasākumos, portāls Riga.lv ir sastādījis detalizētus maršrutus dažādām grupām ar visdažādākajām interesēm.
 
14.aug
Rīgas svētki ir viens no apmeklētākajiem pasākumiem gadā, kas var būt saulaina un pozitīva pieredze kā lieliem, tā arī maziem to dalībniekiem. Taču dažreiz sīki starpgadījumi var visu sabojāt un iecerētās atpūtas vietā ­– “beigta balle”. Iepazīsties ar Drošības nozares kompāniju asociācijas ekspertu sagatavotajiem padomiem, lai Rīgas svētki tik tiešām būtu patīkama atpūta.
 
13.aug
Ko darīt nedēļas nogalē vai atvaļinājumā? Aizbrauc uz Šauļiem! Būsiet pārsteigti, cik šeit daudz aizraujošu lietu, izklaižu un iespēju patīkami un interesanti pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Ja trūkst ideju, iegriezieties visitsiauliai.lt vai Tūrisma informācijas centrā.
 
9.aug
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas un cita rakstura notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
7.aug
Istabas puķu klātbūtnei mūsu dzīves un darba telpās ir daudz plusu. Tie ne tikai rotā un veicina mājīgu, stresu mazinošu gaisotni, bet arī spēj mitrināt gaisu, kalpo kā savdabīgs mikroklimata indikators un attīra gaisu, uzsūcot dažādus gaistošus organiskos savienojumus, ko rada būvmateriāli, audumi, krāsas, cigarešu dūmi, plastmasas u.c. Šīs vielas, piemēram, benzols, toluols, formaldehīds vai oktāns, sasniedzot lielāku koncentrāciju, rada acu kairinājumu, galvassāpes un sliktu dūšu.
 
7.aug
Pirktāko gŗamatu
 
3.aug
Veselīgs un sabalansēts uzturs ir būtiska pilnvērtīgas dzīves sastāvdaļa jebkurā vecumā, tomēr dzīves pilnbriedā, sasniedzot 50 gadu vecumu, cilvēka organismā notiek nozīmīgas izmaiņas - pastiprinās hormonālie procesi, mainās ķermeņa tauku daudzums, kā arī cilvēki kļūst uzņēmīgāki pret dažādām saslimšanām. Tāpēc īpaša uzmanība jāpievērš uzturā lietotajiem produktiem. Par to, kādus produktus iekļaut ēdienkartē pēc 50 un no kā labāk atturēties, stāsta uztura speciāliste Liene Sondore un BENU Aptiekas farmaceite Zanda Ozoliņa.
 
3.aug
Šī vasara bijusi dažnedažādu notikumu piesātināta, un arī augusts solās būt tikpat spraigs - Rīgā gaidāmi vairāki brīvdabas pasākumi, kuros ikviens atradīs kaut ko savām interesēm atbilstošu. Zinātkārie un tie, kuri ar inovācijām ir uz “tu”, varēs izzināt tehnoloģiju, zinātnes un biznesa pasauli festivālā iNOVUSS, izturīgākie piedalīties diennakts basketbola turnīrā “Krastu mačs”, savukārt garšas kārpiņas varēs palutināt Latvijā lielākajās augu valsts svinībās jeb Vegānfestivālā, bet izdejoties - latviskajā zaļumballē “Vēl mirkli vasarā”, kas notiks Mežaparkā.
 
2.aug
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
2.aug
Ērkšķogas jau gadsimtiem pārsteidz cilvēkus ar savu saldo un reizē skābeno garšu. Tās ir vēlams iekļaut ēdienkartē, jo tām piemīt daudz vērtīgu īpašību, kas uzlabo veselību.
 
31.jūl
Mitrā laikā sievietes centieni saglabāt frizūru var kļūt par īstu murgu. Lai gan no mitruma būs grūti izvairīties, pastāv daži nelieli triki, kā šajā lietainajā vasarā likt matiem izskatīties labi.
 
31.jūl
Pirktākās grāmatas 22.07.2019.–28.07.2019.
 
29.jūl
Vasara ir piemērotākais laiks, lai kopā ar ģimeni un draugiem satiktos un izbaudītu nesteidzīgos vakarus, skaistos saulrietus un burvīgu kompāniju. Tāpat šīs satikšanās sniedz iespēju izbaudīt jau zināmus un iecienītus ēdienus, kā arī atklāt ko līdz šim nebijušu. “Fazer Latvija” piedāvā piecas idejas dārza ballīšu uzkodām, kas neatstās vienaldzīgus pat skeptiskākos viesus.
 
28.jūl
Doties ceļojumā uz Itāliju nenozīmē redzēt tikai Romu un Venēciju. Arī Itālijas dienvidi paver iespēju baudīt fantastisku dabu un arhitektūras krāšņumu, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Biznesa augstskolas Turības students Elvijs Mičulis, kurš nesen viesojās Itālijā Pasaules Universiādes sacensību ietvaros, iesaka piecus lieliskus galamērķus, kurus noteikti vērts apmeklēt Itālijas dienvidu daļā, un atgādina, lai veiksmīgi manevrētu pa plānotajiem apskates objektiem, jāspēj pielāgoties Itālijā valdošajam ikdienas ritmam, bet tas ceļojumu padarīs tikai un vienīgi aizraujošāku.
 
28.jūl
Mājdzīvnieka ienākšana ģimenē ir liels solis, kas prasa ne vien lielu atbildību no saimnieka puses, bet arī piemērotas mājvietas izveidi. Rīga Zoodārzā jau pavisam drīz, pateicoties “Maxima” klientu atbalstam akcijas “Mīluļu slepenā dzīve 2” ietvaros, taps mājoklis Sarkanajiem pandām, tādēļ apkopojām Zoodārza valdes priekšsēdētāja Ingmāra Līdakas piecus galvenos padomus, ko noteikti vērts paturēt prātā, ja veidojat mājokli savam mīlulim pašu spēkiem.
 
26.jūl
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
25.jūl
Kā parādīja sporta zīmola 4F veiktā aptauja, trešdaļa latviešu (33,6%) nodarbošanos ar sportu uzskata par atpūtu un iespēju atjaunot garīgo spēku. “Tas ir brīnišķīgi! Tomēr pat ja jums ir vairāku gadu treniņu pieredze, bet īpaši, ja esat jauniņais sporta zālē, jums, iespējams, ir radušies nepareizi priekšstati par to, kā pareizi trenēties un kāds rezultāts gaidāms. Es varu nosaukt kā minimums 7 nepareizus priekšstatus, kas ir īpaši izplatīti iesācēju vidū”, stāsta Edijs Cīrulis, treneris ar daudzu gadu pieredzi.