Gada nogales laiks

24.dec 2017
Koris, kurš sastāv no 24 migrantiem, ierakstījuši kaverversiju Bila Vitersa Ziemassvētku dziesmai ''Lean On Me'', informē The Guardian.
 
24.dec 2017
Ziemassvētku vakarā negribas daudz runāt. Gribas mieru - emocijās un sirdī. Gribas klusumu- prātā un aiz loga. Gribas siltumu - no svecīšu liesmām un no savu tuvinieku mīlestības.
 
24.dec 2017
Pēdējos gados arvien biežāk Ziemassvētki atnāk silti un bez sniega, apstiprina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
24.dec 2017
Politehnologs Jurģis Liepnieks sociālajā tīklā Twitter paudis neapmierinātību ar Ziemassvētkiem, izsaucot diskusijas par svētku laika steigu.
 
24.dec 2017
Slik­tais – vis­maz tas, ko esam sev no­da­rī­ju­ši pa­ši, aiz­mir­stas diez­gan ātr­i. Tā­pēc, kad at­kal tu­vo­jas svēt­ki ar ba­gā­tī­gi klā­tiem gal­diem, itin vieg­li ir at­saukt at­mi­ņā kār­di­no­šo ēdie­nu gar­šu un smar­žu, bet at­vai­rī­ta tiek do­ma par sma­gu­mu vē­de­rā, slik­to pēc­svēt­ku paš­sa­jū­tu un ap­ņem­ša­nos ne­kad vairs ne­ie­lais­ties gas­tro­no­mis­kās pār­mē­rī­bas. No­vē­lam, lai šo­reiz to­mēr iz­do­tos īs­te­not gud­rā­ku svi­nē­ša­nas stra­tē­ģi­ju.
 
24.dec 2017
Pirktākās Ziemassvētku dāvanas šogad ir rotaļlietas, telefoni, viedpulksteņi un planšetdatori.
 
23.dec 2017
Garajās svētku brīvdienās Ziemassvētku un Jaungada svinību laikā sadzīves negadījumu un problēmu skaits mājokļos pieaug pat līdz 50 %. Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas grupa CIVINITY norāda, ka Ziemassvētkos un Jaunajā Gadā ik gadu tiek saņemts ievērojami vairāk izsaukumu par elektroenerģijas padeves pārrāvumiem un bojājumiem, aizsērējušas kanalizāciju vai bojātu sanitārtehniku, atslēgu un slēdzeņu nomaiņu un citām problēmām nekā parastās dienās.
 
23.dec 2017
Sestdienas pēcpusdienā Latviju turpina šķērsot siltā atmosfēras fronte, Kurzemē gaiss iesilis līdz pat +7 grādiem, bet naktī uz svētdienu no ziemeļrietumiem virzīsies aukstā atmosfēras fronte, kas nesīs jaunus nokrišņus, prognozē sinoptiķi.
 
23.dec 2017
Veikalā ”Depo” tirgo egles podiņos, kuras it kā iespējams pārstādīt, taču "Bez Tabu" atklāj, ka vairākas zaļsvārces podos jau beigtas, nemaz nav audzētas tajos. Arī veikala pārdevēja atzīstas, ka klienti nemaz nezina, ko pērk, vēsta raidījums.
 
23.dec 2017
Ziemassvētkos nereti vienuviet sapulcējas visa saime, un bagātīgi klāts galds ir neatņemama šī priekpilnā notikuma sastāvdaļa. Lai papildinātu svētku galda ideju grozu, restorāna "Pica Rīga" pavāri piedāvā vienkāršu recepti gardai Ziemassvētku picai eglītes formā.
 
23.dec 2017
Straujiem soļiem ir pietuvojušies Ziemassvētki – ģimenes kopā būšanas laiks. Daudziem no mums joprojām trūkst ideju, ko dāvināt saviem mīļajiem, ko likt svētku galdā, kā rotāt māju un svētku egli un kā pārsteigt tuviniekus, gan arī spēka un enerģijas visu sagatavot. Tieši tāpēc vulkāniskās izcelsmes minerālūdens Borjomi iedvesmo uzdrīkstēties izmēģināt ko jaunu un vēl nebijušu - pikniku ziemā.
 
23.dec 2017
Turpinot tradīciju, brīdi pirms Ziemassvētkiem Nacionālā Kino centra portālā filmas.lv ievietotas atkal jaunas un tematiski piemērotas Latvijas filmas gan mazajiem skatītājiem, gan pieaugušajiem, gan visiem kopā - no Vara Braslas ģimenes filmas “Ūdensbumba resnajam runcim” līdz Rozes Stiebras izcilākajiem darbiem, arī Vladimira Leščova un Jāņa Streiča filmas.
 
23.dec 2017
Valsts policija (VP) no šodienas līdz 2.janvārim pastiprināti uzraudzīsi satiksmes drošību uz ceļiem, informēja VP.
 
23.dec 2017
Vēlot sirsnīgus un mierīgus svētkus, Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta mediķi atgādina par piesardzību svētku laikā.
 
22.dec 2017
Rīgas Motormuzejs pirms Ziemassvētkiem nāk klajā ar asprātīgu video klipu sēriju par Ziemassvētku vecīša jauno braucamo, piedāvājot mūžseno palīgu - ziemeļbriedi nomainīt ar kādu no motormuzeja retro spēkratiem. Atbilstošākā transportlīdzekļa izvērtēšana tiek atstāta sociālo tīklu lietotāju rokās, jo piedāvājums ir patiešām raibs, sākot no pasaules pirmā auto līdz pat vēsturiskam velosipēdam.
 
22.dec 2017
Ir visdažādākie iespējamie Ziemassvētku svinēšanas scenāriji – ar krāšņi rotātu eglīti mājās, ar gājienu uz mežu un eglītes rotāšanu ar noderīgiem kārumiem zvēriem, tātad – bez jebkādas vardarbības pret dzīvo dabu, ar radiem, bez radiem, divatā, vienatnē, pūlī, vientulībā, ar draugiem vai vienu uzticamu, piemēram, televizoru vai datoru. Lai vai kādu izvēlēsieties, tas būs īstais. Neatkarīgā piedāvā vien dažas idejas.
 
22.dec 2017
Tradicionāli Ziemassvētki Baltijas valstīs ir laiks, kad kopā savijas gan senas un mūsdienu tradīcijas, gan arī reliģiskās vērtības. Katrai no mūsu kaimiņu zemēm un arī mums pašiem ir savas, unikālas tradīcijas, taču būtiskākā no tām vieno Latviju, Lietuvu un Igauniju – tā ir kopā būšana ar savu ģimeni un tuvākajiem.
 
22.dec 2017
Internetā atrodami simtiem padomu par to, kā skaisti un vienkārši iesaiņot sarūpētās Ziemassvētku dāvanas. Šoreiz apskati 10 idejas, kā to izdarīt ātri un vienkārši.
 
22.dec 2017
Svētki ikvienam no mums asociējas ar ģimeni, tikšanās, dāvināšanas un dāvanu saņemšanas prieku, taču patīkamo svētku noskaņu var sabojāt slikta pašsajūta, kas visbiežāk ir rezultāts neievērojot mērenību attiecībā uz svētku cienastu, ko saglabāt patiesībā ir pavisam vienkārši. Kā izbaudīt svētkus veselīgi un bez pārēšanās - padomos dalās uztura speciāliste Liene Sondore un farmaceita asistente Zanda Ozoliņa.
 
22.dec 2017
Gada nogales svētki neizbēgami saistās ne vien ar Ziemassvētku rotājumiem un dāvanām, bet arī ar pamatīgām svētku maltītēm, turklāt Ziemassvētkos un Jaunā gada sagaidīšanas svinībās gadu no gada pierasts galdā celt klasiskus, sātīgus ēdienus, bez kuriem šī maltīte nav iedomājama.