„Čaļi darīja, ko varēja. Viņiem ir liels vārtsargs, tāpēc mums iespējami daudz bija jāmet pa pretinieku vārtiem un jādodas cīnīties vārtu priekšā,” pēc zaudējuma Dānijas izlasei pauda Latvijas valstsvienības uzbrucējs Juris Štāls.
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis mačā ar Dānijas izlasi šodien guvis savainojumu – sastieptas ceļgala iekšējās saites. Pagaidām nav zināms vai Edgars būs spējīgs stāties vārtos rītdienas mačā pret Zviedrijas valstsvienību.
Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans pēc "sausā" zaudējuma dāņiem (0:2) pauda lielu vilšanos savu padoto parādītajā spēlē un attieksmē.
Šodien teorētiskas izredzes kvalificēties 2012. gada pasaules čempionāta hokejā ceturtdaļfinālam zaudēja Latvijas izlase, kas otro spēli pēc kārtas nespēja gūt vārtus un sagādāja pirmo uzvaru turnīrā Dānijas valstsvienībai – 0:2.
Latvijas izlases hokejists Kaspara Daugaviņš šovakar laukumā dosies par spīti savainojumam, sarunā ar portālu Sportacentrs.com apstiprināja valstsvienības ārsts Jānis Kvēps. Tāpat īsi pirms spēles kļuvis zināms, ka šovakar nespēlēs Roberts Bukarts un Jānis Andersons, bet Latvijas izlases vārtus sargās Edgars Masaļskis.
Šodien 16:30, pirms Latvijas izlases spēles ar Dāniju laukumā pie Kongresu nama Latvijas Hokeja federācijas Fanu teltī īpašais viesis būs ilggadējais Latvijas izlases spēlētājs un treneris, šīs sezonas Gagarina kausa ieguvējs Oļegs Znaroks
Šovakar plkst. 17:15 trenera Teda Nolana vadītā Latvijas hokeja izlase aizvadīs kārtējo pasaules čempionāta spēli, tiekoties ar Dānijas valstsvienību. Lai saglabātu kaut minimālas izredzes uz ceturtdaļfinālu, spēlē noteikti jāuzvar.
Latvijas hokejista Kristiāna Pelša pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Edmontonas "Oil Kings" aizvadītajā naktī ar 4:1 uzveica Portlendas "Winterhawks", tādējādi triumfējot visā sērijā ar 4:3 un kļūstot par WHL izslēgšanas spēļu čempioniem.
Uzbrucējam Patrikam Tūresenam gūstot trīs vārtus un izdarot tikpat rezultatīvu piespēļu, vakar vakarā graujošu uzvaru 2012. gada pasaules čempionātā hokejā izcīnīja Norvēģijas izlase, kas iemeta 12 ripas vāciešu vārtos – 12:4.
Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš no Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) saņēmis brīdinājumu, taču svarīgākais, ka mūsu spēlētājs izvairījies no diskvalifikācijas.
Latvijas un Dānijas izlase šodien aizvadījušas kārtējos treniņus, gatavojoties rīt gaidāmajai savstarpējai cīņai. Uz ledus neizgāja Kaspars Daugaviņš, kurš halles gaiteņos pārvietojās klibojot, bet nodarbībā piedalījās pret Norvēģiju nespēlējušais Ronalds Ķēniņš.
Naktī uz svētdienu, atgriežoties no pasaules čempionāta hokejā, prāmī Stokholma-Rīga desmit fani nokļuvuši vietējā karcerī, aģentūrai LETA pastāstīja prāmja apsardzes dienesta darbinieki.
Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Disciplinārā komisija šodien vērtēs Latvijas izlases hokejista Kaspara Daugaviņa aso spēli mačā ar norvēģiem un lems par iespējamajām soda sankcijām.
Šodien Helsinkos un Stokholmā ar četrām spēlēm turpināsies pasaules meistarsacīkstes hokejā. Savas ceturtdaļfināla izredzes centīsies uzlabot Norvēģijas, Vācijas, Slovākijas un Šveices komandas.
Pēc incidentiem vakardienas spēlē pret Čehiju, pasaules čempionāta disciplinārā komiteja šodien lēmusi uz vienu spēli diskvalificēt Latvijas izlases aizsargu Oskaru Bārtuli.
Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Teds Nolans pēc zaudējuma pasaules čempionāta 4. kārtas spēlē pret Čehiju (1:3) pauda gandarījumu par savu padoto parādīto cīņassparu.
Lai gan Latvijas valstsvienība arī ceturtajā spēlē 2012. gada pasaules čempionātā hokejā atklāja mača rezultātu, saspringtā spēlē nācās atzīt Čehijas izlases pārākumu – 1:3. Vienīgos latviešu vārtus iemeta Armands Bērziņš.
Latvijas hokeja izlases kapteinis Jānis Sprukts sarunā ar Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) mājaslapas autoru atzinis, ka komandas rezultatīvākais spēlētājs Miks Indrašis ir labs palīgs ne tikai uzbrukumā, bet arī aizsardzībā.
Latvijas hokeja izlasei šovakar pasaules čempionātā Stokholmā mačs pret Čehiju. Uzvarētāji sastāvu nemaina – šāds domu gājiens ir Latvijas izlases galvenajam trenerim Tedam Nolanam, kurš atklāj, ka maču pret čehiem uzsāks visi tie paši spēlētāji, kuri bija pieteikti spēlei pret itāļiem.