Pirmdiena, 11.decembris

redeem Valdemārs, Valdis, Voldemārs

arrow_downwardSoči 2014

Sabiedrībā nav vienprātības par Latvijas, precīzāk Siguldas līdzdalību Olimpisko spēļu organizēšanā kopā ar Zviedriju. Vieni uzskata, ka tā ir zemē nomesta nauda, citiem spēles vajag tā, ka asins no deguna.
30.nov tautaruna.lv
Latvijas vīriešu basketbola izlases pretinieki Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā Rīgā būs Gruzijas, Filipīnu, Brazīlijas, Melnkalnes un Kamerūnas izlases, pirmdien tika noteikts Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) izlozē.
27.nov Ziņu aģentūra LETA
Latvija būs starp četrām olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra rīkotājām, vēsta basketbola apskatnieks Donāts Urbons.
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Vērtējot Latvijas iespējamo iesaisti 2030.gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanā, jāskata ekonomiskais pamatojums, trešdien žurnālistiem norādīja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), kura šodien Rīgas pilī tikās ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču.
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Zviedrijas Olimpiskā komiteja (SOC) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) otrdien piedalījās Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) organizētajā attālinātajā sēdē, kuras ietvaros tika pieteikta un prezentēta organizāciju kandidatūru ziemas olimpiskajām spēlēm 2030.gadā, informē LOK.
21.nov Ziņu aģentūra LETA
Zviedrijas valdība pirms nedēļas nolēma, ka pieteiks savas valsts kandidatūru ziemas olimpiskajām spēlēm 2030.gadā. Kā partneris zviedriem varētu startēt arī Latvija. Pie mums notiktu bobsleja, kamaniņu un skeletona sacensības Siguldas trasē. Un vēl arēnā Rīgā plānots hokejs vai arī šorttreks. Olimpiādes rīkošana ierasti nozīmējusi milzīgus izdevumus un jaunu objektu būvēšanu. Pēdējos gados pēc vietējo referendumu rīkošanas, no olimpisko spēļu rīkošanas atteikušās daudzas par Latviju kretni turīgākas valstis.  Cik mūsu budžetam šāds elitārs sporta pasākums varētu izmaksāt, atbildīgie pateikt nevar. Bet mums jau līdz šī mēneša beigām būtu jāsniedz sava atbilde, vai 2030.gadā spēļu rīkošanā piedalīsimies, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
19.nov Portāls nra.lv
Siguldas novada dome vakar nolēmusi konceptuāli atbalstīt pašvaldības sadarbību ar organizācijām, kas iesaistītas Zviedrijas kandidatūras sagatavošanā, pretendējot uz tiesībām rīkot 2030.gada Ziemas Olimpiskās un Paralimpiskās spēles, aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāja Zane Leimane.
17.nov Ziņu aģentūra LETA
Valdība otrdien nolēma piešķirt 2,7 miljonus eiro Latvijas Basketbola savienībai (LBS), lai pretendētu uz viena no 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu basketbola kvalifikācijas turnīriem sarīkošanu Latvijā.
31.okt Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas Olimpiskā komiteja nākusi klajā ar oficiālu paziņojumu par 2024. gadā Parīzē gaidāmajām olimpiskajām spēlēm, raksta dialog.ua.
15.aug Portāls nra.lv
Ukraina ir gatava boikotēt Olimpiskās spēles Parīzē, ja tajās būs ļauts piedalīties Krievijai un Baltkrievijai, lietotnē "Telegram" paziņoja Ukrainas premjerministrs Deniss Šmihaļs.
15.aug Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) šodien saņēma oficiālu ielūgumu uz 2024.gada Parīzes olimpiskajām spēlēm.
31.jūl Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) šodien saņems ielūgumu uz 2024.gada Parīzes olimpiskajām spēlēm.
31.jūl Ziņu aģentūra LETA
Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs ceturtdien pauda nožēlu, ka vairākas Eiropas valstis kritizējušas komitejas rekomendācijas ļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistiem atgriezties sacensību apritē, kā neitrāliem atlētiem.
30.mar Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā sestdienā apmēram 400 personas Kortīnas d'Ampeco centrālajā laukumā piedalījās piketā pret ledus trases atjaunošanu 2026.gada Milānas un Kortīnas ziemas olimpisko spēļu vajadzībām, vēsta "Sportetsociete.org".
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) turpinās izskatīt iespēju iesaistīties Ziemas Olimpisko spēļu rīkošanā 2030.gadā.
9.mar Ziņu aģentūra LETA
Vairāk nekā 30 valstu valdības, tajā skaitā Latvijas, parakstījušas vēstuli, kurā aicina Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK) konkretizēt neitrālo sportistu statusu, kādu SOK vēlas piešķirt Krievijas un Baltkrievijas atlētiem dalībai nākamā gada Parīzes olimpiskajās spēlēs.
20.feb Ziņu aģentūra LETA
2032.gada Brisbenas olimpisko spēļu un paralimpisko spēļu objektos tiks ieguldīti 7,0 miljardi Austrālijas dolāru (apmēram 4,49 miljardi eiro).
17.feb Ziņu aģentūra LETA
Vācijas prezidents Franks Valters Šteinmeiers ir kļuvis par šīs vasaras Īpašo olimpisko spēļu Berlīnē aizbildni, otrdien paziņoja Vācijas Īpašo olimpisko spēļu organizācijas prezidente Kristiane Krajevska.
14.feb Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas sporta ministrs Vadims Gutcaits paziņojis, ka Ukraina gatava boikotēt 2024.gada Vasaras olimpiskās spēles Parīzē, ja tajās tiks ļauts piedalīties Krievijas un Baltkrievijas sportistiem.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Klimata pārmaiņu dēļ Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) uz laiku pārceļ 2030.gada ziemas olimpisko spēļu mājvietas vēlēšanas.
7.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA